Ongesigneerd omstreeks 1900 Duitse school, officier op bank. Das heiligste Recht eine Nation ist das als solide zu bestehen und anerkannt zu werden.Cond:R
Isodore Opsomer 1878-1967(toegeschreven aan Belgische school) stilleven met fruit en keramiek, olieverf op linnen 40x50cm Cond:G
Vier 18e eeuwse handingekleurde gravures betreffende flora, F. Guimpel Fec. 25x20cm. Cond.: G
Richard Dalton ( 1715 - 1791), gravure op papier, naar een portret van H. Holbein, getiteld "Tho: Wiatt Knight", met handgeschreven tekst 30x36cm. Cond.: G
Arno Rink '76 ( 1940 Duitse School), ets op papier, surrealistische voorstellingen met naakt, soldaten etc., getiteld "Die Schönsten Augen" 48x35cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1800, barokke sepia met zwaan, engelen etc. ø30,5cm. Cond.: G
Vijf antieke gravures in lijst 17e 18-e eeuw (Duitsland), diverse keizerlijke voorstellingen (bekroningen) 48x36cm. Cond.: R-G
Gesigneerd Henry. W. Clapton Engelse school 20e eeuw, 2 landschappen olieverf op paneel 29x20cm Cond:G
H.R Scholten omstreeks 1920, stilleven, gemberpot met magnolia's, pastel op papier 50x35cm Cond:G
Drie antieke gravures portretten 18e eeuw, stichter van het Bataafs genootschap, Rein Vinkeles sculpt.(1741-1816) Soeur de lan Bonne Femme de Normandie, J.G Willie sculpt (1715-1808) Martin folkes W.H...
W.J. van Beijen, bosgezicht, olieverf op linnen 50x40cm Cond:G
Linders 2e helft 20e eeuw, olieverf op linnen, besneeuwd landschap 50x70cm. Cond.: G
C. Cornelisz (21e eeuw), olieverf op paneel, stilleven met perzik, bessen en pruim 13x18cm. Cond.: G
Anneke van Schie, landschap met bloemen, olieverf op papier 33x24cm Cond:G
Monogram G.H, stilleven met schildersmateriaal en schommelpaard, olieverf op linnen 60x40cm Cond:G
Gesigneerd W.Maris(niet toegeschreven) Hollands landschap met windmolen en koeien, olieverf op paneel 9x12cm Cond:G
G.Snel omstreeks 1920 stilleven met kan en fruit, olieverf op linnen 50x42cm Cond:G
Tonnie Voorn 1957, acryl op linnen, fantasiefiguur 50x60cm. Cond.: G
W. Poelman, 20e eeuw, landschap naar Ruisdael, olieverf op linnen 40x50cm Cond:G
Frans Baayens, Enschede 1845-1970 Buursebeek bij Haaksbergen, olieverf op linnen 50x70cm Cond:G
Onduidelijk gesigneerd ca. 1960 (Franse School), olieverf op paneel, stadshaven met figuren 80x30cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1900, olieverf op linnen, wintergezicht met huisje 60x40cm. Cond.: G
G.Schumacher Duitse school, zeegezicht bij avond, olieverf op linnen, 130x100cm Cond:G
M.Zeiss '78, vaas met bloemen, olieverf op linnen 40x50cm Cond:G