Monogram A.L.K. 1826. Figuren in herberg. Olieverf op linnen. Gedoubleerd. Afmeting: H 33 x B 27 cm. In goede staat.
Hendrik Schaap. 1878 - 1955. Stadsgezicht Delft. Gouache op papier. Afmeting: H 66 x B 54 cm. In goede staat.
Joseph Schakewits. 1848 - 1913. Dames staan model voor schilder in bos. Olieverf op linnen. Afmeting: H 35 x B 55 cm. In goede staat.
Daan Muehlhaus. 1907 - 1981. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 60 cm. In goede staat.
P. Verschuur. Circa 1920. Hollandse School. Paarden langs rivierkant. Olieverf op linnen. Afmeting: H 90 x B 100 cm. In goede staat.
Groot werk van Jacques van Mourik. 1879 - 1971. Landarbeiders met paardenspan. Olieverf op linnen (marouflé). Afmeting H 96 x B 119 cm. In goede staat.
Antieke Madonna, op linnen. 17e - 18e Eeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: H 57 x B 43 cm. In redelijke staat.
Ongesigneerd. Eind 19e eeuw. Italiaans landschap met figuren op koper geschilderd. Afmeting: H 21,5 x B 25,5 cm. In goede staat.
Matthieu Wiegman, ook verso geschilderd + gesigneerd. Riviergezicht met huis, verso Adam en Eva bij boom. Aquarel op papier. Afmeting: H 25 x B 34 cm. In goede staat.
Frere Francois Mes. 1892 - 1983. Ontwerp Madonna. Olieverf op papier. Afmeting: H 45 x B 44 cm. In goede staat.
Dirk Tavenraat. 1845 - 1930. 8,3 - 70. Stilleven gevogelte. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 17,5 x B 15,5 cm. In goede staat.
Grote map met zeer veel werken van Eef de Weerd. 1926 - 1989 Hengelo. Geheel afkomstig uit nalatenschap van familie de Weerd. Circa 100 werken of meer. In goede staat.
Drie werken van Eef de Weerd. 1926 - 1989 Hengelo. 3x Figuratief abstract. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 53 x B 31 cm. In goede staat.
J.B. Tom. 1813 - 1894. Landschap met schapen en herder. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 56 cm. In goede staat.
Jacobus Nic. Tjarda van Starkenborgh. 1822 - 1895. Koeien in landschap. Olieverf op paneel. Afmeting: H 26 x B 36 cm. In goede staat.
Anton Kattenbeld. 1891 - 1956. Havengezicht Dordrecht? Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Willem Heytman. 1950 - . Strandgezicht met figuren en kinderwagen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
A.J. Zwart. 1903 - 1981. Poldergezicht met boerderij en boer. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Jan Toorop. 1858 - 1928. Lithografie op papier. Portret Guusje van Lede. Afmeting: H 24 x B 18 cm. In goede staat.
Johanna van Wisse. Hollandse School. Visser met baard. Aquarel op papier. Afmeting: H 37 x B 29 cm. In goede staat.
Toegeschreven aan Raoul Hijnckes. 1893 - 1973. Stilleven met vogel. Gemengde techniek op papier. Herkomst koop bij de kunstenaar. Afmeting: H 21 x B 36 cm. In goede staat.
A.M. Woudstra. 21e Eeuw. Strandgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 31 x B 46 cm. In goede staat.
W. Heinecke. 1895 - 1978. Paardenwagen in winterse stad. Olieverf op linnen. Afmeting: H 48 x B 58 cm. In goede staat.
Frans v.d. Heide. Tweede helft 20e eeuw. Platbodem op volle zee. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 25,3 cm. In goede staat.