Chinees porseleinen Familie Rose vaas met floraal/draken/goud decor. Zes tekens bodemmerk. Vaas is ingekort. Afmeting: H 35,5 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen Familie Rose pijpvaas met libelle decor, met tekst en bodemmerk. Afmeting: H 14,7 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen gemberpot met geel glazuur + onderwater decor met vissen. Bodemmerk. Afmeting: H 14 x Ø 14 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen penselenvaas met decor van bewapend figuur in landschap. Met reliëf. Afmeting: H 17,5 x Ø 12,2 cm. In goede staat.
Antiek Chinees porseleinen bloempot met landschap/vogel decor. Circa 1900. Haarscheur. Afmeting: 39 x 39 x 39 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen Yixing theepot met bamboe decor. Met bodemmerk. Afmeting: 8,5 x 12,5 x 6,5 cm. In goede staat.
Set van tien 18e eeuwse Chinees porseleinen Cheng Lung borden met pagodes/figuren bij kust decor. Gecontourneerd. Vier borden goed (randfrit). Zes borden chip en/of haarlijn. Afmeting: Ø 23 cm. In red...
Twee 18e eeuws Chinees porseleinen Familie Rose borden met floraal decor en gecontourneerde randen. Enkele chips. Afmeting: Ø 22,5 cm. In redelijk/goede staat.
Twee Chinees porseleinen vazen met vier tekens Kang Xi bodemmerk. 18e - 19e Eeuw. Paradijsvogels/floraal decor. Eén vaas goed. Eén vaas randschade. Afmeting: H 25 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf 18e eeuws Chinees porseleinen blue powder deksel-kommen met floraal/goud decor. Haarlijnen + chips. Afmeting: Ø 14,2 cm. In redelijke staat.
Vier 18e eeuws Chinees porseleinen Familie Rose borden met floraal/goud decor. Haarlijnen + chips. Eén bord gelijmd. Afmeting: Ø 26 cm. In redelijke staat.
Zes 18e - 19e eeuws Chinees porseleinen kop en schotels met lange lijs decor. Met bodemmerk. Vijf kopjes goed. Eén kopje beschadigd. Vijf schotels goed. Eén schotel haarlijn. Afmeting: 6,3 - 10 cm. In...
Twee 17e - 18e eeuws Chinees porseleinen kang xi borden met tobacco leaf decor. Beide borden minimale chip. Afmeting: Ø 22,8 cm. In goede staat.
9x 18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi kop + schotels. Peterselie/tuin decor. Vier tekens bodemmerk, met dubbele bodemring. Negen schotels goed, één schotel chip. Zes kopjes goed, twee kopjes chip....
Zeldzame 18e - 19e eeuws Chinees porseleinen pot met oren. Kostbaarheden + gelukstekens decor. Bodem heeft aflaat opening (origineel). Wijnhouder? Bovenrand randfrit en enkele randrestauraties. Afmeti...
17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi druivenschotel met Kang Xi bodemmerk. Voorzien van dubbele blauwe bodemring. Alléén randfrit. Afmeting: Ø 39 cm. In goede staat.
Zes delen 18e eeuws Chinees porselein. Deelservies. Rivier gezicht/pagode decor. Bestaande uit: 3x Vleesschaal + 3x bord. Eén bord haarlijn, verder alles in goede staat. Afmeting: 22 - 32 cm.
18e Eeuws Chinees porseleinen vaas met tuin/vlinder decor. Onderrand chips. Afmeting: H 17,7 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek Chinese lakwerk dekseldoos met draken decor. Gevuld met Chinese letterstempels (boekdruk). Circa 200. Afmeting: 8 x 7.5 x 9,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen flesvormige vaas met paars/groen glazuur. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen theebus en kan met zilver, 833/000. Cilindervormige theebus met floraal decor en een zilveren dop met parelbewerking, ø9x13 mm. En een Kang Xi kannetje met bloemdecor en een zilver...
Chinees porseleinen familie rose bord met figuren in water decor. Afmeting: Ø 22,7 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen familie rose borden met tuin/goud decor. Gecontourneerd. Enkele minimale chips. Afmeting: Ø 22,6 cm. In goede staat.
Antieke, grote Chinees porseleinen vaas met pioenroos decor + tekst. Circa 1900. Afmeting: H 57,5 cm. In goede staat.