This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

Find

500 tegels/licht blauw art deco
Starting price 1.900 EUR

Mooi lot art deco tegels 500 stuks omstreeks 1920 met blauw bloemdecor 15x15 cm Cond: G.

Porseleinen Meissen pendule, 1890
Starting price 1.850 EUR

Duitse Meissen pendule van porselein uit de Knauff zeit. Circa 1890. Putti met haan. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 29 x 25 x 14 cm. In goede staat.

Zeldzaam Delfts kaststel, H 21 - 33 cm.
Starting price 1.350 EUR

Zeldzaam 18e eeuws 5- delig Delfts polychrome fayence kaststel van 'De Lampetkan' 1609 - 1811. Enkel chips. Afmeting: H 21 - 33 cm. In goede staat.

2x Delftse knobbelvaas, H 43,5 cm.
Starting price 1.200 EUR

Twee zeer grote 18e eeuws Delftse knobbelvazen met chinoiserie decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 43,5 cm. In zeer goede staat.

Delftse tulpenvaas, H 21cm.
Starting price 1.200 EUR

18e Eeuws Delftse fayence tulpenvaas met floraal decor. Restauratie. Afmeting: 21 cm. In goede staat.

Bisquit beeldengroep
Starting price 950 EUR

Antieke Franse bisquit porseleinen figurengroep van Sevres, met vergulde bronzen bank, voetenbank en tafel . 19e Eeuw. Drie vingers beschadigd, verder goed. Afmeting: 21,5 x 24 x 14 cm. In redelijk/go...

2x Delftse apothekerspot
Starting price 850 EUR

Twee prachtige 18e eeuwse Delftse fayence apothekerspotten met pauwen decor. 1x O.Ranarum. 1x O.Myrtillorum. Afmeting: 19 cm. In goede staat.

2x Porseleinen vaas (Frankrijk)
Starting price 850 EUR

Twee grote 19e eeuwse porseleinen kratervazen met floraal/goud decor. Frankrijk. Circa 1840. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.

2x Delftse vaas met zilverwerk, H 35 cm.
Starting price 850 EUR

Twee zeldzame 18e eeuws Delftse fayence vazen met zilveren monturen + deksels. Landschap met figuren. 950 Matelot Liege gemerkt. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.

Italiaanse Albarello, H 24,3 cm.
Starting price 800 EUR

Antiek Italiaanse fayence Albarello met renaissance floraal decor. Afmeting: H 24,3 cm. In goede staat.

5-Delig Delfts kaststel, H 37,5 cm.
Starting price 800 EUR

Vijf-delig antiek Delfts fayence kaststel met landschap/floraal reliëf decor. Afmeting: H 37,5 cm. In goede staat.

Stel Delftse knobbelvazen
Starting price 800 EUR

Lot Jugendstil tegels (150 st.)
Starting price 700 EUR

Lot met 150 stuks antiek Maastrichtse jugendstil wandtegels met floraal decor. Circa 1920. Afmeting: 15 x 15 cm. In goede staat.

Italiaanse apothekerspot
Starting price 675 EUR

17e - 18e Eeuws Italiaanse renaissance fayence apothekerspot met floraal decor. Afmeting: 19 cm. In goede staat.

Delftse tabakspot als lamp, H 38 cm.
Starting price 675 EUR

Grote 18e eeuws Delftse fayence tabakspot St. Vincent als vaaslamp. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.

Tegelplateau (Bijbelse voorst.)
Starting price 650 EUR

16-Pas tegeltableau met bijbelse voorstelling. 18e - 19e Eeuw. Mangaan kleurig. Afmeting: 55 x 55 cm. In goede staat.

Zeldzaam 5-delig Delfts kaststel
Starting price 650 EUR

Zeldzaam 5-delig Delfts fayence kaststel. 18e eeuw. Chinoiserie decor. Afmeting: H 28 - 36 cm. In goede staat.

Delftse apothekerspot
Starting price 650 EUR

18e Eeuwse Delftse fayence apothekerspot met pauw decor. Capill. Vener. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.

Delftse vaaslamp, H 52 cm.
Starting price 650 EUR

17e - 18e Eeuws Delftse fayence pijpvaas met chinoiserie, Wanli decor, als lampenvoet. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.

18e Eeuws Delfts kaststel
Starting price 650 EUR

18e Eeuws 5-delig Delfts fayence kaststel met landschap/visser decor. Gemerkt de drie klokken. Afmeting: 25 - 36 cm. In goede staat.

Albarello
Starting price 600 EUR

Delftse dekselvaas
Starting price 550 EUR

Prachtige 18e eeuws Delftse fayence dekselvaas met chinoiserie decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.

Lot bloempot tegels (100x)50
Starting price 500 EUR

Lot met 100 mangaan-kleurige bloempot tegels. Mooie partij. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.

Apothekerspot
Starting price 500 EUR

Kleine 18e eeuws Delftse fayence apothekerspot. P. Nucum: vom. Afmeting: 13,5 cm. In goede staat.