This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

33. Juliveiling 2017

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Auction on Friday, July 14, 2017 from 17:00

Completed | Default auction

Amsterdams Bont kom
Result: 80 EUR

Chinees porseleinen Amsterdamse Bont kom met florale en landschappen decors in coullissen. 18e Eeuw. (één chip rand). Afmeting: 7 x 14,7 cm ø.

2 Chinese vazen
Result: 300 EUR

Twee grote Chinees porseleinen siervazen met groen celadon glazuur, vogels op bloesemtakken decors. 19e Eeuw. Afmeting: 57 - 59 cm. In goede staat.

2 Chinese vazen
Result: 950 EUR

Twee grote Chinees porseleinen vazen. 19e Eeuw. Eén maal met celadon glazuur, Foohond en paradijsvogel. Eén maal met landschap en figuren decor. Afmeting: 58 - 61 cm. In goede staat.

Lot aardewerk
Result: 50 EUR

Vijf maal antiek Hollands polychrome aardewerk. Gemerkt 'de Klaauw'. Twee maal Delftse koeien, circa 1900. Drie maal Delftse borden, 19e eeuw. Afmeting: 11 - 23 cm. In goede staat.

Ragout kastkommen, Nankin (11 x)
Result: 175 EUR

Elf antieke Societè Ceramique Maastricht kastkommen, ca. 1880. Decor Nankin. Afmeting. 11x16.5 cm. ø. In goede staat.

4x Koektrommel
Result: 50 EUR

Vier antieke keramieken koektrommels Circa 1920. Afmeting: 21-22 cm. In goede staat.

Chinese wijsheer (groot)
Starting price 200 EUR

Grote republikeinse Chinees porseleinen wijsheer. Gemerkt. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting. 55 cm. In goede staat.

Ovale schaal K.P.M.
Result: 250 EUR

Grote Duitse K.P.M. porseleinen schaal met florale- en vliegjes decor, 18e eeuw. Afm. 47x33x7 cm. In goede staat.

Stel vazen, Brussel.
Starting price 80 EUR

Een stel 19e eeuw, Brusselse vazen met handbeschilderd floraal-, figuren- en goud decors. Eén vaas, twee stukken bij basement gelijmd. Afmeting: 35,5 cm. In redelijk/goede staat.

Natfruitschaal, Jugendstil.
Starting price 35 EUR

Antieke Jugendstil keramieken natfruitschaal met lekschaal. Circa 1915. Gemerkt 'RVR' en wapen en roos. In bladvorm met goud decor. Afmeting: 8 x 22 cm ø. In goede staat.

3x Antieke Brusselse vazen
Starting price 60 EUR

Drie Brusselse porseleinen vazen met goud en florale decors (handbeschilderd). 19e Eeuw. Afmeting: 14-18 cm. In goede staat.

Empire kan, verguld.
Result: 80 EUR

Grote porseleinen schenkkan met mooie vergulding, empire stijl. Afmeting: 19,5 cm. In goede staat.

5 Borden aardewerk
Result: 25 EUR

Vijf antieke Franse keramieken borden met diverse figuren voorstellingen. Ca. 1900. Gemerkt: B.F. La Louvrera (één haarlijn). Afmeting. ø 25 cm. In redelijk/ goede staat

3 Delen Makkum
Result: 60 EUR

Drie delen polychrome Makkums keramiek met florale decors. Twee maal bloempot, één maal diep sierbord. Afmeting: 11 x 21 cm ø en 4,5 x 24 cm ø. In goede staat.

4 vazen gubbels helden
Starting price 40 EUR

Vier keramieken Hollandse vazen Gubbels Helden, geglazuurd. Afmeting. 9-15 cm. In goede staat.

Delfts Blauwe borden
Result: 25 EUR

Delfts blauwe borden, 5 stuks.. 2x naar Rossum Duchattel, 2x paardenspan, 1x naar Louis Apol. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting. 25-40 cm. In goede staat

Plaquette van porselein.
Starting price 100 EUR

Duitse porseleinen plaquette in houtgestoken lijst met edelweiss. Circa 1900. Handgeschilderd. 'Vrouw in bergen'. Afmeting: 31 x 22 cm. In goede staat.

3 Hollandse bolvazen
Starting price 80 EUR

Drie Hollandse keramieken bolvazen. Eén maal ivoor-kleurig, Adco 1014 (goed). Eén maal blauw/grijs, A. de Rijn-Leiderdorp 202 (2 chips). Eén maal Mobach-Utrecht (goed). Afmeting: 11 - 17,5 cm. In goed...

4x Porselein, 'Bing &Grondahl'
Starting price 130 EUR

Vier oude Bing& Grondahl porseleinen figuren. Baby's door Sven Lindhart. Afmeting: 11,5 cm. In goede staat.

Blauwe aardewerken kom
Result: 45 EUR

Delfts aardewerken fruitschaal met florale decors (randschade). 18e-19e eeuw. Afmeting. ø 23 x 9.5 cm. In redelijke staat

Plaquette, 'vrouw'.
Starting price 150 EUR

Antieke Franse 'Sevres' porseleinen plaquette in houten lijst. Juillet 1908, Jeanne Julhes. Afmeting: 20 x 29 cm. In goede staat.

6x antieke Kantonese borden
Result: 100 EUR

Zes Kantonese Chinees porseleinen borden met coulissen decors, 19e eeuw. Afmeting: 25,6 cm ø. In goede staat.

Chinese Celadon kommen (3x)
Result: 200 EUR

Drie antieke Chinese Celadon kommen, . 16e-17e Eeuw. (één bakfout) Afm. ca. 15-16.5 cm. ø. In goede staat.

Plaquette Fam. Rose, China.
Result: 850 EUR

Oude Chinees porseleinen plaquette, 20e eeuw. Gemerkt, en met tekst. Hoogwaardigheidsbekleders. Mooie kwaliteit. Afmeting: 39 x 25 cm. In goede staat.

6x Kop + Schotel, Kapucijner.
Result: 325 EUR

Zes antieke Chinees porseleinen capucijner kop en schotels. Circa 1800. Met pagodes en florale decors. Zes schotels goed, drie kopjes goed, twee kopjes chip, één kopje beschadigd. Afmeting: 5 x 11,5 c...

Imari trekpotje
Result: 360 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen trekpot met kakiemon-gouddecor. Afmeting. ø 10.5x14x18 cm. (minimale chip aan de tuit). In goede staat

2 Chinese vazen
Result: 350 EUR

Twee grote Chinees porseleinen vazen met celadon - groen glazuur. 19e Eeuw. Eén maal lotusbloem decor. Eén maal paradijsvogel decor. Afmeting: 57 - 58 cm. In goede staat.

5x Kop + 6 Schotels.
Result: 110 EUR

Lot 19e eeuws Japans porseleinen kop en schotels met geisha's (musicerend) en bloempotten decors (gemerkt). Vijf kopjes (één kopje gelijmd), zes schotels (schotels goed). Afmeting: 9 x 13 cm ø. In red...

Kavel Chinese figuren
Starting price 70 EUR

Lot van drie antieke Chinese terracotta figuren (geglazuurd), ca. 1900. Minimale beschadigingen. Afmeting. 13-23 cm. In redelijk/ goede staat.

2x Aardewerk
Starting price 40 EUR

Twee maal oud aardewerk/porselein. Eén maal Royal Copenhagen vaas met landschapdecor L.P. Eén maal keramieken presenteerblad, circa 1900. Witteburg, decor Marble. Afmeting: 15 - 37 cm. In goede staat.

Yixing theepot (Chinees)
Starting price 100 EUR

Antieke Chinese Yixing theepot, ca. 1900 of ouder. Gemerkt. Met florale decor. Afmeting. 9x18x10.5 cm. ø. In goede staat.

3 Diverse Delftse vazen
Result: 75 EUR

Antiek drie-delig Delfts keramieken kaststel. Gemerkt de Klaauw en 2. P.K. (ander deksel) en 2. P. Kan. (18e-19e eeuw). Beschadigd en samengesteld. Afmeting: 32 - 38 cm. In redelijke staat.

Kavel Chinese figuren
Starting price 100 EUR

Lot van vijf antieke Chinese terracotta figuren (geglazuurd), ca. 1900. Minimale beschadigingen. Afmeting. 9-20 cm. In redelijk/ goede staat

Servies, Petrus Regout
Result: 110 EUR

Uitgebreid antiek Petrus Regout Maastricht servies. Decor 'Bouquet Bleu'. Bestaande uit: Theepot, melkkan, suikerpot, botervloot, vier platte schalen, drie terrines, één diepe schaal, elf kop+schotels...

3-Delig kaststel + plaquette
Starting price 50 EUR

Vier maal keramiek. Eén maal een drie-delig Delft gemerkt kaststel, circa 1920. Eén maal plaquette Boch, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 24 - 33 cm. In goede staat.

Tegeltableau, Michiel de Ruyter
Starting price 60 EUR

Oud Hollands twaalf pas tegeltableau met voorstelling van Michiel de Ruyter. Delfts, handgeschilderd. 20e Eeuw. Afmeting: 60,5 x 46 cm. In goede staat.

4x Tegel.
Starting price 50 EUR

Vier maal Hollandse wandtegel met fruitschalen decor. 17e Eeuw. (restauraties). Afmeting: circa 13 x 13 cm. In redelijke staat.

Tegel tableau
Starting price 175 EUR

Antiek Hollands 20-pas tegeltableau met voorstelling naar een schilderij van Corot. Vijf tegels beschadigd. Afmeting: 78 x 63 cm. In redelijke staat.

4 Tegels.
Result: 150 EUR

Vier tegels. 17e-18e Eeuw. Eén maal met spiesbok, 17e eeuw, (lichte oude randglazuurschades). Eén maal met hond, 17e eeuw, (lichte randglazuurschades). Eén maal polychrome tulptegel, 17e eeuw, (chip r...

Perzische tegel
Starting price 150 EUR

Antieke ronde Perzische tegel. Polychrome decor met figuur. Circa 1900. Afmeting: 20 cm ø. In goede staat.

Imari schaal
Result: 135 EUR

Prachtige Imari porseleinen schaal in verguld bronzen montuur met Foohond en florale decors. 19e Eeuw. Afmeting: 18 x 33 x 22 cm ø. In goede staat.

2x Imari octogonale borden
Starting price 60 EUR

Twee mooie octagonale Imari porseleinen borden met goud en floraal decor. 19e Eeuw. Afmeting: 20,8 x 20,8 cm. In goede staat.

4x Imari
Result: 90 EUR

Vier maal Imari porselein. 19e Eeuw. Eén grote schotel met waterlissen (goed). Eén grote schotel met waterlissen (randschade). Eén schelp-vormige schotel (goed) en één Imari vaas (randschade). Afmetin...

9x Imarie borden (18e Eeuw)
Result: 550 EUR

Negen maal Chinese Imari porseleinen borden met floraal- en goud decors. 18e Eeuw. (vier goed, drie minimale chip, twee met haarlijn). Afmeting: ø 23,5 cm. In redelijk/goede staat.

2x Imari schotels (opengewerkt)
Result: 200 EUR

Twee grote zeldzame Imari porseleinen zes-kantige sierborden met opengewerkte omrandingen, goud decor, landschap- en florale decors. (gemerkt bodem). 19e Eeuw. Afmeting: 32 x 35 x 5 cm. Eén bord heeft...

2x Imari schotels
Result: 125 EUR

Twee zeer grote antieke Japanse porseleinen wandsierschotels met florale- en goud decor. Circa 1850 - 1920. De rood-blauwe Imari schotel heeft spanningshaarlijnen. Afmeting: 46 - 47 cm ø. In redelijk...

5x Imari aardewerk, Putten
Result: 40 EUR

Vijf delen Imari -decor keramiek, gemerkt Putten. Vier maal karperschaaltjes, en één maal zes-kantig schaaltje. Handbeschilderd. Afmeting: 14 - 26 cm. In goede staat.

7x Antiek Bisquit porselein
Starting price 80 EUR

7x Antiek (Duits) bisquit porseleinen figuren. Circa 1900. Afmeting: 10 - 26 cm. In goede staat.

Chinese kom met draken.
Starting price 2.000 EUR

Grote Chinese porseleinen kom met rondom draken in zee decor. 18e Eeuw. Gemerkt. Afmeting: 9,5 x 21,3 cm ø. In goede staat.

Beeld Thuringen: Valk
Starting price 120 EUR

Grote Duitse Thuringen porseleinen valk op rotsblok. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 24,5 cm. In goede staat.

2 Spaanse beeldjes
Starting price 100 EUR

Twee grote Spaanse NAO porseleinen figuren, tweede helft 20e eeuw. Jongen en meisje in nachtkleding. Afmeting: 2 8 -30 cm. In goede staat.

Lladro beeldje
Result: 30 EUR

Spaanse Lladro porseleinen figuur. Poedel met vijf jongen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 14.5 x 15 x 8 cm. In goede staat.

2 Bustes "Zigeuners"
Starting price 100 EUR

Twee antieke terracotta bustes. Circa 1900. Voorstellende een vrouwelijke en een mannelijke zigeuner (geglazuurd). Gemerkt met "H" in de driehoek en genummerd. Minimale chips onder de voetrand. . Afm...

Chinese drakenvaas.
Result: 280 EUR

Antieke Chinees porseleinen drakenvaas, gemerkt. Afmeting: 23,5 cm. In goede staat.

Beeld, 'Vrouw met kruik'.
Starting price 120 EUR

Duitse 'Karlsruhe Keramik' vrouw van terracotta. 'Afrikaanse vrouw met kruik'. Deels geglazuurd. Afmeting: 32 cm. In goede staat.

Scheibe Alsbach (groepje)
Starting price 50 EUR

Duitse porseleinen figuren groep. 'Scheibe Alsbach' (G.D.R.) Circa: 1960. Afmeting: 18 cm. In goede staat.

2x Kop + schotel, China.
Starting price 80 EUR

Twee antiek Chinees porseleinen kop en schotels, octagonaal met peterselie decor. Circa: 1800. Gemerkt 'F'. Eén schotel randschade, één kopje chip. Afmeting: 6,5 x. 12 x 12 cm. In redelijk/goede staat...

4x Kop + schotel, China
Starting price 150 EUR

Vier antiek Chinees porseleinen kop en schotels, octagonaal met peterselie decor. Gemerkt, 18e eeuw. Schotels hebben chips, kopjes hebben chips. Afmeting: 6,3 x 12 x 12 cm. In redelijke staat.

6x Kop+schotel, China.
Result: 550 EUR

Zes antieke Chinees porseleinen kop en schotels met gecontourneerde omranding en florale decor (peterselie decor). Circa: 1800. Gemerkt met 'F'. Afmeting: 7 x 13 cm ø. In goede staat.

Rörsstrand servies
Result: 300 EUR

Zweeds Rörsstrand porseleinen servies, decor East Indies. Bestaande uit een koffiepot, theepot, melk+suikerpot, zestien kop+schotels (thee+koffie) + schaaltjes. Afmeting: 5 - 19 cm. In goede staat.

2x K.P.M. bord
Starting price 80 EUR

Twee antiek Duitse K.P.M. porseleinen sierborden met gebouwen. Circa: 1900. Afmeting: ø 26 cm. In goede staat.

2x Chameleon Ware vazen
Result: 60 EUR

Twee maal Jugendstil keramieken vazen 'Chameleon Ware' Turnstall England. Afmeting: 23 cm. In goede staat.

K.P.M. Schaal
Starting price 40 EUR

19e Eeuwse Duitse K.P.M. porseleinen schaal. Handbeschilderd met goud en bloemen decors. Afmeting: 30 x 19,5 x 5 cm. In goede staat.

8x Meissen borden
Result: 350 EUR

Acht Duitse Meissen porseleinen ontbijtborden met diverse florale decors en goudrand. 20e Eeuw. 1e Keus. Afmeting: ø 21 cm. In goede staat.

Bonbon schaal (Meissen)
Starting price 50 EUR

Duitse Meissen porseleinen opengewerkte bonbonschaal met uien (zwiebelmuster )decor. Heeft randschade en is gelijmd Afmeting: 6,5 X 23 cm ø. In redelijke staat.

Rosenthal bord; vrouw met harp
Starting price 150 EUR

Verguld Duits Rosenthal porseleinen sierbord met harp-spelende dame. Midden 20e eeuw. Afmeting: ø 25,5 cm. In goede staat.

3 Meissen borden
Result: 150 EUR

Drie delen antiek Meissen porselein (Knauff), met florale decor en goudrand. Circa 1900. Twee maal bord, één maal schaal. Afmeting: 22 - 36 cm. In goede staat.

Meissen bordje
Result: 50 EUR

Antiek Duits handbeschilderd Meissen gebaksbord. Floraal met goud decor, 1852 - 1869. Afmeting: ø 18,3 cm. In goede staat.

6x Meissen borden
Result: 475 EUR

Zes stuks Duitse Meissen porseleinen borden met diverse handgeschilderde florale decors en goudrand. 20e Eeuw. 1e Keus. Afmeting: ø 21,3 cm.

KPM + Herend schaaltje
Result: 40 EUR

Twee maal porseleinen schalen, handbeschilderd. Eén maal KPM, floraal, circa 1930. Eén maal Herend, 20e eeuw. Afmeting: 13 - 20 cm. In goede staat.

Bord, Meissen.
Starting price 100 EUR

Groot Duits Meissen porseleinen wandbord met draakdecor. Circa 1950. Afmeting: ø 30,7 cm. In goede staat.

Chinese vaas, geel.
Result: 160 EUR

Antiek Chinees porseleinen vaas, circa 1900. Gemerkt, en met vlinders decor rondom. Afmeting: 21,5 cm. In goede staat.

Chinese kom
Result: 80 EUR

17e-18e Eeuwse pastel-kleurige Chinees porseleinen Familie Rose kom, met zotjes en florale decors in coullissen. (Gemerkt). Afmeting: 5,5 x 11 cm ø. In goede staat.

2x Fam. Rose kopjes.
Result: 375 EUR

Twee prachtige fijn gedecoreerde Chinees porseleinen Familie Rose kopjes. Gemerkt, 'Guang Long'. Met figuren in boomstamboot decors, met goudrand. Afmeting: 5,7 x 6,7 cm ø. In goede staat.

Lot Chinees porselein.
Result: 130 EUR

Vier maal Chinees porselein. 18e Eeuw. Twee grote Familie Rose sierkommen met florale decors (haarscheur). Eén maal Imari porseleinen kom (minimale chip), 18e eeuw. Eén maal kleine Familie Rose kom (h...

Grote Chinese schotel
Result: 350 EUR

Zeer grote Chinees porseleinen diepe schotel met florale decors. 17e - 18e Eeuw. Gemerkt met blad. (randglazuurschade, chip + haarlijn). Afmeting: 7,5 x 39 cm ø. In redelijke staat.

Lot Kutani theepotten
Result: 900 EUR

Lot van zestien Kutani trekpotten, deels gemerkt. (minimale chip mogelijk). 19e Eeuw. Afmeting: 11 -16 cm. In goede staat.

Chinese gemberpot
Result: 120 EUR

Chinees porseleinen gemberpot met donkerblauwe figuren decors. 18e Eeuw. Afmeting: 12 x 10 cm ø. In goede staat.

Karaf met montuur.
Result: 190 EUR

Antiek Chinees porseleinen gendi schenkkan met zilveren monturen. Door Fa. van Kempen en Zonen, 1858 - 1924. Gehalte 833/1000. Schenkkan is voorzien van florale decors en vlinders (één blad los bijgev...

Chinese dekselvaas
Result: 375 EUR

Grote antieke Chinese porseleinen dekselvaas met Foo-honden koppen en florale decors. (één chip deksel). 18e-19e Eeuw. Afmeting: 45 x 24 cm ø. In redelijk/goede staat.

Bordje, 18 eeuw.
Result: 100 EUR

Chinees porseleinen papbord met florale/coullissen decors en sprinkhaan. 17e-18e Eeuw. Gecontourneerd. Afmeting: 4 x 16,4 cm ø. In goede staat.

2x Kantonese schotel (18e Eeuw)
Result: 200 EUR

Twee zeer zeldzame Chinees porseleinen sierborden met goudfazanten, vlinders, insecten, landschap+florale en goud decors. (emaille decor). Eén bord, chip + 3 cm. haarlijn. Eén bord, 2x randchip. Afmet...

Yixing theepot
Result: 2.500 EUR

Oude/antieke Yixing terracotta theepot met bevers en ranken decors. (chip aan tuit, deksel en binnenrand schade). Afmeting: 13 cm. In redelijke staat.

2 Chinese vazen
Result: 500 EUR

Twee grote Chinees porseleinen siervazen met groen celadon glazuur. 19e Eeuw. Eén maal met paradijsvogels decor. Eén maal met paradijsvogel/draken decor. Afmeting: 57 - 58 cm. In goede staat.

2 Chinese vazen
Result: 550 EUR

Twee grote Chinees porseleinen vazen met groene celadon glazuur met symbolen decors. 19e Eeuw. Afmeting: 59 cm. In goede staat

Imari kaststel
Starting price 350 EUR

Drie delig groot Imari porseleinen kaststel met Foohonden en florale decors. Afmeting. 37 x 16 cm ø. In goede staat.

2 Chinese vazen
Result: 110 EUR

Twee oude/antieke Chinees porseleinen vazen met figuren, landschap en goud decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 41 cm. In goede staat.

2 Chinese vazen
Result: 130 EUR

Twee grote gemerkte Chinees porseleinen siervazen. Tweede helft 20e eeuw. Vazen zijn voorzien van figuren en peer decors. Afmeting: 45,5 cm. In goede staat.

Sevres vaas (2x)
Starting price 450 EUR

Twee antieke Franse handbeschilderde porseleinen vazen met figuren in landschappen decors (romantisch). Ca. 1900. Gesigneerd Garnier, mogelijk Sevres. Afmeting H.. 46 cm In goede staat

Versace Rosenthal servies
Result: 1.350 EUR

Zeldzaam gelimiteerd Rosenthal Versace Studio-Line servies "Medaillon Meandre D'or". Bestaande uit: theepot, suikerpot, melkkan, bonbonschaal, theebus, twee kandelaren, , vier dessert kommen, acht ...

2 Chinese vazen
Result: 100 EUR

Twee antiek Chinees porseleinen bolvazen met diverse figuren in coulissen decor. Gemerkt. Afmeting: 39,5 x 22,5 cm ø. In goede staat.

2 Chinese vazen
Result: 250 EUR

Twee grote Chinees porseleinen Familie Roze vazen met emaille figuren en florale decors. (één oortje stukje af). 19e Eeuw. Afmeting: 57 cm. In goede staat.

Chinese vaas, drakenmotief
Result: 900 EUR

Uiterst zeldzame 18e-19e eeuw grote Chinees porseleinen vaas Familie Verte met keizerlijst, geel en diverse andere kleuren. Foo-honden en vleermuizen decor. Afmeting: 31 x 24 cm ø. In goede staat.

Tabakspot.
Result: 750 EUR

Schitterende grote 18e eeuwse Duitse tabakspot met Zuid-Amerikaanse pijprokende figuren. N.3 Rappee. Bovenrand alléén glazuurslijtage. Pot heeft originele messing deksel (ongemerkt). Afmeting: 43 x 29...

2x Tabakpot.
Result: 1.200 EUR

Twee zeldzame grote Delfts blauwe keramieken tabakspotten (snuiftabak). 18e Eeuw. 'Duinkerker Rappe No. 6'. en 'Duinkerker Rappe No. 3'. Met originele messing deksels, gemerkt 'B.P'. Naar leeftijd ...

Twee grote borden, 18e eeuw.
Result: 240 EUR

Twee grote 17e-18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met florale decors. Gemerkt met blad. Eén bord gaaf, één bord drie chips. Afmeting: 27,8 cm ø.