Antiek keramieken jugendstil vaas met messing floraal decor. Circa 1900. Mogelijk ontwerp van Peter Behrens. Afmeting: H 14,5 cm. In goede staat.
Vier antiek porseleinen figuren. Duitsland. Circa 1920. Sitzendorf. Afmeting: 11 - 11,5 cm. In goede staat.
Antiek Villeroy & Boch Bonn kaststel met floraal/landschap decor. Duitsland. Circa 1900. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.
Antieke bierpul. Duitsland. Circa 1900. Jugendstil. Ontwerp Peter Behrens. Afmeting: 1868 - 1940. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.
Antiek porseleinen dekseldoos. Frankrijk. Met landschap/floraal/figuren decor. Ongemerkt. 19e Eeuw. Afmeting: 6,5 x 10 x 7 cm. In goede staat.
Vergulde messing dekseldoos met rondom decor van landarbeiders. Voorzien van bodemmerk F. Afmeting: 5 x 10,5 x 6 cm. In goede staat.
Lot porseleinen figuren. Aantal: 32 stuks. Ongemerkt. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 11 - 20 cm. In goede staat.
Lot porseleinen figuren. Aantal: 32 stuks. Ongemerkt. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 12 - 20 cm. In goede staat.
Twee antiek Weense keramieken figuren. Circa 1900 - 1920. Meisje met appelen (Wien Keramos). Forel (Wien Keramos). Afmeting: 20 - 22 cm.
Vier oude porseleinen figuren. 2x Napels Italië + 2x Dresden. 1x Dame met roze jurk, één vinger beschadigd, Dresden. 1x Dame met parasol, goed. 1x Dame met lyra, goed. 1x Dame bij boom, Napels King, g...
Drie empire porseleinen Staffordshire hondjes. Circa 1920. 1x Restauratie. 1x Staart er los bij. Afmeting: 14 - 18 cm. In redelijk/goede staat.
Drie oude porseleinen Wallendorf figuren. Duitsland. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 21 - 24 cm. In goede staat.
Groot bisquit porseleinen figuur. Vrouw met Amor. 20e Eeuw. Eén stukje guirlande los erbij. Afmeting: H 46 cm. In redelijk/goede staat.
Duits Rosenthal porseleinen figuur. Koning te paard. Circa 1980. Afmeting: 26 x 25 x 10 cm. In goede staat.
Antiek Duits porseleinen figuur van Karl Ens. Reiger paar. Circa 1930. Eén snavel gelijmd. Afmeting: 34,5 cm.In redelijk/goede staat.
Twee antieke Duitse Karl Ens porseleinen vogels voorstellend uiltjes. Circa 1930. Afmeting: 16,5 - 21,5 cm. In goede staat.
Twee antiek Duits porseleinen Karl Ens vogels. Circa 1930. Afmeting: 16 - 18 cm. In goede staat.
Vier antiek Duitse porseleinen vogels van Karl Ens. Circa 1930. Afmeting: 10,5 - 14 cm. In goede staat.
Antiek majolica figuur. Moeder zoogt kind. Circa 1900. Afmeting: 26 cm. In goede staat.
Lot Chinees porselein. Familie Rose. Twee kopjes + zeven schotels. Krijger/kippen decor. Afmeting: 7,5 - 11 cm. In goede staat.
Twee antieke Japanse Satsuma oorvazen met bodemmerk. Circa 1900. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.
Twee antieke Hollandse polychrome apothekerspotten met pauw decor. Gemerkt: drie eikels. Circa 1900. Haarlijnen. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.
Antieke Engelse fruitschaal van porselein. Carlton Ware. Circa 1925. Art Deco, met vlinder decor. Afmeting: H 6,5 x Ø 27 cm. In goede staat.
Leuk, en interessant lot met divers porselein. Onder meer; 3-delig kaststel, dienblad, borden, schotels et cetera. In goede staat.