W.E. Fitch. 1910. 1888 - . Hollandse kermis met carousel. Aquarel op papier. Afmeting: H 45 x B 55 cm. In goede staat.
Bruno Jüttner. Duitse School. 1880 - 1965. Vissersvolk op strand. Olieverf op linnen. Afmeting: 81 x 91 cm. In goede staat.
Charles P. Gruppe. 1860 - 1940. Boerenschuur met boerin. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Thomas Bush Hardy. 1842 - 1897. Strand van Scheveningen met vissersvolk en bomschuiten. Gouache op papier. Afmeting: H 25 x B 48 cm. In goede staat.
Gerard Westermann. 1880 - 1971. Titel verso, gekostumeerd feest. Olieverf op paneel. Afmeting: H 70 x B 140 cm. In goede staat.
Lichtenstein. Nr. 79/199. Tweede helft 20e eeuw. Naakte vrouw in interieur. Lithografie op papier. Afmeting: H 75 x B 56 cm. In goede staat.
A.J. van Wijngaerdt. 1808 - 1887. Bosgezicht met twee figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 19 x B 15 cm. In goede staat.
Jan Rijlaarsdam. 1911 - 2007. Stadsgezicht Parijs met vele figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.
Arnold Marc Gorter. 1866 - 1933. Riviergezicht met figuur bij zonsondergang. Olieverf op linnen. Afmeting: H 96 x B 120 cm. In goede staat.
Herman Cornelis Adolf Paradies. 1883 - 1966. Gedempte Maaskant Schiedam met figuren. Aquarel op papier. Afmeting: H 48 x B 69 cm. In goede staat.
Evert Moll. 1878 - 1955. Rotterdams havengezicht met vele schepen en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.
Monogram F.C. 19e Eeuw. Stilleven met fruitschaal en fazant. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 60 cm. In goede staat.
Arnold Marc Gorter. 1866 - 1933. Vordense beek met koeien in weiland. Olieverf op linnen. Afmeting: H 73 x B 93 cm. In goede staat.
Louis Apol. 1850 - 1936. Hollands wintergezicht met windmolen en ruiter te paard. Gouache op papier. Afmeting: H 30 x B 23 cm. In goede staat.
Anton Karssen. 1945 - 2019. Romantisch Hollands wintergezicht met ijspret. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 100 cm. In redelijk/goede staat.
Diego Rivera. 1935. 1886 - 1957. Latin Amerikaanse kunst. Titel: Tehuana Vendiende Pinas. Gouache op papier. Afmeting: H 38 x B 26,2 cm. In goede staat.