Chinees porseleinen waterbakje in waterlelieblad vorm. Met groen glazuur en bodemmerk. Kleine haarlijn. Afmeting: 10 x 8 x 2,7 cm In redelijk/goede staat.
Antiek bisquit porseleinen Chinese trekpot, Banko Earthenware. Circa 1900. In vogelvorm met Florale decors en bamboe hengsel. Afmeting: 9 x 17 x 8 cm. In goede staat.
Antieke Chinese of Tibetaanse bronzen boeddha in lotushouding. Afmeting: 15 x 9,5 x 7,2 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen plaquette. Geisha in landschap met tekst en signatuur. Houtgestoken lijst. Afmeting: H 75 x B 23 cm. In goede staat.
Chinese natuursteen gesneden vaas met berglandschap decor + houten sokkel. Afmeting: 15,5 x 8 x 4 cm. In goede staat.
Drie diverse antieke Chinees porseleinen kommen. Cargo et cetera. Bestaande uit: Celadon, scherf eraf + Floraal decor, met bodemmerk + floraal decor, later. Afmeting: 14 - 19 cm. In redelijk/goede sta...
Oude Chinese bronzen houder. Rondom versiert met draken en vleermuizen. Geen deksel, geen bodem. Afmeting: 23,5 x 13 x 9 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen Familie Rose gemberpot met paradijsvogel op rots decor. Afmeting: 15,5 x Ø 12,5 cm. In goede staat.
Grote Chinese porseleinen knobbelvaas met lichtblauw craquele glazuur. 20e Eeuw. Afmeting: 44 x Ø 23 cm. In goede staat.
Drie oude/antieke trekpotjes. China/Europa. 19e - 20e Eeuw. Eén chip binnenkant deksel. Afmeting: 14 - 16 cm. In goede staat.
Vier antieke Chinees porseleinen schaaltjes. Cargo Sunk 1822. Craquele glazuur. Floraal/dieren decor. Eén schaaltje chip. Afmeting: 9,5 - 12 cm. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen vaas met floraal decor. Ingekort. Afmeting: H 19 x Ø 20 cm. In redelijke staat.
Drie delen 19e eeuws Imari porselein. Diverse decors. Bestaande uit: Theekan, handvat gekramd. Dekseldoos/stapeldoos. Schaal, gecontourneerd. Afmeting: 10 - 39 cm. In goede staat.
Antiek Chinees Yixing theepotje met bloesemtak decor + merktekens. Chips deksel. Afmeting: 10 x 18 x 9 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Japans porseleinen schotel met vogels/bloesemtak decor. Afmeting: ø 37 cm. In goede staat.
Drie diepe 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal decor. Twee borden goed, één beschadigd. Afmeting: ø 20,5 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen kom met landschap decor. Cheng Lung. Haarlijn. Afmeting: H 9 x Ø 19,8 cm. In redelijke staat.
Twee 18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi kop en schotels met vier tekens bodemmerk. Eén kopje chips. Afmeting: 5 x Ø 11,3 cm. In redelijk/goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met floraal decor. Twee borden haarlijnen, één bord chips. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijke staat.
Drie diverse Chinees porseleinen theepotten met Florale en figurendecors. Afmeting: 13 - 17 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen dekselvaas met figuren in tuin decor, chinese karaktertekens en bodemmerk. Afmeting: 26 x Ø 13 cm.
Grote oude Chinees porseleinen blanc de Chine Quan Yin met lotusbloem. 20e Eeuw. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.
Grote Japanse bronzen cloisonne vaas met olifanten koppen. 20e Eeuw. Afmeting: 37 x Ø 22 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen drakenschaaltje met gecontourneerde omranding. Afmeting: ø 16 cm. In goede staat.