This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

Find

Lot Chinees porselein
Starting price 250 EUR

Twee 18e eeuws Chinees porseleinen Encre de Chine kop en schotels met Europeanen decor. Afmeting: 5 x Ø 12 cm. In goede staat.

2x Chinese kom Ø 11,1 cm.
Starting price 400 EUR

Twee Chinees porseleinen kommen met gouden/reliëf decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 4,5 x Ø 11,1 cm. In goede staat.

Japanse of Chinese wierookbrander
Starting price 300 EUR

19e Eeuwse Japanse of Chinese wierookbrander van brons, met fabeldieren decor. Ongemerkt. Circa 40 cm. In goede staat.

2x Chinese schotel Ø 11,1 cm.
Starting price 400 EUR

Twee Chinees porseleinen drakenschotels met geel glazuur en zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 11,1 cm. In goede staat.

2x Familie Rose tazza
Starting price 200 EUR

Twee 19e eeuws Chinees porseleinen Familie Rose tazza's met decor van wijsheer/floraal en tekst. Afmeting: Ø 19 - 22 cm. In goede staat.

2x Chinese bolvaas
Starting price 150 EUR

Twee antiek Chinees porseleinen celadon bolvazen. 17e - 18e Eeuw. Eén haarlijn. Afmeting: 7,7 - 9,2 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 23,5 cm.
Starting price 200 EUR

Chinees porseleinen vaas met draken decor + bodemmerk. Afmeting: H 23,5 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 35,5 cm.
Starting price 450 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose vaas met oren. Floraal/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 35,5 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein
Starting price 150 EUR

Dertien delen antiek Chinees porselein. 18e - 19e Eeuw. Onder ander; Capucijne, Familie Rose, Cheng Lung. Bestaande uit; 5 kopjes + 3 schotels + gemberpot + 2 deksels + trekpot. Eén kopje chip. Vier k...

Chinese kop + schotel
Starting price 500 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose kop + schotel. Geschulpte randen. Chinese godheid in nautilusschelp op zee/vleermuis decor. Met bodemmerk. Afmeting: 6,5 x Ø 16 cm. In goede staat.

3x Chinees bord Ø 21 - 28 cm.
Starting price 100 EUR

Drie antiek Chinees porseleinen borden. 18e - 19e Eeuw. 2x Cheng Lung (floraal). 1x Wanli stijl (19e eeuw). Afmeting: Ø 21 - 28 cm. In goede staat.

2x Grote Wanli schotel ca. Ø 50 cm.
Starting price 1.600 EUR

Twee zeer grote 16e - 17e eeuws Chinees porseleinen Wanli schotels. Divers. Beide schotels gelijmd. Afmeting: Ø 49 - 50 cm. In redelijk/goede staat.

3x Grote Chinese vaas, H 32 - 36 cm.
Starting price 350 EUR

Drie grote Kang Xi-stijl vazen met vier tekens bodemmerk. 18e - 19e Eeuw. Beschadigd. Afmeting: H 32 - 36 cm. In redelijke staat.

Pelgrim flacon/vaas, H 28 cm.
Starting price 250 EUR

Chinees porseleinen pelgrimsfles met draken decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.

2x Chinese gemberpot
Starting price 120 EUR

Twee antiek Chinees porseleinen Familie Verte gemberpotten. Onder meer met dubbele blauwe bodemring gemerkt + Kang Xi. Afmeting: 16 - 17 cm. In goede staat.

3x Chinese vaas, 1900
Starting price 300 EUR

Drie antiek Chinees porseleinen vazen met feniks/draak/goud decor. Met bodemmerk. Circa 1900. Afmeting: H 28 - 29 cm. In goede staat.

Japans theeservies, 1900
Starting price 50 EUR

Antiek 25-delig Japans porseleinen theeservies met landschap decor. Circa 1900. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 10 - 21 cm. In goede staat.

2 Delen Chinees porselein
Starting price 300 EUR

Twee delen Chinees porselein. 1x Knobbelvaas met blauw glazuur. 1x Groene celadon craquelé vaas. Afmeting: H 12,5 - 18,2 cm. In goede staat.

Chinese schotel + kom op sokkel
Starting price 80 EUR

2x Chinees porselein. 1x 17e - 18e Eeuws Chinees Kang Xi bord met bodemmerk en floraal decor, beschadigd. 1x 19e Eeuws Chinese kom met sokkel, met Chinese vesting decor + vier tekens bodemmerk, chip +...

Chine de Blanc Foo Dog
Starting price 250 EUR

Oude Chinees porseleinen blanc de chine foo dog in Ming stijl. Afmeting: 17,5 cm. In goede staat.

Familie Noir kom Ø 13,8 cm.
Starting price 250 EUR

Chinees porseleinen Familie Noir kom met granaatappel/perzik decor. Met bodemmerk. Afmeting: 5,7 x Ø 13,8 cm. In goede staat.

Chinese cup Ø 6,5 cm.
Starting price 800 EUR

Chinees porseleinen Young Cheng cup met krijgers te paard decor. Met Kang Xi bodemmerk. Afmeting: H 5 x Ø 6,5 cm. In goede staat.

Chinese pijpvaas, H 26,8 cm.
Starting price 500 EUR

Chinees porseleinen pijpvaas met apart lichtblauw glazuur. Afmeting: H 26,8 cm.In goede staat.

Chinese bloembak
Starting price 450 EUR

Chinees porseleinen bloembak met kraanvogel decor. Bodemmerk. Afmeting: 6 x 17,3 x 13,2 cm. In goede staat.