Franz Krippendorf duitse school 1907-1982 boederij aan rivier, olieverf op paneel 15x10cm. Cond;G
Hans Wunderlich 1899-1977 Duitse school Hooi oogst, aquarel op papier 50x37cm. Cond:G
Duitse Gravure 17e 18e eeuw, Schloss Bangberg, handingekleurd( vouwen en mogelijke restauratie), gravure op papier. 70x26cm. Cond;R/G
Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1940, 1x compositie vissen met gezichten, 1x gezichten, aquarellen op papier 19x28cm. Cond:G
G.D Labots 1869-1959 Rotterdam, landschap met bebouwde velden, olieverf op linnen 40x50cm Cond:G
J. van Delden? Hollands poldergezicht met molen, olieverf op linnen, 80x40cm. Cond:G
Restsignatuur omstreeks 1950 stadsgezicht met figuren, olieverf op linnen 40x50cm. Cond:G
Monogram H.J.T 20e eeuw, eenden bij de waterlelie(naar koester) olieverf op linnen 50x60cm. Cond;G
Zacharias Simons 1920-1981 vaas met bloem olieverf op linnen 60x80cm. Cond:G
A. Houlstad, omstreeks 1930, Zweedse school, bosgezicht bij waterval, figuur bij houten hut, olieverf op linnen 106x66cm. Cond:G
Maya Wildevuur Deventer 1944- Enschede, kunstacademie, 't wad 1987, aquarel op papier 17x11cm. Cond:G
Maya Wildevuur Deventer 1944- Enschede, het wiede, aquarel op papier 17x11cm. Cond;G
J.H. te Pas landschap met opvliegende eenden, olieverf op linnen, 50x60cm. Cond;G
Monogram Moll '43?Duitse school damesportret olieverf op paneel, 90x70cm. Cond:G
Twee landschappen 19e eeuw, met figuren. 1x J.C.W Boudier, en 1x ongesigneerd 13-21cm. Sepia's op papier
Onduidelijk gesigneerd 2e helft 20e eeuw, liggend naakt, olieverf op paneel. 60x122cm. Cond:G
Twee grote 19e eeuwse Franse gravures, 1-amusements Russes, 2 etude les Chaval francais engrave B.L Henriques engrave Jazet. Cond:G 65x50cm.
Drie antieke gravures 18e 19e eeuw, 1 le plaisier Malin Louis Halbou 1763, 2 le seigneur chez son fermier engrave J.L Delignon, le deserteur graveur J.B.C chatelain 30x40cm. gravures op papier. Cond;G
Twee x Otto Herbert Hajek 1927-2005 Abstracte figuratieve voorstelling lithografie op papier, 47x62cm. 77x46cm. Cond:G
Ongesigneerd 19e eeuw Duitse school, dame op stoel olieverf op linnen 32x24cm. Cond:G
Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1900, eenden bij het water, olieverf op paneel, 13,5x10,5cm. Cond:G
G. Schmidt omstreeks 1930, Duitse school, jachthonden jagen reebok. olieverf op linnen 50x70cm. Cond:G
Twee antieke Perzische gouaches op papier 19e eeuw of ouder, met figuren en teksten 25x14cm. Gouaches op papier Cond:G
S. Germans, pseudoniem Meta Plückebaum, Duitse school, 2 kittens met kikker, ets op papier, 23x18cm. Cond:G
S.Seidel omstreeks 1980, Duitse school, vaas met bloemen op marmeren tafel, naar oud voorbeeld, olieverf op paneel 30x40cm. Cond:G
J. Veerman, omstreeks 1930, kinderen op het strand, olieverf op linnen 60x40cm. Cond:R
Onduidelijk gesigneerd, Vuren? omstreeks 1930, boerderij met bloesemboom, 2 beschadigingen in de lucht, olieverf op linnen 40x50cm. Cond;R/G
Francine 2e helft 20e eeuw, figuren onder parasol op strand, olieverf op paneel 18x13cm. Cond;G
A.M. Gorter 1866-1933 koeien langs een beek, tekening op papier 21x16cm.
Leo Stracke 1851-1923 besneeuwd landschap met molen olieverf op paneel 19x14cm Cond:G
Ton Schulten (Ootmarsum) nr 146/180, titel Land van Twente 2000, zeefdruk op papier 45x30cm. Cond:G
C. Cornelisz 21e eeuw stilleven met asperges en kersen, olieverf op paneel. 13x18cm. Cond;G
H. Ripatta? omstreeks 1930, Oosterse vrouwen bij stenen poort, olieverf op paneel 48x58cm. Cond:G
Knut Norman, Zweedse school, vissersboten op zee, olieverf op paneel, 85x60cm. Cond:G
Jaap van Kregten 1878-1967, windmolen Usselo(stendekas), olieverf op linnen 50x70cm. Cond:G
C. Cornelisz 21e eeuw, stilleven met peren in schaal, olieverf op paneel 13x18cm. Cond:G
Franse 18e eeuwse ingekleurde gravure door: Francois Ravenet 1706-1774 graveur du Roy depart de Garnison(kleine vrouw rechtsonder) gravure op papier, 57x48cm. Cond:R/G
Twee leuke florale werken 19e eeuws, 1x miniatuur boeket, 1x takken met fruit(monogram) aquarellen op papier5,5x4 en 18x21cm. Cond:G
Drie aquarellen omstreeks 1800, floraal en wildvoorstelling(klein scheurtje) 10-15cm. aquarel op papier. Cond:G
Drie aquatinta omstreeks 1800, drie florale ranken voorstellingen, een duiven en muziekinstrumenten extra, aquatinta op papier 3,5-18cm. Cond;G
H.H. Ros, omstreeks 1920, schaapskudde met herder, olieverf op linnen 60x80cm. Cond:G
H.H.Ros, omstreeks 1920, landschap met paardenkar en figuren, olieverf op linnen 60x80cm. Cond:G
Benedetto Salviati omstreeks 1930 Italiaanse school, gezicht op Venetie, aquarel op papier, Cond:G
J.R Ruys omstreeks 1900, Hollandse school, besneeuwd landschap, olieverf op paneel, 24x19cm. Cond:G
Onduidelijke monogram omstreeks 1900, Hollandse ijspret, olieverf op paneel 14x18cm. Cond:G
Ongesigneerd omstreeks 1900, boeren interieur met vrouw, olieverf op paneel, 39x29cm. Cond:G
Twee antieke gesigneerde japanse houtsnedes op papier. 31-37cm. Cond:G
A. Höppner omstreeks 1930 duitse school, stilleven met rozen, glas, fruit en fazant. (Minimaal verfverlies) 70x100cm. Cond;R/G
C.J. Mension 1882-1950 landschap met kerk, olieverf op linnen 20x28cm. Cond:G
Onduidelijk, Jose Kwaak? omstreeks 1980, gitaarspelende dame, olieverf op linnen 70x80cm.Cond:G
B.Pen, 20e eeuw stadsgezicht met figuren naar Cornelis Springer, olieverf op linnen 60x50cm. Cond;R/G
E. Bröcken Münchener Schule Duitse school, boerderij aan beek, olieverf op linnen 60x71cm. Cond;G
M. Christoph omstreeks 1960 Duitse school, vrouw bij waterpret, olieverf op linnen 70x80cm. Cond:G
Gesigneerd W. van Oort plasgezicht, olieverf op linnen 61x81cm Cond:G
Gesigneerd P. Haamstra Hollands stadgezicht met figuren, olieverf op paneel 17x12cm. Cond;G
Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1800, adelijke keuken met dienstmeiden, aquarel op papier, 42x49cm. Cond:G
R. Berends omstreeks 1930 Holten, konijnen in de achtertuin, 32x18cm. olieverf op linnen Cond:G
C. Cornelisz 21e eeuw, stilleven met aardbeien, olieverf op paneel. 13x18cm. Cond:G
C. Cornelisz 21e eeuw, stilleven met divers fruit, olieverf op paneel. 13x18cm. Cond:G
Kampf omstreeks 1970 Duitse vaas met bloemen, olieverf op paneel 30x24cm. Cond:G
Ongesigneerd 2e helft 20e eeuw, vaas met bloemen, naar oud voorbeeld, olieverf op linnen 30x40cm. Cond:G
K. Hofer omstreeks 1900 Duitse school Fachwerkhuis aan een rivier, olieverf op linnen 60x80cm. Cond:G
Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw Duitse school landschap met boer en koeien op bergpad, olieverf op linnen 48x62cm. Cond:G
Ongesigneerd omstreeks 1900, hond aan de branding met resten van schipbreuk, olieverf op linnen 33x44cm. Cond:G
Otto Rohkamm, omstreeks 1950, Duitse school, twee berglandschappen, aquarellen op papier 28x40cm. Cond:G
Vijf antieke gravures, Fr. Naumann sculpt 18e-19e eeuw, afbeelding van vogelsoorten in Latijn, ingekleurde gravures op papier 28x23cm. Cond;G
D. Rüdiger omstreeks 1900 Duitse school, wintergezicht met boerderij en beek, olieverf op paneel, Cond:G
Twee x onduidelijk monogram Duitse school, 2 figurenvoorstellingen naar Carl Spitzweg, olieverf op linnen 60x20cm. Cond:R/G
Twee antieke gravures in passepartout 18e eeuws, la devideuse mere de G Douw graveur jean gerogas Wille, 2 Melle SA SCEUT graveur chevillet. Cond;R/G
Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1930, Hollandse school, koeien langs een rivier bij avond, olieverf op linnen 100x60cm. Cond:G
Ton Ancone(oldenzaal) landschap de Lutte bij Paasberg, olieverf op linnen 40x50cm. Cond:G
Wilhelm Mosblech 1868-1934 Duitse school, Noordduits landschap met rietgedekte boerderij, olieverf op paneel 80x70cm. Cond;G
J. Klein 1920 Duitse school marinier met vaandel Duitse marine en slagschepen, olieverf op linnen Cond;G
Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1940, Parijs la Rue Morvens, ingekleurde ets op papier, 15,5x22cm. Cond:G
Vier antieke 18e/19e eeuwse roodkleurige gravures Berthouth sculpt. in passepartout, in goede staat. 24x20cm.
M. Höpflinger, omstreeks 1930 Duitse school landschap Lüneburger heide, olieverf op linnen 80x120cm. Cond;G
Vijf antieke landkaarten 19e eeuw. 1- Sweden, Denmark, Norway by Tho's bowen.2- a new and accurate map of france improvements and regulated by astronomical observations. 3- Switserland J.C. Russel jun...
Drie antieke landkaarten 18e eeuw, 1- carte du kanal des les philippiness par lequel passele galionde manille et des iles. 2- la gaule cisalpine pour lintelligence de listhoire romaine de M. Staurt 17...
Ongesigneerd 20e eeuw Duitse school, stilleven met beeld, olieverf op paneel 28x37cm. Cond:G
K. Neuss omstreeks 1930 Duitse school 1888-1967 landschap met zaagmolen, olieverf op linnen 70x55cm. Cond;G
M.O omstreeks 1940 Duitse school, herenportret olieverf op peneel 47x36cm. Cond;G
Tine Bergsma omstreeks 1900 stilleven met Jugendstillamp, olieverf op linnen 40x50cm. Cond:G
Ongesigneerd 19e eeuw mogelijk Rijkelijkshuyzen, landschap met boerenhuis, olieverf op paneel 35x26cm. Cond:G
Rudi Kohl, Wild im Natur Maler. Duitsland, vossen, gemengde techniek op papier 40x50cm. Cond;G
Adolf von Menzel pinx, Duitse school 1815-1905, edele figuren in chique interieur, steendruk op papier 65x56cm. Cond:G
Julius.P Junghanns 1926, 1876-1958 Duitse school, boer op paardenkar, lithografie op papier 34x39cm. Cond:G
W.C. Staring, Karel de Stoute Hertog van Bourgondie, aquarel op papier 26x19cm. Cond:G
A. Groenewegen omstreeks 1950 Rotterdamse haven, olieverf op linnen 80x40cm. Cond:G
Ids Wiersma 1878-1965 houtekster(vlaamse gaai) 24-17-1. 33x24,5cm. Cond:G
A. Rörstrand omstreeks 1900, waarschijnlijk pseudoniem, boten in een fjord, olieverf op paneel 70x50cm. Cond;G
Monogram M.O '46 Duitse school, damesportret, olieverf op linnen 80x57cm. Cond;G
Monogram M.O omsreeks 1940 Duitse school, vaas met bloemen voor stadsraam, olieverf op paneel 70x54cm. Cond;G
C. Cornelisz 21e eeuw, stilleven met kersen in schaal, olieverf op paneel, Cond:G. 25x30cm.
Ongesigneerd 19e eeuw landschap met figuren voor huis, olieverf op linnen 25x21,5cm. Cond:G