This website uses cookies

32. Aprilveiling 2017

Auction on Friday, April 14, 2017 from 00:00

Completed | Default auction

3 Werken 18e eeuw 1323
3 Werken 18e eeuw
Starting price 50 EUR
6 Portretten 18e/19e eeuw 1322
6 Portretten 18e/19e eeuw
Starting price 100 EUR
4 Werken 18e/19e eeuw 1321
4 Werken 18e/19e eeuw
Starting price 60 EUR
5 Werken 18e/19e eeuw 1320
5 Werken 18e/19e eeuw
Starting price 100 EUR
Sold
3 antieke landkaarten 1319
3 antieke landkaarten

Result:

100 EUR

Sold
2 19e eeuwse Franse gravures 1318
2 19e eeuwse Franse gravures

Result:

40 EUR

Werner Laves 1317
Werner Laves
Starting price 120 EUR
Sold
Portret 19e eeuw 1316
Portret 19e eeuw

Result:

100 EUR

2 landschappen 19e eeuw 1315
2 landschappen 19e eeuw
Starting price 50 EUR
2 werken 19e eeuw 1314
2 werken 19e eeuw
Starting price 50 EUR
Onduidelijk stilleven 1313
Onduidelijk stilleven
Starting price 70 EUR
Sold
Jean Möhren 1312
Jean Möhren

Result:

110 EUR

4 etsen 18e/19e eeuw 1311
4 etsen 18e/19e eeuw
Starting price 50 EUR
Sold
Portret ca. 1900 1310
Portret ca. 1900

Result:

260 EUR

Antieke Franse gravure Ravenet 1309
Antieke Franse gravure Ravenet
Starting price 60 EUR
W. Zwart 1308
W. Zwart
Starting price 220 EUR
Sold
M. Calzolari 1307
M. Calzolari

Result:

60 EUR

Sold
Schilderij, Venetië 1306
Schilderij, Venetië

Result:

60 EUR

Monogram K.O.M. 1305
Monogram K.O.M.
Starting price 80 EUR
3x aquatinta omstreeks 1800 1304
3x aquatinta omstreeks 1800
Starting price 60 EUR
Sold
P.C. Schuurman, stilleven 1303
P.C. Schuurman, stilleven

Result:

60 EUR

Sold
J. Meier, bootjes op zee 1302
J. Meier, bootjes op zee

Result:

80 EUR

Klaas Visser, Hert bij rivier 1301
Klaas Visser, Hert bij rivier
Starting price 100 EUR
Onduidelijk gesigneerd, 19e eeuw 1300
Onduidelijk gesigneerd, 19e eeuw
Starting price 50 EUR
Piet Wiegman, 2 werken 1299
Piet Wiegman, 2 werken
Starting price 100 EUR
Piet Wiegman, 3 werken 1298
Piet Wiegman, 3 werken
Starting price 180 EUR
Piet Wiegman, 2 werken 1297
Piet Wiegman, 2 werken
Starting price 100 EUR
Jongetje' 1296
Jongetje'
Starting price 200 EUR
M. Gidding, molen 1295
M. Gidding, molen
Starting price 70 EUR
Sold
Trouillebert, koeien 1294
Trouillebert, koeien

Result:

225 EUR

Sold
J.J.H. van Leeuwen, strandgezicht 1293
J.J.H. van Leeuwen, strandgezicht

Result:

250 EUR

Monogram J.V. 1292
Monogram J.V.
Starting price 70 EUR
Schilderij, v.d. Volkers 1291
Schilderij, v.d. Volkers
Starting price 80 EUR
Twee Hollandse werken op papier 1290
Twee Hollandse werken op papier
Starting price 60 EUR
Onduidelijk 19e eeuw 1289
Onduidelijk 19e eeuw
Starting price 60 EUR
Sold
A.M., Winter met schapen 1288
A.M., Winter met schapen

Result:

200 EUR

 Eenden aan waterkant 1287
Eenden aan waterkant
Starting price 80 EUR
Sold
 Schepen op zee 1286
Schepen op zee

Result:

80 EUR

Sold
Antieke gravure 1285
Antieke gravure

Result:

40 EUR

3 werken C.G Verburgh 1284
3 werken C.G Verburgh
Starting price 80 EUR
Sold
Historisch Stadsgezicht 1283
Historisch Stadsgezicht

Result:

60 EUR

A. Caullet, landschap 1282
A. Caullet, landschap
Starting price 50 EUR
Sold
J.W. Rosier, portret heer. 1281
J.W. Rosier, portret heer.

Result:

110 EUR

H. Schneider '56 1280
H. Schneider '56
Starting price 40 EUR
3 werken C.G Verburgh 1279
3 werken C.G Verburgh
Starting price 80 EUR
C. de Bruin 1278
C. de Bruin
Starting price 180 EUR
Sold
Man met baard 1277
Man met baard

Result:

60 EUR

Chris de Bruijn Jr. 1276
Chris de Bruijn Jr.
Starting price 60 EUR