Grote gecontourneerde Chinees porseleinen celadon schaal met floraal reliëf decor en groen glazuur. Afmeting: 6 x Ø 26,5 cm. In goede staat.
Chinees vergulde bronzen boeddha op lotusbloem. Slijtage. Afmeting: H 21 cm. Verder in goede staat.
Chinees porseleinen Blanc de Chine Quang Yin met kruik op lotusbloem. Gemerkt op rug. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen pattipan's. Divers. Voor onder theepot of kannetje. Met floraal/landschap/Familie Rose decor. Afmeting: 9,5 - 12,5 cm. In goede staat.
Zeldzame Chinees porseleinen Foo-hond met mat-bruin en blauw glanzend glazuur. Afmeting: 14,3 x 13,2 x 8,5 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen vazen met draken decor, oren en zes tekens bodemmerk. Afmeting: 19 x Ø 13 cm. In goede staat.
Vier grote Chinees porseleinen plaquettes met Familie Rose berglandschap decor, tekst en signatuur. Met houten omlijsting. Afmeting: H 103 x B 39 cm. In goede staat.
Grote 17e - 18e eeuwse diepe Chinees porseleinen Kang Xi schotel met floraal decor. Twee scherven gelijmd. Afmeting: H 8 x Ø 36 cm. In redelijke staat.
Twee grote Chinees porseleinen vazen met celadon craquele glazuur. Afmeting: 27 - 31 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen censer op drie poten. Met bruin/groen craquele glazuur. Afmeting: 10,5 x Ø 22,6 cm. In goede staat.
Antieke Chinese Kang Xi porseleinen kop en schotel met landschap/figuren te paard decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: 4 x Ø 9,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met rood glazuur. Sang de Boeuf. Afmeting: 20 x Ø 15 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi bord met figuren in landschap/herten decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 16 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees Imari porseleinen trekpot met floraal/goud decor. Craquele glazuur. Afmeting: 8 x 12,5 x Ø 8,5 cm. In goede staat.
Kleine Chinees porseleinen Familie Rose knobbelvaas met zes tekens bodemmerk. Afmeting: 10,5 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen vleesschalen met floraal/goud decor. Eén gecontourneerd. Afmeting: 27,5 x 22 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen octagonale schaal met lichtgroen glazuur, Familie Rose coulissen/floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: 7,5 x 15,5 x 15,5 cm. In goede staat.
Chinese jade gestoken riemhaak met drakenkop. Afmeting: 8,3 cm. In goede staat.
Zilveren chinese theepot, versierd met floraal graveerwerk en een hoog hengsel met bamboedecor. 7x10x16cm. ca 195 gram. Minimaal deukje. In goede staat
Drie bijzondere Aziatische haarpinnen handgemaakt uit geelmetaal; één gemaakt uit een gesneden jade in bloemvorm, één in parapluvorm met emaille en één in de vorm van een kever met stenen en emaille. ...
Twee Chinese houtgestoken stoelen met paradijsvogel/floraal snijwerk + parelmoer inlegwerk. Afmeting: 110 x 74 x 65 cm. In goede staat.
Grote Japanse porseleinen schenkkan Arita met Floraal decors en craquele glazuur. 17e Eeuw. Afmeting: 28 x Ø 15
Chinees porseleinen vaas met tuin/paradijsvogel en goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 32 x Ø 19 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen schaal met okergeel glazuur en zes tekens bodemmerk. Afmeting: 5,5 x Ø 10,3 cm. In goede staat.
Zeldzame grote Chinees porseleinen drinkbeker met Familie Rose figuren in tuin/goud decor. Afmeting: 13 x Ø 10 cm. In goede staat.
Zeldzame grote Chinees porseleinen Queng Lung drinkbeker met landschap/goud/floraal decor. Afmeting: 14 x Ø 10,5 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi bord met geisha's in tuin decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 15,6 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon figuur met groen glazuur. Chinese vrouw op os. Eén arm beschadigd. Afmeting: 18,5 x 12,5 x 7 cm. In redelijke staat.
Vergulde Chinese bronzen boeddha zittend op lotusbloem. Met Chinese tekens en swastika. Afmeting: 18 x 12 x 10,2 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen schaal met groen draken decor + bodemmerk. Afmeting: Ø 14,5 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinese messing met parelmoer belijmde houders met figuren in landschap decor. Afmeting: 7,6 - 8,4. cm In goede staat.
Vroeg Chinese (mammoet) ivoren geisha met kind. 16e - 17e Eeuw. Hoofd mist bij kind. Afmeting: 14,4 cm. In redelijk/goede staat.
Oud Chinees snijstuk van agaat. Scepter. Afmeting: 13,5 x 6 x 2,8 cm. In goede staat.
Twee grote Japanse cloissonne siervazen met florale/vogels decor. 20e Eeuw. Afmeting: 50 x Ø 26 cm. In goede staat.
Antieke Japans porseleinen kakiemon schaal. Bloemvormig met floraal decor. Afmeting: 4 x Ø 15,5 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Imari porseleinen scheerbekken met floraal/goud decor. Afmeting: 8,5 x Ø 28 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen rolvaas met wit glazuur. Afmeting: 44 x Ø 14 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi bordjes met figuren in tuin decor. Eén bordje haarlijn. Eén bordje chips. Afmeting: Ø 15 cm. In redelijke staat.
Gebedsmolen uit een zilverhoudende legering, versierd met turkoois, lapis lazuli, granaten en een benen versierde rand met tekst. ø9x26cm. Eén turkoois ontbreekt. Verder in goede staat.
Grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi kom met floraal/insekten decor. Geribbeld. Met bodemmerk. Enkele chips. Afmeting: H 9,7 x Ø 20,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met floraal/insekten decor. Afmeting: 32,5 x Ø 21,5 cm. In goede staat.
Antieke Chinese wierookbrander met bodemmerk en houtgestoken console. Afmeting: 7 x Ø 10,7 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees Imari porseleinen terrine op originele onderschotel. Met afbeeldingen van Geisha's, dieren en floraal decor. Afmeting: 13 x Ø 20 cm. In goede staat.
Vroege Chinese mammoet ivoren figuur. 16e - 17e Eeuw. Ming op houten console. Afmeting: 14 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen plaquette met vogels in takken decor. Gemerkt. Afmeting: H 37 x B 25 cm. In goede staat.
Grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met floraal decor. Chips rand. Afmeting: Ø 35 cm. In redelijk/goede staat.
Twee Chinees porseleinen vazen met bruin glazuur, figuren in landschap/Foo-honden koppen decor. Bodemmerk. Afmeting: 15 x 8,5 x 5,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Blanc de Chine wierookbrander met Foo-honden koppen. Afmeting: 5,5 x Ø 12 cm. In goede staat.
Grote zeldzame antieke Chinees porseleinen schotel met bodemmerk en Chinees nieuwjaarfeest decor met draken, figuren, lampionnen et cetera. Haarlijn 3 cm. Afmeting: Ø 34,1 cm. In goede staat.
Zeldzame 18e eeuwse Chinese Queng Lung kandelaar met landschappen/pagodes decor. Afmeting: 16 x 10 x 10 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi theepot met kostbaarheden decor. Afmeting: 10,3 x 15 x Ø 9,5 cm. In goede staat.
Zeldzame Chinees porseleinen pijpvaas met rondom figuren decor. Twee minimale chips. Afmeting: 41 x Ø 23 cm. In goede staat.
Grote zware Chinese bronzen vergulde boeddha in lotushouding met swastika. Afmeting: 34 x 24,3 x 14,8 cm. In goede staat.
Zeldzame grote Chinese cloisonne plaquette met bronzen boeddha's in de bergen decor en tekst. Met rood sanderhouten (Zi Tan wood) omlijsting. Afmeting: H 109 x B 67 cm. In goede staat.
Vijf maal Japans porselein. 19e - 20e Eeuw. Bestaande uit: Kutani dekselvaas, Imari dekselvaas (hond gelijmd), Satsuma schenkkan en Satsuma ei. Eén haarlijn deksel. Afmeting: 12 - 26 cm. In redelijk/g...
Twee maal China/Japan. Eén 19e eeuwse Imari schotel. Eén Chinese kom met craquele glazuur. Afmeting: 13 - 30 cm. In goede staat.
Oude Chinese bronzen boeddha op lotusbloem. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.
Japanse houtsnede met tekst + signatuur. 20e Eeuw. Reizend gezelschap. Houtsnede op papier. Afmeting: H 24 x B 33 cm. In goede staat.
Drie delen 19e eeuws Imari porselein met floraal decor. Bestaande uit: Grote schaal, gekramd. Twee borden, goed. Afmeting: 25 - ø 30 cm. In redelijk/goede staat.
Drie Japanse houtsnedes. Gesigneerd. Landschap + floraal. 20e Eeuw. Houtsnedes op papier. Afmeting: H 18 x B 29,5 cm. In goede staat.
Vier Japanse houtsnedes. Gesigneerd. 20e Eeuw. Landschappen + floraal. Houtsnedes op papier. Afmeting: H 20 x B 30 cm. In goede staat.
19e Eeuws Japans Imari porseleinen bord met floraal/goud decor. Gecontourneerde omranding. Afmeting: Ø 31 cm. In goede staat.
Oude Chinese teabrick met stempel, sterren en Chinese tekst. 20e Eeuw. Afmeting: 24 x 18,5 x 2 cm. In goede staat.
Lot Chinees porselein. Bestaande uit: Familie Rose vaas met tuin decor en bodemmerk. Chinees/Japans. Een trekpot, roomkan en suikerpot met floraal/chinoiserie decor. En een dekselvaas met Geisha's, ci...
Twee delen antiek Chinees porselein. Beschadigd. Bestaande uit: Wanli bord. Chinese klapmuts kom. Afmeting: ø 19 - 20 cm. In matige staat.
Chinees porseleinen celadon kom met reliëf kempvissen decor. Afmeting: H 6 x Ø 13 cm. In goede staat.
Antiek Chinees spekstenen keizer op rots. Eén chip bij hand. Afmeting: 20 cm. En een spekstenen stuk met vaasje, rots en vogel decor. Afmeting: 11 x 18 cm. In redelijk/goede staat.
Zware antieke Japanse lakwerk houten lampenvoet met reliëf figuren in tuin en goud decor. Afmeting: H 39 x Ø 19 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met groen celadon glazuur en floraal decor. Met houtgestoken console. Afmeting: 31 x Ø 20 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Japans porseleinen kom met landschap/pagode decor. Afmeting: H 8 x Ø 22,5 cm. In goede staat.
Twee delen Chinees porselein. Bestaande uit: Gemberpot met figuren decor + 19e eeuwse Chinese vaas met floraal decor. Gerestaureerd. Afmeting: 16 - 21 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen republiek vazen met pauw decor, tekst en signatuur. Afmeting: 36 cm. In goede staat.
Bronzen Chinese oude wijsheer met stok. Op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 14 x Ø 14 cm. In goede staat.
Chinese bronzen boeddha op lotusbloem. Afmeting: 25 x 18 x 11 cm. In goede staat.
Vijf Chinees porseleinen kommen. Divers. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: ø 12 - ø 16 cm. In goede staat.
Grote handbeschilderde Chinees porseleinen vaas met bodemmerk. Figuren in landschap decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 50 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen vazen met draken en floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: 20 - 21 cm. In goede staat.
Twee maal Japanse of Chinese porseleinen kop en schotels + deksel. Met Familie Rose vogel decor. Eén schotel heel. Eén schotel haarlijn. Twee kopjes goed. Eén deksel goed. Bodemmerken. Afmeting: 9 - 1...
Vier delen 19e eeuws Imari porselein. Bestaande uit: Wierookbrander (Koro), goed. Set vazen, haarlijn. Pijpvaas met draak. Afmeting: 11 - 17 cm. In goede staat.
Drie delen 19e eeuws Imari porselein. Floraal/goud decor. Bestaande uit: Kom, goed. Twee gecontourneerde schalen. Eén bakfoutje. Afmeting: 14 - 35 cm. In goede staat.
Lot Chinees porseleinen bloempotjes met onderschotels. Floraal decor. 20e Eeuw. Afmeting: 5 - 12 cm. In goede staat.
Drie delen 18e eeuws Chinees porselein. Familie Rose, Mandarijn decor. Eén schotel goed, één schotel + kopje chips. Afmeting: 7,5 - 12 cm. In redelijke staat.
Twaalf Chinese Houtgestoken vaas consoles divers. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 7 - Ø 21 cm. In goede staat.
Antieke Japanse porseleinen Satsuma Boedha met Florale/goud decor. Afmeting: 20 cm. In goede staat.
Drie oude Japanse prenten. 20e Eeuw. Landschappen. Gesigneerd. Prent op papier. Afmeting: H 24 x B 37 cm. In goede staat.
Aziatische houtgestoken hocker met marmeren blad. 20e Eeuw. Afmeting: H 63 x Ø 37 cm. In goede staat.
Aziatische bronzen boeddha in lotushouding. Afmeting: 27 cm. In goede staat.
Antiek Chinees koperen keteltje met bamboedecor en chinese karaktertekens. Circa 1900. Afmeting: 11 x 10,5 cm. In goede staat.
Lot diversen Aziatica. 20e Eeuw. Onder andere: Satsuma boeddha, kleine kris, Japanse bronzen wierookbrander, olielampje, benen snijwerk, Japanse bronzen vaas, bronzen miniatuur kris met cloisonne, ges...
Twee Chinees porseleinen figuren met insecten/draken decor + bodemmerk. Afmeting: 26 - 32 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met bamboe omkleed. Haarlijn bodem. Afmeting: H 47,5 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen vazen met pioenrozen decor en poedergoud glazuur. 20e Eeuw. Afmeting: H 62 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen borden. Eén bord met monnik, zes tekens bodemmerk. Eén bord met pioenrozen. Afmeting: ø 18 - 28 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Japanse Imari porseleinen tafelschaal met floraal/draken/goud decor. Afmeting: 14 x 26,5 cm. In goede staat.
Drie delen Japans porselein. Kop + schotels. Samoerai krijgers decor. Afmeting: 6 x Ø 12 cm. In goede staat.
Vijf Chinees porseleinen diepe schotels met karper decor. Afmeting: Ø 20 cm. In goede staat.