Onduidelijk. 17e - 18e Eeuw. Boerderij met figuren, kippen, hond aan de ketting. Olieverf op linnen. Marouflé. Oudere restauratie. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In redelijk/goede staat.
Franz Kasper Vinck. 1827 - 1903. Oriëntalist. Kanaal in Cairo. Olieverf op linnen. Bedoekt + enkele restauraties noodzakelijk. Afmeting: H 58 x B 41 cm. In redelijke staat.
Cornelis Raaphorst. 1875 - 1954. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
Evert Moll. 1878 - 1955. Rotterdamse haven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 25 x B 32 cm. In redelijk/goede staat.
Pendant van Francois Joseph Huijgens. Belgische School. 1820 - 1908. Landschap met kippen en kuikens. Olieverf op paneel. Afmeting: H 15,5 x B 18,2 cm. In goede staat.
Hendrik Pieter Koekkoek. Zonnig bospad met figuren en paardenkar. Olieverf op paneel. Afmeting: H 35 x B 49 cm. In goede staat.
Cornelis Westerbeek. 1844 - 1903. Landschap met boerderij en rustende koeien. Schilderij zit in een Paul Gehring lijst. Olieverf op linnen. Afmeting: H 56 x B 108 cm. In goede staat.
Pol Dom. 1885 - 1978. Portret jonge dame. Olieverf op linnen. Afmeting: H 75 x B 60 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd (rechts onder). 19e Eeuw. Bloemenmeisje met slapend kind. Olieverf op linnen. Afmeting: H 93 x B 70 cm. In redelijke staat.
Jan Jacob Fels. 1816 - 1883. Panoramisch Nederlands landschap met vee. Olieverf op linnen. Oudere bedoeking. Afmeting: H 44 x B 64 cm. In goede staat.
Willem Roelofs. 1822 - 1897. Landschap, romantische periode. Met paard en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 49 x B 69 cm. In goede staat.
J. Rosenkranz. 1854? Zeegezicht met zeilschepen in storm. Olieverf op paneel. Afmeting: H 60 x B 81 cm. In goede staat.
Groot werk van Arnold Marc Gorter. 1866 - 1933. Koeien langs de Vordense beek. Olieverf op linnen. Afmeting: H 132 x B 165 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 17e Eeuw. Veldslag. Olieverf op linnen. Oudere restauratie. Afmeting: H 55 x B 69 cm. In redelijke staat.
Pol Dom. 1885 - 1978. Gezicht op Scheveningen met vissersvrouwen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 59 x B 65 cm. In goede staat.
Cornelis Jan Mension. 1882 - 1950. Portret van een collie hond. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.