18e - 19e Eeuws Chinees porseleinen familie verte penselenpot met Chinese godheid op karper + tekst decor. Met merk. Randfrit. Afmeting: H 13,6 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen familie verte rolvaas met figuren/goud decor. 18e - 19e Eeuw. Met dubbele blauwe bodemring. Iets randfrit. Afmeting: H 38,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen draak op vaste console. Met cheng lung bodemmerk. Afmeting: 24,4 x 21,6 x 13,4 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen Kantonese familie rose petroleumlampen met figuren/goud decor. Met glazen reservoirs en messing monturen. Afmeting: H 56 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen brushpot met bamboe/vogels/tekst/goud decor, op blauw glazuur. Afmeting: H 16,8 x Ø 19 cm. In goede staat.
Vierkante, Chinees porseleinen vaas met olifant koppen en lichtblauw glazuur. Met bodemmerk. Met Christie's etiketten. Afmeting: 30 x 13 x13 cm. In goede staat.
Twee 18e - 19e eeuws Chinees porseleinen familie verte dekselvazen op bronzen voet. Floraal/vogel decor. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
Oude Chinese Zitan houten penselenpot met jade. Afmeting: 19,2 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kalebas-vormige knobbelvaas met perenboom decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 34,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen plaquette met berglandschap. Afmeting: H 34 x B 20 cm. In goede staat.
Kapitale oude Chinees porseleinen godheid. Handbeschilderd. Gedetailleerde beschildering + gezichten, staande op een draak. Enkele minimale beschadigingen, beetje verfverlies. Afmeting: H 105 cm. In g...
Kapitale, oud Chinees porseleinen godheid met gedetailleerde beschildering + gezichten, staande op vis. Minimale beschadiging mogelijk, en iets verfverlies. Afmeting: H 98 cm. In goede staat.
Kapitale, oud Chinees porseleinen godheid met perzik, staande op schildpad. Handbeschilderd en gedetailleerde beschildering + gezichten. Enkele minimale beschadigingen + minimaal verfverlies. Afmeting...
Oude Chinees porseleinen brushpot in blauw-wit, met rondom decor van figuren/spelende kinderen. Blauw-wit. Afmeting: H 16,5 x Ø 10 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen lachende boeddha. Familie Rose. Afmeting: 39,5 x 33 x 35 cm. In goede staat.
Twee bijzonder mooie 19e eeuwse Kantonese familie rose olielampen met oren. Figuren/goud decor, messing monturen. Eén haarlijn 4 cm. Afmeting: H 64 cm. In goede staat.
Vijf-delig Chinees porseleinen kaststel met pioenrozen/paradijsvogel decor. 18e Eeuw. Gerestaureerd. Afmeting: H 25 - 28 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen flambé vaas met oren. Paars. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 30,2 cm. In goede staat.
Grote oude Chinese bronzen boeddha met restvergulding. Afmeting: 86 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen familie rose drakenvaas met diverse gekleurde draken/floraal decors (emaille). Met bodemmerk. Mooie kwaliteit. Afmeting: H 40,8 cm. In goede staat.
Zware oude/antieke Chinees porseleinen vaas. Vogels in tuin decor. Gebruikssporen, maar geen schade. Afmeting: H 18,5 x Ø 17,4 cm. In goede staat.
Prachtige, antieke, Chinese wierookbrander van brons. Met draken, kylin, karaktertekens en bodemmerk. Afmeting: 40,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen pot met draak/feniks decor. Afmeting: 15 x Ø 27,2 cm. In goede staat.
19e Eeuws Chinees porseleinen familie rose vaas met kostbaarheden/floraal decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.