Hollandse zilveren afslag van een duit. 1748.
Zilveren dukaat van Zeeland uit 1694. Iets gesnoeid.
Twee maal 2½ zilveren guldens. Beide 1845. Willem II.
Biljet van Hfl. 20,- gulden. 10 Maart 1941. Emmen.
Biljet zilverbon Hfl. 2½ gulden. 1 December 1922.
Zilverbon Hfl. 5,- gulden. Serie O, No.: 180683. 1944.
Een biljet zilverbon, groot één gulden. 1918.
Een 18e - 19e eeuwse zilveren armband en twee tien gulden biljetten van 1943 + 1953. Afmeting: 8 - 15 cm. In redelijk/goede staat.
Gouden 20 Franc munt uit 1814. Met afbeelding van Napoleon.
Groot en interessant kavel van ca. 25KG munten wereldwijd met diverse mappen, sets en losse munten om uit te zoeken.
Gouden Tremissis, Byzantijn Justitiarus I. 527 - 565.
Bankbiljet van Hfl. 10,- gulden. Nederland 1922. Arbeid en Welvaart.