Zeldzame en zéér grote 18e eeuws Chinees porseleinen Cheng Lung schotel met figuren/landschap decor. Eén haarlijn. Afmeting: Ø 55 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 17e - 18e eeuws Chinees porseleinen kang xi borden met tuin decor. Met bodemmerk. Eén bord goed. Eén bord haarlijn + chips. Afmeting: Ø 27,2 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen young chen familie rose bord met floraal decor. Gecontourneerde omranding. Randfrit. Afmeting: Ø 22,2 cm. In goede staat.
Prachtige, 18e eeuwse, grote Chinees porseleinen familie rose schotel. Patrijzen/floraal/eekhoorn decor. Afmeting: Ø 39,4 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Chinese yixing trekpot met florale polychromie + floraal bodemmerk. Reliëf tekst op deksel. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 13,8 x 21 x Ø 15 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuws Chinees porseleinen dekselpot met hert in landschap, vlinder en kraanvogel decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 18 x Ø 16,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen familie verte rolwagen vaas met figuren in tuin decor. Geheel rondom gedecoreerd met decor van zeven personen met herten. Afmeting: H 46,5 x Ø 16 cm. In goede staat.
Chinese, vierkante yixing theepot met karaktertekens. Met bodemmerk. Afmeting: 12 x 16,5 x 11 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuws Chinees porseleinen familie verte borden met pauw/pioenroos decor. Eén haarlijn in bodem. Eén goed. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen bord met zotje in tuin decor. 18e - 19e Eeuw. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 20 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuws Chinees porseleinen schotels met zilveren hengsel. Octagonaal van vorm. Afmeting: 10 x 10 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen rolwagen vaas met figuren in landschap decor + tekst. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen sang du boeuf plantenbak met bodemmerk. Afmeting: 8 x 22,6 x 14,7 cm. In goede staat.
Twee antiek Chinees porseleinen borden. 1x Grote schotel, kang xi revival, 19e eeuw, floraal decor, haarlijnen. 1x 18e Eeuws bord met kikkers/wijsheren decor. Afmeting: Ø 22 - 26 cm. In goede staat.
Verzameling van 18 stuks Japanse, uit been vervaardigde, okimono's. 20e Eeuw. Afmeting: 13 - 20 cm. In goede staat.
Zilveren bord en kan, 900/000, Hanoi. Rond bord met een bewerkte rand voorzien van voorstellingen met landschappen en in het midden van het bord een gravure met landschap decor. Met een kan met een gr...
Oude/antieke Chinees porseleinen vaas met figuren/kraanvogel decor. Gebruikssporen + randfrit. Géén beschadigingen. Afmeting: H 22,4 x Ø 26,7 cm. In goede staat.
Grote oude/antieke Chinese bronzen boeddha met patina. Afmeting: 84 cm. In goede staat.
Chinees porsleinen oorvaas op driepoot, met floraal decor. Voorzien van Cheng Lung bodemmerk. Afmeting: H 8 x Ø 14 cm. In goede staat.
Zeer grote 19e eeuwse Japans porseleinen Imari tafelschaal met floraal/goud decor. Afmeting: 35 x 45 x Ø 34 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen familie rose drakenvaas met diverse gekleurde draken/floraal decors (emaille). Met bodemmerk. Mooie kwaliteit. Afmeting: H 40,8 cm. In goede staat.
Prachtige, 18e eeuwse, grote Chinees porseleinen familie rose schotel. Patrijzen/floraal/eekhoorn decor. Gelijmd. Afmeting: Ø 43 cm. In matige staat.
19e Eeuws Chinees porseleinen celadon gemberpot met tuin/feniks decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 19,5 x Ø 17 cm. In goede staat.
Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen kopjes met diverse landschappen. Twee kopjes goed. Vier kopjes haarlijn en/of chip. Afmeting: 4,5 - 7,5 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen kom met figuren in landschap decor rondom. Mooie kwaliteit. Afmeting: H 10,3 x Ø 20,4 cm. In goede staat.
Bijzonder grote 16e - 17e eeuws Chinees porseleinen wanli schotel met coulissen/eenden in landschap decor. Gelijmd. Afmeting: Ø 50,5 cm. In matige staat.
Bijzonder grote, 16e - 17e eeuws Chinees porseleinen wanli schotel met coulissen/eenden in landschap decor. Scherf ingelijmd. Afmeting: Ø 48,6 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen stemcup met draken/floraal decor. Afmeting: H 12 x Ø 12,8 cm. In goede staat.
Twee prachtige Chinees porseleinen kantonese bloempotten met onderschotel. Floraal/dieren/goud decor. Familie rose. Afmeting: H 18 x Ø 25 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen beker met mandarijn decor. Gerestaureerd. Afmeting: 13 cm. In redelijke staat.
Zware oude/antieke Chinees porseleinen vaas. Vogels in tuin decor. Gebruikssporen, maar geen schade. Afmeting: H 18,5 x Ø 17,4 cm. In goede staat.
Twee Chinese lakstempels van natuursteen. Plus één snuffbottle van jade met tuin en tekst in goud decor. Afmeting: 7 - 8 cm. In goede staat.
Drie delen antiek Chinees familie rose porselein. 1x Kom met floraal decor, haarlijn. 1x Schotel met floraal decor, geel, goed. 1x 19e Eeuws bordje met decor van vogels op bloesemtak, tekst en signatu...
Chinees porseleinen celadon vaas met lichtgroen glazuur. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.
Kapitale Chinees porseleinen kang xi schotel met floraal/figuren/paradijsvogel decor. 18e Eeuw. Met bodemmerk. Veel randfrit. Afmeting: Ø 39,4 cm. In goede staat.
Lot 19e eeuws Chinees porselein. Bestaande uit: 3x Familie rose dekseldoos met bodemmerk. 1x Snuffbottle met kippen/kraanvogel decor. Afmeting: 7 - 13,5 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen capucijne familie rose trekpot. Floraal/goud decor. Breuk in handvat. Afmeting: 13 x 18 x 10 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen kom met oxide-rood karper decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 5,5 x Ø 12,5 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen kang xi schotel op standaard met rotsen decor + verso floraal/vogel decor. Met bodemmerk. Eén chip. Afmeting: Ø 10,8 cm. In redelijk/goede staat.
Set van vier 18e eeuwse Chinees porseleinen familie rose borden met tuin/goud decor. Eén bord haarlijn, iets randfrit. Afmeting: Ø 23,2 cm. In goede staat.
Chinese beschilderde sung vaas met haas/zotje/kraanvogel decor. Afmeting: H 34,5 cm. In goede staat.
Zeldzame Japanse bronzen meiji vaas met vleermuizen, dierenkoppen, messing + zilver + vergulde inleg. Floraal met libelle + verso wijsheer in landschap. Bijzondere kwaliteit. Afmeting: H 32,3 cm. In z...
Twee antiek Chinees porseleinen familie rose borden met tuin/geisha/kippen decor. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen Imari ghendi schenkkan met floraal/goud decor. Afmeting: H 22 cm.In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen schenkkan met floraal decor. Cheng lung. Tuit gerestaureerd. Afmeting: 13,5 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen Kantonese dekselvazen met figuren in tuin decor. Bodemmerk. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen cheng lung dekselterrine met landschap decor. Haarlijnen in bodem. Deksel mogelijk niet origineel. Afmeting: 25 x 33 x 21 cm. In goede staat.
18e Eeuwse, diepe vleesschotel van Chinees porselein. Floraal/vogel decor. Gecontourneerde omranding. Randfrit. Afmeting: 6 x 37 x 31 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon kom met lichtblauw craquelé glazuur. Afmeting: H 7,2 x Ø 14,5 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen lachende boeddha. Familie Rose. Afmeting: 39,5 x 33 x 35 cm. In goede staat.
Grote oude Chinese bronzen boeddha met restvergulding. Afmeting: 86 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen familie rose patti pan met floraal decor. Afmeting: 11,7 x 11,9 cm. In goede staat.
Vijf delen divers aardewerk. China. 1x Familie Verte gemberpot met bodemmerk. 1x Yixing theepot met draak + bodemmerk. 1x Porseleinen trekpot, floraal decor. 1x Dekselvaas, sepia landschap. 1x Schaal ...
Prachtige, antieke, Chinese wierookbrander van brons. Met draken, kylin, karaktertekens en bodemmerk. Afmeting: 40,5 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen familie rose kommen met optocht/figuur op kylin decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 11,4 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen bord met tuin decor. Haarlijn bodem. Afmeting: Ø 28 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose gemberpot. Floraal/vleermuizen/karaktertekens decor. Met bodemmerk. Afmeting: 18,5 cm. In goede staat.
Twee bijzonder mooie 19e eeuwse Kantonese familie rose olielampen met oren. Figuren/goud decor, messing monturen. Eén haarlijn 4 cm. Afmeting: H 64 cm. In goede staat.
Antieke Chinese, uit bamboe gesneden penselenvaas met kraanvogel decor. Afmeting: 14 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen chicken cup met teksten + bodemmerk. Afmeting: H 3,8 x Ø 8,2 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen schaal met floraal/boeddha figuren decor. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: H 12 x Ø 23 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met diep blauw drakendecor met wolken/golven decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 15,8 x Ø 15,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen sung gemberpot in bloemvorm, met lichtgroen glazuur + deksel. Afmeting: 12 x Ø 12 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen celadon vazen. 1x Groen met ribbels. 1x Creme craquelé glazuur. Afmeting: H 18,5 - 23,5 cm. In goede staat.
Twee grote, 19e eeuwse Chinees porseleinen Kantonese familie rose dekselvazen met figuren/dieren/floraal/goud decor. Eén vaas gaaf. Eén vaas beschadigd. Beide deksels gaaf. Afmeting: H 62 cm. In matig...
18e - 19e Eeuws Chinees porseleinen familie verte penselenpot met Chinese godheid op karper + tekst decor. Met merk. Randfrit. Afmeting: H 13,6 cm. In redelijk/goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen familie rose borden met tuin/goud decor. Gecontourneerd. Enkele minimale chips. Afmeting: Ø 22,6 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen theepot met rivierlandschap/pagodes/figuren. Cheng lung. Deksel gerestaureerd, rest goed. Afmeting: 12 x 18,5 x Ø 11 cm.
Chinees, vergulde bronzen boeddha met bodemmerk. Mooie kwaliteit. Afmeting: H 15,4 cm. In goede staat.
Twee kleine Chinees porseleinen mei ping vaasjes met blauw glazuur. Afmeting: H 13 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen familie verte rolvaas met figuren/goud decor. 18e - 19e Eeuw. Met dubbele blauwe bodemring. Iets randfrit. Afmeting: H 38,5 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen familie verte bord met tuin/goud decor. Minimale chips. Afmeting: Ø23,5cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon pijpvaas met groen glazuur. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.
Antiek Chinees porseleinen familie jaune vaas. Voorzien van kostbaarheden/landschappen/dieren decor. 19e Eeuw. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met reliëf van draken en bronskleurig glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen blanc de chine dekselschaal met draken decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: 11 x Ø 18 cm. In goede staat.
Twee delen Chinees Wucai porselein. 1x Dekseldoos met floraal/vogel decor, bodemmerk. 1x Stemcup met zotjes in tuin decor, bodemmerk. Afmeting: 8 - 12,3 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen draak op vaste console. Met cheng lung bodemmerk. Afmeting: 24,4 x 21,6 x 13,4 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen Kantonese familie rose petroleumlampen met figuren/goud decor. Met glazen reservoirs en messing monturen. Afmeting: H 56 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bloempot met rondom tekst decor + zegelmerk. Afmeting: H 17 x Ø 22 cm. In goede staat.
Drie Chinees porseleinen borden. Waarvan twee familie rose, figuren in tuin en feniks decor. En één imari bord met tuin decor, chip. Afmeting: Ø 22,2 - Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 18e eeuws Chinees porseleinen familie verte queng lung vaas met floraal/paradijsvogel decor. Barsten in bodem, verder goed. Afmeting: H 36 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen cheng lung schotel met tuin decor. Afmeting: Ø 32,2 cm. In goede staat.
Twee grote 18e eeuwse Chinees porseleinen cheng lung schotels met tuin decor. Eén gaaf. Eén met kleine haarlijnen. Afmeting: Ø 27,5 - 28,5 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen kang xi vaas met floraal/draak decor. 18e Eeuw. Haarlijn + bovenrand gelijmd. Afmeting: H 20,2 cm. In redelijke staat.
Zes delen 18e eeuws Chinees porselein. Deelservies. Rivier gezicht/pagode decor. Bestaande uit: 3x Vleesschaal + 3x bord. Eén bord haarlijn, verder alles in goede staat. Afmeting: 22 - 32 cm.
18e Eeuwse Chinees porseleinen trekpot met Amsterdams bont decor. Floraal/goud/vogel decor. Haarlijn + chip tuit. Afmeting: 11 x 13 x Ø 8,5 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen vaas met berglandschap/pagode decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon knobbelvaas met lichtgroen craquelé glazuur. Afmeting: H 22,4 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen familie verte vaas met figuren/floraal/vogels/goud decor. 18e - 19e Eeuw. Bovenrand gerestaureerd. Afmeting: H 45,4 cm. In redelijke staat.
Zeer grote Chinees porsleinen dekselvaas met figuren (godheden), floraal + foohond decor. Afmeting: H 86 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met figuren in tuin/floraal decor. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Twee kleine en antieke Chinese blanc de chine hondjes. 19e Eeuw. Afmeting: 5,7 cm. Afmeting: H 5,7 cm. In goede staat.
Antieke Japanse of Chinese brushpot van bamboe. Voorzien van parelmoer inleg + signatuur. Circa 1880. Paar stukjes parelmoer missen. Afmeting: 21 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Chinese dekselvaas, geel glazuur met floraal decor en voorzien van bronzen monturen. 19e Eeuw. Afmeting: H 59 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen brushpot met bamboe/vogels/tekst/goud decor, op blauw glazuur. Afmeting: H 16,8 x Ø 19 cm. In goede staat.