J.C. Vaarberg 1850, moeder met kind en hond in tuin, olieverf op paneel 33,5x40cm. Cond:G
Ton Schulten 1938 Ootmarsum, vroeg werk van deze schilder coulissen landschap acryl op linnen 80x90cm Cond:G
Stroebel/Straebel? 19e eeuws, afgeschoten haas en duif, olieverf op paneel 60x44cm Cond:G
Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw van Ellas?boerin met kalf langs de beek, olieverf op linnen 85x50cmCond:G
Ets Jongkind 1875, originele ets 19e eeuw met watermerk, schaatsers bij molen, kinderdijk, ets op papier 24x16cm. Cond:G
Istvan Benyovszky 1898-1969, koets met figuren en ruiter te paard met hond, olieverf op linnen 50x70 Cond:G
Ongesigneerd 18e eeuws, verso Albert Cuyp, landschap met wegwijzer en figuren, inschilderingen, en craquele 75x58cm. Cond:M
Sam Dean (samuel 1895-1938) Engeland The saw mill, olieverf op paneel 28x22cm Cond;G
Pieter Stortenbeker 1828-1898 Hollandse school, landschap met koe en schaap, aquarel op papier 14,2x8cm Cond:R/G
Joop Kropff, Den Haag 1893-1979 Delft, trekschuiten aan de waterkant, olieverf op linnen 30x40cm. Cond:G
Karl Theodor Wagner 1856-1921 Duitse school Hollands havengezicht met vele figuren en boten, olieverf op linnen (kapitale lijst) 82x55cm
Hendrik Fleurbaay Vlissingen 1896-1975, 17e eeuwse driemaster op volle zee, olieverf op linnen 60x80cm Cond:G
P.J.A Wagemans den Haag 1879-1955, havengezicht Rotterdam, olieverf op linnen 40x60 Cond:G
Schilderij, onduidelijk gesigneerd, Duitse school met bijbelse voorstelling met vele figuren, olieverf op linnen 95x60cm Cond:G
Grote 17e/18e eeuwse landkaart, door Rhenus juijelmus Blaeu, D. Andreae AE Bickero, ingekleurde gravure op papier, in goede staat 97x41cm.
B. Pegot 1830-1900, twee figuren boven in de bergen, olieverf op paneel 22x14cm Cond:G
Joop Vugs 1990, zon boven Nederlandse vlag, mixed media op linnen 140x200cm Cond:G
A.Rieper, (august 1865-1940) Duitse school. Handwerkende vrouw in Duits interieur. Olieverf op linnen. 40x50cm Cond.: G
Evert Rabbers 1875-1967 Enschede, herderin op zandpad met twee koeien, olieverf op linnen 60x85 Cond:G
Bep Toscani '97 (geb.1940) abstracte compositie, gemende techniek op papier 55x74cm. Cond:G
Bep Toscani '98 (geb. 1940) herkomst beeld+aambeeld, abstracte compositie, gemengde techniek op papier 55x74cm. Cond:G
G. van Pelt(Godefridus) Belgische school Antwerpen 1873-1926 st Josse ten Noode, boerenhuis aan het water, olieverf op linnen 100x136 cond:G
A Huber, (Axel) Münchner Schule Duitsland. Zuid-Duitse oudere man met tabakspijp, olieverf op paneel 25x30,5 Cond:G
Twee grote 19e eeuwse jachtprenten, vossenjacht, Gone away 1905 by Mess Fores London, catch em who can 1905 by Mess Fores London, 58x29cm. en 74x24cm. Cond;G