Oude Chinese terracotta figuur met blauw-groene glazuur, ongemerkt 20e eeuw 39cm. Cond:G
Grote keramieken schaal door Hannie Mein Vinkega Friesland, bruin groene glazuur. 5x29øcm. Cond;G
Drie delig antiek Petrus Regout Maastricht keramieken kaststel omstreeks 1900 met floraal decor. Cond:G 29-30cm.
Oude majolica bloempot op zuil, met florale decors, blauw-groen glazuur, 20e eeuw 82x28øcm. Cond:G
Jugendstil stijl schenkkan met bronzen vrouwelijk naakt, floraal decor. 21e eeuw 23cm. Cond:G
Chinees porseleinen trekpot 18e eeuws. met blauw floraal decor, grip, dekseltop gelijmd, chips en haarlijnen. 13x18x10øcm. Cond:M
Vier 19e eeuwse Japanse vazen, 2x porselein Imari en 2x Kutani. 12-13,5cm. Cond:G
Antieke Chinees porseleinen kom 18e-19e eeuws, onduidelijk gemerkt, met 3 wijsheren in tuin decor, minimale randglazuurschade. 6-11,5øcm. Cond:R/G
Antieke Duitse Meissen porseleinen plooischaal omstreeks 1920 met zilveren beugel, in goede staat 4-27cm. Cond:G
Twee oude Chinese Familie Roze porseleinen vazen, 2e helft 20e eeuw. 32cm. Cond:G
Vier oude Duitse bierpullen 20e eeuw porselein steengoed en keramiek, porselein met portret in bodem. 17-26cm. Cond:G
Porseleinen vleesschotel 18e eeuws met landschapsdecor. 5x3,5x28cm. Cond;G
Vier diverse sierborden, 1x Roma Trevi Fontein (musterschutz) 1x porselein Royal Tuscan (wedgwood group) 1952-1977 Jubilee Elizabeth 1952-1977, 1 keramieken schaal 50er jaren, 1x Delftsblauw, magere b...
Groot keramieken beeld, 20e eeuw, valsspeler bij kaartenspel(chip hoed) Cond:R
Oude porseleinen Bing en Gröndahl karaf met tablet, kobaltblauw met gouddecor, 2e helft 20e eeuw. 20x27x18cm. Cond:G
Kleine Perzische schenkkan 12-13e eeuws met origineel blauw glazuur en zwart floraal decor, in goede originele staat 11cm.
Goud Imari porseleinen bord, 2e helft 20e eeuw. 34,5cm. Cond:G
Twee oude Duits porseleinen figuren, 1x vrouwelijk naakt gerold Bavaria, en een danseres omstreeks 1950 gemerkt met kroon en 1764, handarbeid(topje vinger af) 20-25cm.
Divers Duits porselein, 4x Rosenthal en 6x Bavaria kop en schotels. 5-17cm. Cond:G
Oud Duits Bavaria servies omstreeks 1950 bestaande uit: 6 maaltijdborden, 6 soepborden, 11 ontbijtborden, 3 terrines, 8 schalen, 2 sauskommen, botervloot, 13 kop en schotels, melkkan en theepot (1 sch...
Divers oud Duits porseleinen Zwiebelmuster, Hutschenreuther, Kahla, Schumanu Bavaria, 19 delen, schalen bonbonschalen, dessertschalen, roomset 7-30cm, minimale chip mogelijk, Cond:G
Duitse porseleinen plaquette S.P.M Walkure Bavaria, 20e eeuw romeinse dame met kelk. 27,5x21,5cm.
Duits porselein ontbijtservies, Bavaria Schumann Arzberg omstreeks 1930. 1 schaal, theepot, 6 kop en schotels, 6 ontbijtborden(Cakeborden) melk en suikerpot(minimale chip mogelijk) 7-25cm. Cond:G
30er jaren Duitse Hutschenreuther porseleinen vaas(selb. Bavaria) met floraal en gouddecor, in goede staat 16x15,5ø Cond:G