Drie antieke Hollands plateel tablets met floraal decor, drie maal koninklijke goedewaage, decor: Rita,Dalia, Herendiora ø 25cm. Cond:G
Mooie 19e eeuwse Engelse wedgewood theepot, zwart met zittende vrouwenfiguur op deksel(chips) 10x16x9,5cm. Cond:G
Negentiende Eeuwse Imari porseleinen kom met goud en floraal decor. 8,5xø16 cm. In goede staat.
Zware antiek Chinese spekstenen musicerende Quan Yin, 1e helft 20e eeuw 23cm Cond:G
Twee grote Italiaanse Capodimonte vazen, 20e eeuw Intaliaanse Neo Renaissance, handbeschilderd en gouddecor, 34x51cm. Cond:G
Grote antieke Duitse porseleinen chocoladekan met floraal decor, omstreeks 1880, gemerkt, R, in tuit(minimale chip) 20x26xø 17cm. Cond:G
Negentiende eeuws serviesje met blauw flotraal decor, keramiek, melkkan en 5 kop en schotels, theekan, 6-22cm
Vijf vooroorlogse Duitse Meissen porseleinen schaaltjes met geschulpte rand, 4x Zwiebelmuster, 1 x bloemen met goudrand, Cond:G
Vijf delen oud porselein, oorvaas Limoges decor Main, eenmaal dame gemerkt Berto Lotti Milano , twee figuren boekensteunen, groep jachtgezelschap(gelijmd) 9,5-27cm Cond:R/G
Negentien antieke wandtegels met florale decors. in goede staat, 13x13 cm. Cond.: G
Grote antieke Duitse steengoed Westerwald schenkkan anno 188, met hert en haandecor en ranken, in goede staat 34x22øcm.
Drie maal Hollands societe ceramique Maastricht kastkommen, decor canton, 1 met randschade, 11x16øcm. Cond:R/G
Twee grote vooroorlogse Makkums keramieken kommen met floraal decor en geschulpte rand 9,5x21ø in goede staat
Mooi antieke Hollandse oud Delft gemberpot omstreeks 1900 nr385, letter K.AL. met pauwendecor, in goede staat 20x17ø
Vijf keramieken delen fruit, Italie, o.a Bassano, Napels, minimale chip mogelijk 6-24cm Cond:R/G
Art Deco porseleinen plated koffieservies omstreeks 1930 Bavaria Maja 12-22cm Cond:G
Twee grote porseleinen figuren Duitsland, 2e helft 20e eeuw, Gerold Bavaria met gouddecor, 34cm Cond:G
Groot Art Deco keramieken eekhoorn, omstreeks 1930, le manceau, minimale chip, 31cm. Cond:G
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen theepot met symbolen, scheur en tuit beschadigd 17,5x11,5ø Cond:R
Antieke Chinese Kantonese vaas omstreeks 1900, gemerkt, met vele figuren, in goede staat 19cm Cond:G
Achttiende eeuws Chinees porseleinen houder met deksel en floraal decor(haarscheuren) 6,7x7,8ø Cond:R
Drie oude Japanse 19e eeuwse kommen twee maal Imari eenmaal kantonees ø18-ø25 Cond:G
Zes delen Hollands aardewerk, o.a. oud Delft kaststel, 2 borden oud Delft, 1 bord Makkum 21-40cm. Cond:G
Vijf delen 19e eeuws porselein, comfort, kop en schotels, theepot, vaasje 8-16cm. Cond:R/G
Vier oude Duitse porseleinen figuren, 20e eeuw, wit, o.a Thüringen, 3 maal Bisquit, en 1maal glans wit meisje, 13-20cm. Cond:G
Duits aardewerk Katzhütte figuur, liggend naakt met ree(vingers af) twee Engelse keramieken staffordshire honden omstreeks 1900, 15-36cm. Cond:R/G
Groot 19e eeuws Imari porseleinen bord met geschulpte rand en florale decors in goede staat 36,8ø
Negentiende eeuws Nymphenburg porseleinen figuur, ruiter te paard mat jachthoorn omstreeks 1850. Teugels en jachthoorn beschadigd., 20,5x18x7cm Cond:R
Antiek vernikkeld dienblad omstreeks 1900 met Jugendstil floraal decor keramiek en vernikkelde omranding gemerkt, Wenen H.H.P.5 in goede staat 4,5x28,5cm Cond:G
Antiek KPM serviesgoed Jugendstil omstreeks 1900, grote theekan, 2 kopjes, 3 schotels 1 presenteerschaal met bloemendecor in goede staat
Duits gips gegoten antiek Maria beeld omstreeks 1920 met polychromie, gemerkt K.U.S Germany nr 242 55cm Cond:G
Prachtige porseleinen dekseldoos met opgewerkte bloemen, rozen en vogel, omstreeks 1930(vogel opgelijmd) gemerkt met anker (gemerkt Stad Meissen) Cond:R/G
Drie oude porseleinen beeldengroepen 2e helft 20e eeuw , lezende dame op bank, adelijke koets, figuren bij tafel 20-25cm Cond;G
Vier delen 19e eeuws Japans porselein, kutani en Imari 12-20cm Cond;R/G
Acht Hollandse tegels met polychrome en blauwe decors omstreeks 1900, randschades mogelijk 13x13cm Cond:R/G
Porseleinen Ton Schulten vaas, cp weg 2000, Schoonhoven keramiek, met Twents coulissenlandschap 27,5cm. Cond:G
Twee schalen met porselein/keramiek fruit 20e eeuw. Hoge schaal Petrus Regout Maastricht, oortje gelijmd 21-31cm Cond:R/G
Twee oude Droste cacao Haarlem Holland kop en schotels 9-13ø Cond:G
Drie 19e eeuwse porseleinen putti met bloemen(chip voet, en gelijmd) 9-10cm Cond:R
Chinees porseleinen trekpot, 18e-19e eeuws met floraal decor, deksel zit vast, chips, 15x11,5x8ø Cond:M
Twee antieke gesigneerde aardewerken delen, kannetje en dekseldoos, kerfsnede decor, groen-blauw glazuur, 5,5xø8cm. en 9x7x5,5øcm Cond:G
Duits Fürstenberg porseleinen gebaksset met 2 schalen, 25 petitfour schaaltjes, 1 bonbonschaal (west Germany omstreeks1950) bloemen en gouddecor, in goede staat, 10-27cm. Cond:G
Oude Chinees porseleinen Quan Yin, 20e eeuw, vinger afgebroken 31cm. Cond:R
Chinees porseleinen kom, 18e eeuw met floraal decor, en symbool op bodem, minimale glazuurschade rand 7x14,6ø cm Cond:G
Zes delig Imari theeservies, theepot, melk en 2x suikerpot 2 kopjes 1 schotel(1 chip schotel) 6-16cm Cond:G
Porseleinen dekseldoos, met Indische olifanten en floraal decor, 20e eeuw 14x19x13cm Cond:G
Zes 19e eeuwse Engelse keramieken borden Brownwestern? geschulpt met Oosters en floraal decor in goede staat 26ø
Twee sets 19e eeuws servies, 6 kop en schotels met roze floraal decor (beschadigd) 6 kop en schotels Chinees decor oranje blauw, gemerkt L en H Dekin no 2 beschadigd 5-14cm Cond:R/G