Julius Jakoby '37 ( Hongarije: Kassa 1903 - 1985 Kosice), olieverf op linnen, figuren bij een boom in een dorp (verso Scherben verkäufer Julius Jakoby + museumetiket) 69x74cm. Cond.: G
Julius Jakoby '37 -1928 ( Hongarije: Kassa 1903 - 1985 Kosice), olieverf op linnen, barkeeper met glas en sodafles (verso Julius Jakoby, der Gastwirt 1938), 90x81cm. Cond.: G
Julius Jakoby '37 -1928 (Hongarije: Kassa 1903 - 1985 Kosice), olieverf op linnen, figuren aan een strand (verso Julius Jakob, badende aan Hernadufer + museumetiket) 74,5x70cm. Cond.: G
Francois Carlebur of Dordrecht (1821-1893) zomers riviergezicht met vele schepen en figuren (oudere bedoeking) olieverf op linnen. 80x125 cm Cond:G
Gesigneerd: I. Choultse, bospad in de sneeuw, olieverf op linnen.Cond:G 63x52cm
John Robert Dicksee 1817-1905 Engelse school, Title Veose Cinderella is going to... Sheraton House, olieverf op linnen. 100x80 Cond:G
Edzard Koning '07 (Winschoten 1864 - 1954 Den Haag), pastel op papier, dorpsgezicht met gracht en figuur 44x36cm. Cond.: G
Professor.J.H.Jurres (Leeuwarden 1875-1946 Amsterdam) slapende Romeinen bij paarden, olieverf op linnen. Cond:G 50x60cm
Albert Rossenboom ( Belgische School 1845 - 1875), olieverf op paneel, interieur met moeder en kind 23x32cm. Cond.: G
Christina Stoel (1859-1908) portret Elizabeth Bas, olieverf op linnen.Cond: R\G 90x120cm.
Van Noort 20e eeuw, olieverf op linnen, strandgezicht Zandvoort met figuren 100x80cm. Cond.: G
Leon Senf (zeldzaam)1860-1940 Delft. oude boerin, aquarel op papier 43x62cm Cond:G
Joseph Morris Raphael (1869-1950 USA) havengezicht Menton, aquarel op papier. Cond:G 54x39cm
Petrus Paulus Schiedges (1860 - 1922), olieverf op linnen, riviergezicht met windmolens 65x50cm. Cond.: G
Barokwaaier met ivoor en aquareltechnieken, 18e eeuws, met drie handgeschilderde bijbelse voorstellingen, en figuren in het ivoor gesneden. (geheel opgeborgen in vitrine, kleine vochtvlek in waaier) i...
Groot vroeg 19e eeuws empire tablet met grepen en prachtig geschilderde landschapsvoorstelling met figuren en schapen. Mooie kwaliteit: beschadiging rechtsboven in de lucht, verder in goede originele ...
Willem Hendrik van de Nat ( 1864 - 1929 Leiden), aquarel op papier, landschap met geit bij knotwilgen (vochtvlekken rechtsboven), 48x30cm. Cond.: R-G
Gerhard Morgenstjerne Munthe (Düsseldorf 1875-1927 Leiden) bomschuiten op het strand met vissersvolk, aquarel op papier,13x17,5cm Cond:G
Johannes J. van Trirum,stilleven met poezen, olieverf op paneel 24x18cm.Cond:G
Ongesigneerd 17e eeuw, olieverf op paneel, (verso etiket Teniers(antiek)), twee figuren die een brief lezen 32x25cm. Cond.: R
Johannes Weiland (1856-1909) eenden in een sloot, olieverf op linnen 66x97cm.Cond:G
J.C.Roelandse (Leiden 1888-1978 Leiderdorp) Leidse school, gemberpot met bloemen, olieverf op paneel 18x19cm.Cond:G
van Noort 20e eeuw, olieverf op paneel, strandgezicht Zandvoort met figuren 24x30cm. Cond.: G
J. Winfried (Engelse School), olieverf op linnen, driemaster op volle zee 62x92cm. Cond.: G
Klaas Bernink 1983 (nr. 5/150), lithografie op papier, boerderij in de winter 40x60cm. Cond.: G
Marylin Monroe, in de stijl van Andy Warhol' publisched by Sunday B.Morning' reproductie op papier. 90x90 cm. Cond:G
Wilkinson, 2e helft 20e eeuw abstracte compositie, acryl op linnen. 100x100 Cond: G
Emile Marzé 1962 ( Franse School 1930 - ), olieverf op linnen, abstracte compositie 65x82cm. Cond.: G
Gerard.C.Krol (1882-1959 Enschede) stenderkast,olieverf op linnen, 40x50cm Cond:G
Antieke 19e eeuwse gravure door Bertelli (waarschijnlijk Luca Bertelli), Effige Naturali de li Serenissimi principi di Venetia Di Vostra sig. humilisimo Feruo pictro Bertelli 51x39cm. Cond.: R-G
Drie werken van Christoffer Drathmann (Duitse school 1856-1932) olieverf op linnen, Insel Borkum, Rugen? en Duinplaats. 50x29, 50x35 en 51x31cm Cond:G
Robert Pudlich (Duitse School 1905 -1962), olieverf op paneel, stilleven met kastanjes en tabakspijp 34x22cm. Cond.: G
Frans Baayens ( 1896 - 1970 Enschede), olieverf op linnen, Twentse boerderij met kapschuur en hooiwagen 60x80cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1900, havengezicht Amsterdam bij de St. Nicolaas kerk, olieverf op linnen (restauratie lucht) 40x60cm. Cond:R\G
Ongesigneerd ca. 1930 (mogelijk Assendelft), olieverf op paneel, landschap in de trant van Vincent van Gogh 95x80cm. Cond.: G
Paul Kamphuis ( 1948 Twente - ), olieverf op linnen, Indonesische vrouw 50x60cm. Cond.: G
Twee werken van de Russische school 20e eeuw, gesigneerd, twee havengezichten, olieverf op paneel 22x14cm Cond;G
Pit van Loo (Winsum 1905 - 1991), olieverf op paneel, abstracte compositie 60x80cm. Cond.: G
Pit van Loo (Winsum 1905 - 1991), olieverf op paneel, abstracte compositie met raam 60x80cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd ca. 1930 (Hongaarse of Roemense school), olieverf op linnen, groep jagers met paarden en jachthonden 35x50cm. Cond.: G
H.Endlich, pseudoniem Jan Knikker senior, landschap met herder en schapen, olieverf op linnen 50x40cm Cond:G
T.van Asten (20e eeuw) Scheveningse pier met figuren op het strand, olieverf op paneel. Cond:G 30x18
T.van Asten (20e eeuw) oude Scheveningse pier met figuren op het strand, olieverf op paneel, 31x18.5cm Cond:G
Hippolyte Roux 1852. 3-luik kamerscherm met berglandschappen, in notenhouten Rococco omlijsting (2 stukjes kroon weg) 40x40 cm olieverf op paneel. Cond G
Onduidelijk monogram C.H. 09, olieverf op linnen, impressionistisch parkgezicht met bron, vrouw en putti in barokstijl 79x50cm. Cond.: G
P.J.A. Wagemans ( 1879 - 1955), olieverf op linnen, stadsgezicht Amsterdam (plakker) 30x40cm. Cond.: R
P.Renard 21e eeuw, havengezicht met figuren in de winter, olieverf op paneel 25x20cm. Cond:G