Peter Vierhout (Almelo), gouache op papier, stilleven 30x40cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd '53, houtsnede op papier, oma met kind en speelgoed 25x36cm. Cond.: G
Twee antieke etsen; 1x Toon de Jong (Laren 1879), boot 40x30cm. en 1x Eugene Luiter?, ets op papier, berkebomen 39x28cm. Cond.: R-G
Oud Chinees kunstwerk op zijde (gesigneerd en met tekst) 1e helft 20e eeuw met voorstelling van een Chinees in gevechtshouding 23x14cm. Cond.: R
Onduidelijk gesigneerd ca. 1890, olieverf op linnen, plant 18x23cm. Cond.: G
G. van de Meer ca. 1930 (pseudoniem van Alexander Terhell), gouache op papier, Hollandse haven 37x27cm. Cond.: G
H. Verbeek '39, olieverf op paneel, stilleven met groentes en bloemenvaas 54x41cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1920, olieverf op linnen, landschap bij avond 88x65cm. Cond.: R-G
Till Maja (Zweden), olieverf op linnen, vaas met rozen 24x33cm. Cond.: G
Schilderij naar Louis Apol ca. 1900, olieverf op paneel, winters bosgezicht 26x18cm. Cond.: G
Schilderij naar Frederik van Rossum du Chattel ca. 1900, olieverf op paneel, poldergezicht met molen 26x18cm. Cond.: G
Ets, Roodenburf fecit (1895 - 1987), ets op papier, Rijn bij Rhenen 30x22cm. Cond.: G
Graadt van Roggen, ets op papier, molengezicht naar Jacob maris 68x45cm. Cond.: G
Jan Knikker ( 1889 - 1957), olieverf op paneel, boslaan 24,5x28cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd ca. 1900, gravure op papier, brug met figuren 42x20cm. Cond.: G
J. Hilding 1935, olieverf op linnen, boerderij Engeland? 38x28cm. Cond.: G
Jachtprent J.A. Stewart (handgesigneerd), reproductie op papier, vossenjacht 61,5x20cm. Cond.: G
Terhaar ca. 1920, olieverf op paneel, dorpspoort (Elburg?) 18x24cm. Cond.: G
Ongesigneerd 21e eeuw, olieverf op paneel, twee vogels op takken (pendant) 9x7cm. Cond.: G
Indonesische school ca. 1950 (Oekardi?), aquarel op papier, Indonesisch landschap met berg 36x26cm. Cond.: G
Suzanne Ribberink, zeefdruk op papier, kleurrijke figuren 26x38cm. Cond.: G
L.F. '80, olieverf op linnen, boerderij aan de waterkant 60x80cm. Cond.: G
Joan Dinsbach, zeefdruk op papier, kleurrijk dorpsgezicht met figuren 40x27cm. Cond.: G
M. Houtman (Marga), zeefdruk op papier, kleurrijke figuren 27x40cm. Cond.: G
Twee oliegrafiën naar Renoir, drukwerk op linnen, riviergezicht en stadsgezicht, mooie kwaliteit 60x46cm. en 60x48cm. Cond.: G
Hajo Volbrack '18?, aquarel op papier, "Ruïne, Teil der Akropolis" 24x30cm. Cond.: G
Twee ongesigneerde schilderijtjes 21e eeuw, olieverf op paneel, pendant met fruit en bloemen 7x9cm. COnd.: G
Twee ongesigneerde schilderijen 21e eeuw, olieverf op paneel, pendant fruit en bloemen 7x9cm. Cond.: G
Twee strandgezichten 21e eeuw ongesigneerd, olieverf op paneel, 7x9cm. Cond.: G
J. Varly ca. 1900, olieverf op paneel, dorpsgezicht met figuren 25x27cm. Cond.: G
Ongesigneerd 20e eeuw, olieverf op linnen, meisjesportret 50x70cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, olieverf op linnen, naakte dame 105x80cm. Cond.: G
Jo HB ca. 1900, aquarel op papier, vaas met bloemen en boek 51x32cm. Cond.: G
J. Farringa ca. 1920, olieverf op linnen, boerenfamilie bij haard 30x25cm. Cond.: G
Haagman? ca. 1930, gouache op papier, bomschuiten met figuren op het strand 49x36cm. Cond.: G
Indonesische School ca. 1950 (Suratin), aquarel op papier, Indonesische wasvrouwen bij rivier 23x27cm. Cond.: G
Indonesische School ca. 1950 (Hady), aquarel op papier, Indonesische dorpstraat met figuren 30x25cm. Cond.: G
Indonesische School ca. 1950 (Dawarta?), aquarel op papier, Indonesische rijstvelden met berg 36x25cm. Cond.: G
Ongesigneerd 18e-19e eeuw Italiaanse school, olieverf op paneel, biddende vrouw met man 27x21cm. Cond.: R
Ongesigneerd ca. 1950, olieverf op paneel, zeilschepen bij het strand 26x18cm. Cond.: G
Marina Goodier Timochencko ( 1907 St. Petersburg Rusland - Amerika), aquarel op papier, figuren in de stad 37x27cm. Cond.: G
Indonesische School ca. 1950 (Suratin), aquarel op papier, Indonesische visser bij avond 25x24cm. Cond.: G
Indonesische School ca. 1950 (Sawarti), aquarel op papier, Indonesisch landschap met vuurboom 36x25cm. Cond.: G
Indonesische School ca. 1950 (Apin), aquarel op papier, Indonesisch riviergezicht met vuurboom 28x21cm. Cond.: G
P. Otello 20e eeuw, olieverf op paneel, winters stadsgezicht met gracht en figuren 30x40cm. Cond.: G
Ton Ancone (Oldenzaal), olieverf op linnen, boerenhuis met vrouw 30x40cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd ca. 1980, olieverf op linnen, abstract landschap 82x61cm. Cond.: G
Alex Kampmann (Duitse School). tekening op papier, vrouw met stier 33x30cm. Cond.: G
Indonesische School ca. 1950 (Suratin), aquarel op papier, Indonesisch havengezicht 26x24cm. Cond.: G
Indonesische School ca. 1950 (Soewardja), aquarel op papier, Indonesisch pad met figuur en vuurboom 26x24cm. Cond.: G
F. Richelme 20e eeuw, olieverf op paneel, havengezicht 24x30cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1950, olieverf op linnen, Indonesisch landschap bij avond 60x40cm. Cond.: G
C. (of G.), Ruiter ca. 1920 (vermoedelijk Guus Ruiter Rotterdam 1924), olieverf op linnen, stadsgezicht met figuren en kerk 37x60cm. Cond.: R
F. van Doornick, olieverf op linnen, Indonesisch landschap met vuurboom 37x55cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd (Koster?) ca. 1920, olieverf op paneel, riviergezicht met zeilboot en huis 24x30cm. Cond.: G
Oude/Antieke religieuze houtsnede in 15e eeuwse stijl met verzamelaarsstempel. Vermoedelijk later (19e eeuw?), houtsnede op papier 9x13,8cm. Cond.: G
H.C. Kranenburg, olieverf op paneel, vaas met bloemen 20x30cm. Cond.: G
T. Brandschma, olieverf op linnen, Spaans meisje met oorbellen 24x30cm. Cond.: G
Stroinova Lubov (Russische School), olieverf op linnen, Krutitsky Gate 25x35cm. Cond.: G
Bonnefoy ca. 1800, pastel op papier, rococo design 29x38cm. Cond.: G
R. Michel, olieverf op linnen, vaas met bloemen 30x40cm. Cond.: G
Monogram H.C.? ca. 1920, olieverf op linnen, havengezicht 20x11cm. Cond.: G
Indonesische School ca. 1950 (A. Bulani), aquarel op papier, Indonesisch riviergezicht met vuurboom 34x26cm. Cond.: G
Indonesische School ca. 1950 (Kandi?), aquarel op papier, Indonesische rijstvelden 34x26cm. Cond.: G
Albert Wessels ( 1938 - 2010 Rijssen), bomschuiten op het strand bij avond, olieverf op linnen 40x80cm. Cond.: G
Herman Brood 61/100, zeefdruk op papier, "Shivers wereld sjem" 42x33cm. Cond.: G
Helena de Baat, olieverf op linnen, Wilde bloemenpracht. 90x80cm., Cond.G
Varigotti van Merwijk 196, gouache op papier, saraceense huizen Cond.: G
Indonesische School ca. 1950 (Dawarti?), aquarel op papier, Indonesisch landschap bij zonsondergang 36x25cm. Cond.: G
Chinees schilderijtje op rijstpapier in ivoren lijstje van een zittende vrouw bij een meubel 9,5x11,5cm.
K. Aalbers, olieverf op paneel, beekgezicht met bloesembomen 19x40cm. Cond.: G
Rozen-stilleven 19e eeuw, ongesigneerd, olieverf op linnen 104x43cm. Cond.: M
Twee keer ongesigneerd Perzië (pendant), achterglas-schildering, 1x man met monster en 1x Perzische schone 35x45cm. Cond.: G
Goya Pogmus (Poolse/Hongaarse school?) ca. 1950, olieverf op linnen, paarden in galop 60x90cm.
Zestien studietekeningen van C. Hampel ca. 1910-1917 (Carl Hampel), mooie kwaliteit portretten, karikaturen, landschappen etc. ca. 25x17cm. Cond.: G
van de Ende, olieverf op linnen, koeien in een landschap 40x50cm. Cond.: R-G
Hein Smit (Groningen 1902 - ), aquarel op papier, kleurrijk landschap 36x27cm. Cond.: G
Pieter Arie Nijgh (Wormerveer 1876 -1959 Enschede), boerderij 't Lipper met kippen en boerin, olieverf op linnen 50x60cm. Cond.: G
Ton Ancone (Oldenzaal), olieverf op paneel, vrouw met kind 30x40cm. Cond.: G
Marius Bauer ( 1867 - 1932), ets op papier (met origineel wisselingh nr. 25 en handtekening), Orientaalse voorstelling, poort te Adrianopel 6,5x9,5cm. Cond.: G
Marius Bauer ( 1867 - 1932), ets op papier (met origineel wisselingh nr. 54 en handtekening), Orientaalse voorstelling, ingang van moskee 6,5x10cm. Cond.: G
Marius Bauer ( 1867 - 1932), ets op papier (met origineel wisselingh nr. 66 en handtekening), Orientaalse voorstelling van een kameeldrijver 6x10cm. Cond.: G
Marius Bauer ( 1867 - 1932), ets op papier (met origineel wisselingh nr. 37 en handtekening), Orientaalse voorstelling 8x6cm. Cond.: G
Marius Bauer ( 1867 - 1932), ets op papier (met origineel wisselingh nr. 90 en handtekening), Orientaalse voorstelling van vrouw op ezel 6,5x9,5cm. Cond.: G
Gesigneerd C.J. van der Aa, olieverf op linnen, landschap met molen 45x25cm. Cond.: R-G
Frans Hoos (Den Haag 1884 - 1966), olieverf op linnen, Hollands landschap met molen en ophaalbruggen 40x30cm. Cond.: M
Selhorst, olieverf op linnen, pad met berkebomen 30x40cm. Cond.: G
C. Bereke?, pastel op papier, Oosters pastel voorstellend naakte dames in oerwoud 79x113cm. Cond.: G
J. van Duuren, olieverf op linnen, landschap met zandpad 60x80cm. Cond.: G
Staronosev Oleg (Russische School), olieverf op paneel, "Titel Depth" 50x33cm. Cond.: G
H.H. Ros (of Roll) ca. 1930, olieverf op linnen, duinlandschap met boerderij 40x60cm. Cond.: G
P. Becker 1923 (Duitse School), aquarel op papier, Schloss Millendonk 45x58cm. Cond.: G
Selhorst ca. 1950, olieverf op linnen, vaas met bloemen 50x60cm. Cond.: G