Twee zeldzame 19e eeuwse porseleinen schotels met teksten DAU.Guang en figuren, gesigneerd,met geschulpte rand, chip, haarlijn 13,7ø Cond:R
Vijf kopjes en 3 schotels 19e eeuwse Japanse eierschaal, porselein, gesigneerd, met Geisha en floraal decor(schotel gebarsten) 6x12øcm Cond:R/G
Chinees porseleinen Kang Xy trekpot met figuren, 17e/18e eeuws, deksel beschadigd 12,5cm Cond:R
Grote antieke Chinees porseleinen vaas omstreeks 1900, Kang Xy gemerkt, met oude wijsheren decor, haarscheur in hoge bodemrand, 48,5x18,5ø Cond:G
Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met spelende kinderen, geschulpte omranding, 4 goed, 1 gelijmd 11ø Cond:R/G
Duitse porseleinen Auerhahn, gemerkt Neu Tettau 3502 20e eeuw in goede staat 24x21x12cm.
Gemerkte porseleinen tekkel, H.G. in wapen nr 5628, 20e eeuw 6x11x5,5cm. Cond:G
Groot Spaans Lladro porseleinen figuur 2 nonnen no 4611, in goede staat 33,5cm
Antieke Romeinse strijdwagen met leeuwen, gemaakt van lichtkleurige terracotta, omstreeks 1900 (2chips) 17x31x13cm. Cond:R/G
Twee antieke Duitse terracotta zittende figuren met manden, gemerkt: Bernard Block Eischwald, omstreeks 1900, nr 7407 en 7408, 14-15cm. Cond:G
Antieke Franse Jugendstil keramieken Jardiniere met floraal decor, omstreeks 1900, gemerkt F. Palmyar KG Luneville France, in goede staat 14x39x16cm. Cond:G
Twee grote Chinese wit porseleinen figuren 20e eeuw in goede staat 27cm
Oude Duitse gesigneerde porseleinen vaas met zilver overlay, Bavaria Jeager+Co, 1000/1000 Feinsilber omstreeks 1970, 26cm. Cond:G