This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

Find

S. Dijkstra, Noordkaap Terschelling
Starting price 150 EUR

Noordkaap Terschelling. Kleuren houtsnede op papier. Afmeting: H 13 x B 42 cm. In goede staat.

Govert van Emmerik, Schepen op ruwe zee
Starting price 3.500 EUR

Govert van Emmerik. 1808 - 1882. Schepen op ruwe zee. Olieverf op paneel. Afmeting: H 36 x B 45 cm. In goede staat.

Monogram J.H.K., Zeegezicht met zeilboten
Starting price 2.000 EUR

Monogram J.H.K. Hollandse School. 19e Eeuw. Mogelijk J.H. Koekkoek. 1778 - 1851. Zeegezicht met zeilboten. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.

Gerard Krol, Landschap Buurse
Starting price 160 EUR

Gerard Krol. 1882 - 1950 Enschede. Landschap Buurse. Olieverf op paneel. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

Dirk Kruizinga, Stilleven met gevogelte
Starting price 60 EUR

Dirk Kruizinga. 1895 - 1972. Art Deco stilleven met gevogelte. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 41 cm. In goede staat.

18e Eeuws handingekleurd familiewapen Hooykaes 1782
Starting price 60 EUR

18e Eeuws gouache familiewapen van Nicolaas Hooykaes 1782. Gouache op papier. Afmeting: H 27 x B 21 cm. In goede staat.

G. Gort, Winterlandschap
Starting price 200 EUR

G. Gort. Hollandse School. Circa 1900. Hollands wintergezicht met ijspret. Olieverf op paneel. Afmeting: H 35 x B 49 cm. In goede staat.

A. Vallette, Valle de Cayamber
Starting price 400 EUR

A. Valette, 1929. Adolphe Valette. 1876 - 1942. Valle de Cayamber all Fendo el Cerro, Blanco Equador 1929. Olieverf op linnen. Afmeting: H 46 x B 71 cm. In goede staat.

Onduidelijk, Zandpad bij dorp
Starting price 300 EUR

Onduidelijk. Russische School? Zandpad bij dorp. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

Klaas Bernink, Twentse boerderij in de winter
Starting price 200 EUR

Klaas Bernink, 1979 Glanerbrug. Epreuve d'artiste. 1913 - 1996. Twentse boerderij in de winter. Litho op papier. Afmeting: H 42 x B 62 cm. In goede staat.

T. de Jongh, Grachtengezicht Amsterdam
Starting price 100 EUR

Tinus de Jongh. Circa 1920. Grachtengezicht Amsterdam. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Theo Wolvecamp, Abstract
Starting price 80 EUR

Theo Wolvecamp, 1990. Epreuve d'artiste. 1925 - 1992. Abstracte voorstelling. Litho op papier. Afmeting: H 27 x B 27 cm. In goede staat.

2x A. Rooskens, Vogelman + Zingende vogel
Starting price 100 EUR

Twee werken van Anton Rooskens. 1906 - 1976. 1x Vogelman, 1975. 1x Zingende vogel, 1975. Litho op papier. Afmeting: H 26 x B 19 cm. In goede staat.

2x Modern werk, 2x Bloemstilleven
Starting price 100 EUR

Twee moderne bloem stillevens. Monogram M. 2002. Acryl op linnen. Afmeting: H 41 x B 33 cm. In goede staat.

H.C. Mac Lean, Stilleven met pompoen
Starting price 180 EUR

H.C. Mac-Lean, '29. 1898 - 1972. Stilleven met pompoen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 75 x 55 cm. In goede staat.

Monogram + 1889, Hollands stadsgezicht (Volendam of Marken)
Starting price 500 EUR

Monogram + 1889. Hollandse School. Hollands stadsgezicht met figuren. Volendam of Marken. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 100 cm. In goede staat.

Antoon Markus, Kegelen
Starting price 300 EUR

Zeldzaam schilderij van Antoon Markus met spreuk over Batavieren en kegelen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 47 x B 56 cm. In redelijk/goede staat.

J.J.W. de Me, Potloodtekening met driemasters
Starting price 200 EUR

Grote 19e eeuwse potloodtekening met driemasters 1882. J.J.W. de Me. Potlood op papier. Afmeting: H 45 x B 53 cm. In goede staat.

M. Wiegman, Bedelaar en figuren
Starting price 150 EUR

Matthieu Wiegman. 1886 - 1971. Bedelaar + figuren. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 26 x B 21 cm. In goede staat.

J. Wiegers, Portret
Starting price 100 EUR

Jan Wiegers. 1893 - 1959. Herenportret. Lithografie op papier. Afmeting: H 34 x B 28 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Berglandschap met spoorbrug
Starting price 100 EUR

Ongesigneerd. Nalatenschap Jan Wiegers. 1893 - 1959. Berglandschap met spoorbrug. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 33 x B 42 cm. In goede staat.

Corneille, Vrouw met duif
Starting price 100 EUR

Corneille. 1996. 1922 - 2010. Nr. 110/200. Vrouw met duif. Litho op papier. Afmeting: H 31 x B 23 cm. In goede staat.

Keith Haring, Dansende figuren
Starting price 320 EUR

Lithografie Keith Haring. Nr. 16/200. Dansende figuren. Litho op papier. Afmeting: H 90 x B 100 cm. In goede staat.