This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

Find

Jan Evert Morel, Stilleven
Starting price 8.500 EUR

Jan Evert Morel. 1769 - 1808. Stilleven met bloesem, fruit en granaatappelen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 55 x B 42 cm. In goede staat.

Monogram A.K., Stilleven
Starting price 500 EUR

Monogram A.K. 19e Eeuw. Stilleven met fruit en bloemen. Met origineel vergulde lijst. Olieverf op linnen. Afmeting: H 42 x B 35,5 cm. In goede staat.

Dorus Arts, Besneewd landschap
Starting price 350 EUR

Dorus Arts. 1901 - 1961. Hollands besneeuwd landschap met boerderij en molen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 72 cm. In goede staat.

Cesare Marchesini, Italiaans landschap
Starting price 200 EUR

Cesare Marchesini. Italiaanse - Naïeve School. Italiaans landschap met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

Artz, Katwijks' interieur met moeder en kind
Starting price 5.000 EUR

Constant David Ludovic Artz. 1870 - 1951. Katwijks' interieur met moeder en kind. Olieverf op linnen. Afmeting: H 55 x B 77 cm. In goede staat.

Scherrewitz, Landschap met boer en paardenkar
Starting price 3.000 EUR

Johan Frederick Cornelis Scherrewitz. 1868 - 1951. Landschap met boer en paardenkar. Olieverf op linnen. Afmeting: H 82 x B 125 cm. In goede staat.

Emmy Meijer, Landschap met boerderij en bloesembomen
Starting price 1.000 EUR

Emmy Meijer, W. 23. 1866 - 1940 Worpswede. Landschap met boerderij en bloesembomen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

Cesare Marchesini, Figuren in tuin
Starting price 200 EUR

Cesare Marchesini. Italiaanse - Naïeve School. 1939 - . Landschap Torre del Lago Lucia porto 1981. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

J.P. van Velzen, Landschap met figuren
Starting price 300 EUR

J.P. van Velzen. 1816 - 1853. Hollandse School. Landschap met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 19 x B 25,5 cm. In goede staat.

Eef de Weerd, Abstract
Starting price 1.900 EUR

Groot werk van Eef de Weerd. 1926 -1989 Hengelo. Kleurrijke abstracte figurale compositie. Olieverf op linnen. Afmeting: H 195 x B 140 cm. In goede staat.

Evert Moll, Driemasters in Rotterdamse haven
Starting price 700 EUR

Evert Moll. 1878 - 1955. Driemasters in Rotterdamse haven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 45 x B 60 cm. In goede staat.

Klaas Bernink, Houten reliëf
Starting price 300 EUR

Klaas Bernink. 1967. 1913 - 1996 Glanerbrug. Abstract houten wandreliëf. Acryl op paneel. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

Klaas Bernink, Waterfilter
Starting price 200 EUR

Klaas Bernink. 1962. 1913 - 1996 Glanerbrug. Waterfilter Rami - Union. Pastel op papier. Afmeting: H 49 x B 38 cm. In goede staat.

Anton Heyboer, Fantasie voorstelling
Starting price 300 EUR

Anton Heyboer. 1924 - 2005. Fantasie voorstelling. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 47 x B 62 cm. In goede staat.

Onduidelijk, Boerderij met figuren, kippen etc...
Starting price 1.450 EUR

Onduidelijk. 17e - 18e Eeuw. Boerderij met figuren, kippen, hond aan de ketting. Olieverf op linnen. Marouflé. Oudere restauratie. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In redelijk/goede staat.

Carel van Rooijen, Stadsgezicht met figuren
Starting price 1.200 EUR

Carel van Rooijen. 1945 - . Stadsgezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 70 cm. In goede staat.

Th. Scharner, Panoramisch berglandschap
Starting price 400 EUR

Th. Scharner. Toegeschreven aan Théodor T' Scharner. 1826 - 1906. Panoramisch berglandschap met figuren te paard. Olieverf op paneel. Afmeting: H 45 x B 55 cm. In goede staat.

Jan Rentinck, Hollands landschap met knotwilg, vee en herder
Starting price 750 EUR

Jan Rentinck. 1798 - 1846. 19e Eeuws Hollands landschap met knotwilg, vee en herder. Olieverf op linnen. Afmeting: H 43 x B 55 cm. In goede staat.

Dirk Smorenberg, Waterlelies bij Loosdrechtse Plassen
Starting price 7.000 EUR

Dirk Smorenberg. 1883 - 1960. Waterlelies bij Loosdrechtse Plassen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 75 cm. In goede staat.

D. Smorenberg, Winter
Starting price 5.000 EUR

Dirk Smorenberg. 1883 - 1960. Boerderij in de winter met roeiboot. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 67 cm. In goede staat.

Albert Raty, Dorpsgezicht bij avond
Starting price 350 EUR

Albert Raty. 1889 - 1970. Belgische School. Dorpsgezicht bij avond. Olieverf op linnen. Craquelé. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In redelijk/goede staat.

Maurice Basko, Figuratief abstracte voorstelling
Starting price 400 EUR

Maurice Basko. 1921 - . Franse School. Figuratief met abstracte voorstelling. Olieverf op linnen. Afmeting: H 81 x B 54 cm. In goede staat.

Lony Wing, Twents coulissen landschap
Starting price 600 EUR

Lony Wing. Twents coulissen landschap met boerderij. Acryl op linnen. Afmeting: H 70 x B 141 cm. In goede staat.

Lony Wing, Twents coulissen landschap
Starting price 350 EUR

Lony Wing. Twents coulissen landschap met boerderij (Boerskotten in Oldenzaal). Acryl op linnen. Afmeting: H 40 x B 40 cm. In goede staat.