Evert Moll, olieverf op linnen, zeilschip "De Viking", haven Rotterdam,cond.Uitstekend, 100cmx70cm
olieverf op linnen, Pendant, Hendrik Barend Koekkoek, 1849-1909, landschap met figuren, cond.uitstekend,35,5x44,5cm.
Schilderij omgeving Frans Snijders(1579-1657 Antwerpen), Vlaamse school.
Voorstelling; papegaai met groente en salamander cond.goed 45x60 cm
Arie Johannes Zwart, olieverf op linnen, rozenstilleven(rozen in vaas), 1903 Rijswijk.cond.uitstekend, 45cmx50cm
Aquarel, Constant Artz, 1870-1951, Soest, voorstellend Eenden, cond.uitstekend, 47x31cm.
Olieverf op paneel, straatje met figuren. gesig. Cor Noltee. 7x14cm. Cond.: U
Schilderij W.M. Ter Reehorst, pastel op papier, Portret met twee meisjes cond.Redelijk, 50cmx70cm
Aquarel op papier, kaartenleggen, Petrus Marinus van Walcheren(1876-1949 Apeldoorn),cond.Uitstekend,
35x42cm
Gisela Sedatis-Grosser, Berlijn 1935-2007,voorstellend: peren.
Gesign.G.S.,met lijst 48x39.5 cond.uitstekend
J. van Rijsewijck, Olieverf op paneel, landschap,cond.Uitstekend, 40x50cm
William Schutz, olieverf op paneel, zeegezicht, 1817-1888 Middelburg.cond.UItstekend,21x30cm
W.C. Rip, aquarel op papier, bootje op water, 1856-1922 Den Haag, cond. uitstekend, 23x15cm
Pendant Cornelis van Leemputten, olieverf op linnen, "kippen", 1841-1902,cond.Uitstekend, 19x13.5cm
Litho Van Mastenbroek, litho op papier, Haven Rotterdam Goed ,70x74cm
olieverf op papier, Anton Heijboer,1924-2006, Voorburg, abstracte compositie cond.uitstekend, 107x179cm.
Olieverf op linnen, ond. gesig. Zwitsers berglandschap, cond.Goed, 30x40cm
gouache op papier, Frans v.d. Berg cond.uitstekend, 61,5x50cm.
Olieverf op papier, Pendant schilderijen van een Russische schilder.22x15cm.