Ongesigneerd 19e eeuws, Italiaans landschap met vee bij Romeinse Ruine, olieverf op linnen, 44x63cm. Cond:R/G
Gerbrand Frederik van Schagen 1880 -1968, landschap met boerderij, boer en kajuitboot, olieverf op paneel 21x18cm Cond:G
Cornelis Johannes Snoeijerbosch 1891-1975 Zutphen, duin landschap met boom 122x80cm olieverf op paneel Cond:R/G
Zeldzame 17e eeuwse landkaart, Frisia Occindentales 1622, met stadswapens, incisia a Ptero Harlingse+Johannes Lamrinck, beetje gekreukt, ets op papier 57x44cm. Cond:G
Cor Vredenberg, Vierhouten 1911-1994 Zwolle, stilleven, scheepsruim met kruiken, stormlampen etc. olieverf op linnen 60x80cm. Cond:G
Raffaele Rossi 1956 Italie, verso Raffaele Rossi 1997 Angeli, Oosterse voorstelling abstract olieverf op paneel 50x40cm Cond:G
Onduidelijk gesigneerd P.G Vertin? Hollands stadsgezicht met vele figuren, olieverf op linnen 17x14cm Cond:R/G
Mikolov 1932 Russische school, landschap met figuren, olieverf op linnen 35x53cm. Cond:G
Otto Scheuerer 1862-1934 München Duitse school, twee hazen in de sneeuw, olieverf op paneel 21x16cm Cond:G
Salvador Dali 1904-1989 Epreuve D'artiste surrealistisch landschap, met verso certificaat lithografie op papier 48x38cm Cond:G