Zilveren rijksdaalder Koningin Wilhelmina 1898 ZF/P
Antiek album postkaarten met veel (hoofdzakelijk) gekleurde postkaarten 1e helft 20e eeuw (o.a. Engeland, Amerika, Frankrijk, Duitsland, Nederland). Allen in originele staat 9,5x23x29cm. Cond.: G
Twee antieke gesigneerde wit metalen plaquettes met figuren en tekst, omstreeks 1900 in zeer goede staat.
Groot verzamelalbum met vooroorlogse postkaarten, Europa (kaft boek is slecht) 30x24x8 Cond:R/G
Zes oude bronzen penningen,1 zijn volk tot ere, Rembrandt 1606-1664, 1 KLM 1919-1969, 1 Piket(licht metaal), 1 Europaprijs 1972, 1 Avignon medaille, 1 Vaticaan concille 1964. 6-7cm Cond:G
Complete muntenset wilhelmina van 0,5ct tot en met 2,5 gulden 9 stuks div. jaartallen in originele cassette van de Nederlandse munt.