Twee 18e eeuws Chinees porseleinen Imari borden met tuin/vogel/goud decor. Hectagonaal. Enkele chip. Afmeting: Ø 22 cm.In redelijk/goede staat.
Twee 17e - 18e eeuws Chinees porseleinen kang xi borden met tobacco leaf decor. Beide borden minimale chip. Afmeting: Ø 22,8 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuws Chinees porseleinen Wucai dekselpotten met decor van feest vierende figuren in landschap. Afmeting: H 37,5 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuws Chinees porseleinen Familie Rose borden met floraal/goud decor. Haarlijnen + chips. Eén bord gelijmd. Afmeting: Ø 26 cm. In redelijke staat.
Twee 17e eeuws Chinees porseleinen Wanli schotels met Chinese Muur decor. Alléén randfrit, verder in goede staat. Afmeting: Ø 15 cm.
Twee 18e eeuws Chinees porseleinen Familie Verte borden met floraal/goud/reliëf decor. Afmeting: Ø 22,2 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuws Chinees porseleinen powder blue kom met floraal/goud decor. Eén haarlijn. Afmeting: Ø 26,7 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf 18e eeuws Chinees porseleinen blue powder deksel-kommen met floraal/goud decor. Haarlijnen + chips. Afmeting: Ø 14,2 cm. In redelijke staat.
Drie 19e eeuws ronde Chinees porseleinen Kantonese Familie Rose dekseldozen met figuren/dieren/floraal en goud decor. Afmeting: 5 - 12,5 cm. In goede staat.