Gesigneerd Artz, ca. 1900, olieverf op paneel, duingezicht met figuren, 26x18 cm., Cond.:R
Henry dee 20e eeuw, aquarel op papier, wilde bloemen 75x60cm. Cond.: G
Corneille '97 101/250, (1922 - 2010 Beverloo), lithografie op papier, "Unique" 21x15cm. Cond.: G
J. v. Os ca. 1920, olieverf op linnen, stilleven met bloemen 40x60cm. Cond.: G
H. de Groot 1872 Havelle, olieverf op paneel, vaasje met rozen 22x24,5cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca, 1900, olieografie op linnen,Chique interieur met figuren. 70x95cm., Cond.:R
M. de Herdt ca. 1920, olieverf op linnen, stilleven met fruit 70x80cm. Cond.: G
C. Dijkman ca. 1900, olieverf op linnen, Amsterdam 30x40cm. Cond.: G
Ongesigneerd herenportret ca. 1890, olieverf op linnen 42x52cm. Cond.: R
Lugos Ivanitz 1898, olieverf op linnen, damesportret 43x54cm. Cond.: R
Onduidelijk gesigneerd, reproductie op linnen, man in interieur met hond 76x61cm. Cond.: G
Frans Baayens (1896 Enschede -), olieverf op linnen, Twents bospad met herder en zijn schapen 50x70cm. Cond.: G
Wilhelm Kavemann Sonary, olieverf op linnen, stadsgezicht met figuren 62x48cm. Cond.: G
Gerard Cornelis Krol (Rotterdam 1882 - 1950 Enschede), olieverf op paneel, Aamsveen met boerderij 56x36cm. Cond.: G
Ongesigneerd 20e eeuw, olieverf op paneel, Hollands zeegezicht met boten en figuren 29x23cm. Cond.: G
Gesigneerd H. Collins 19e eeuw Engelse school, olieverf op paneel, twee paarden met ruiter en hond 29x20cm. Cond.: G
Gesigneerd H. Collins,19e eeuw, Engelse school, olieverf op paneel, boer met paardenspan 29x20cm. Cond.: G
Herman Brood, zeefdruk op papier Nr. 460/500, Fantasie 54x40cm. Cond.: G
K. de Poel ca. 1920, olieverf op linnen, landschap met koeien, figuren en huizen 85x65cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd, olieverf op linnen, poldergezicht met molens 40x30cm. Cond.: G
Herman Brood, zeefdruk op papier Nr. 439/500, Fantasie 54x40cm. Cond.: G
Oostendorp 1908, olieverf op paneel, 2 putto met fazant 70x80cm. Cond.: G