Porseleinen kinderservies op houten dienblad en Nymphenburg porseleinen schaal met handgeschilderd tulp decor (beschadigingen) Afmeting. 25x33x5 cm en 34x24x4.5 cm. In redelijke staat
Zes Hollandse porseleinen borden 'Werkers van toen' gelimiteerde uitgave, in sepia kleuren. Afmeting. ø 20.5 cm. In goede staat.
Twee antieke Meissen porseleinen borden, omstreeks 1900, knauf,Afmeting 21cm ø. In goede staat
Oude Duitse porseleinen " schertsfles" in speen-vorm. 'Nuckelfläsche für Brave Ehemänner'. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting. 24 cm. In goede staat
Duitse bisquit porseleinen plaquette Berlin , in cassette. 20e Eeuw. Afmeting. 8.5 cm. ø. In goede staat.
Acht delen antiek Duits zwiebelmuster (uien decor) porselein. Villeroy en Boch, ca. 1900. O.a.: Villeroy en Boch kan (zonder deksel). 7borden (één chip, één haarlijn) Afmeting. 20-24 cm. In redelijk/...
Drie antieke Duitse porseleinen K.P.M. borden met handbeschilderde florale decors, ca. 1900. Afmeting. 17.5-24 cm. ø. In goede staat.
Drie oude porseleinen figuren, ca. 1930-1950. 1x Gdr. en 2x ongemerkt. Afmeting. 16-21 cm. In goede staat.
Schoonhoven keramieken schaaltje met Lloyd Rotterdam, scheepvaart decor. (bakfoutje) Ca. 1930. Afmeting. 3-14 cm. In redelijk/ goede staat
Antiek Japans sierbord (gemerkt) met figuren bij fruitboom decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting ø 24.5 cm. In goede staat.
Zes porseleinen borden met gelithografeerde afbeeldingen van Oldenzaal en goudrand. Beperkte oplage, 2002. Afmeting. ø 21 cm.
Twee prachtige kop en schotels met landschap met villa en goud decor, handbeschilderd. Afmeting. 7.5x13 cm. ø. In goede staat.
Twee delen vooroorlogs Duits porselein. Kind met geitje, Schaubach (oortje is gelijmd). en een K.P.M. bordje met floraal decor. Afmeting. 14-16 cm. In redelijk/ goede staat
Twee porseleinen figuren, eerste helft 20e eeuw. Eén maal figurengroep met Bacchus, Duitsland. Karl Ens Volkstedt Rudolstadt. Eén maal figurengroep te openen als inktstel. Engeland of Frankrijk. (besc...
Twee vooroorlogse platelen sierborden met schependecors. 'Olaria de Almansel Delfa' gemerkt. Afmeting. ø 28.3 cm. In goede staat.
Belgische antieke keramieken Boch plaquette met molenlandschap decor. Ca. 1900. Afmeting. 26.5 x 32 cm. ø. In goede staat.
Oud porseleinen klokjel. Tweede helft 20e eeuw. Royal Dux Tchjechoslowakia, met batterij functie.en twee vazen Afmeting: 16 - 20 cm. In goede staat.
Groot oud Duits porseleinen Rosenthal Studio Line sierbord in Jugendstil-stijl. Bord is voorzien van goud en vlinder decor. Afmeting: ø 32,7 cm. In goede staat.
Drie oude Tsjechoslowaakse keramieken figuren ca. 1950 Afmeting 15-16cm., in goede staat.
Zes antieke Japanse porseleinen mocca kop en schotels met goud en zwaluw decors. Circa 1910. Gemerkt. Eén haarlijn. Afmeting . 7x11 cm ø. In goede staat
Porseleinen wandwaterbak met tinnen kraantje. 19e Eeuw. Afmeting: 30 x 30 x 20 cm. In goede staat.
Kantonese porseleinen schenkkan met florale decors en teksten (zonder deksel). 19e Eeuw. Afmeting. 13 cm. In goede staat.
Zeldzame antieke terracotta tabakspot met negroïde jongen met hoge hoed. (Minimale chips). Ca. 1900.Afmeting ø14x24cm. In goede staat
Antiek bisquit porseleinen Heilige Maria met schrift 'Notre Dame de Lourdes' (één chip basis). Afmeting. 26 cm. In redelijke staat
Twee antieke porseleinen whisky flessen met floraal- en koets decor. Ca. 1930. 'Porcelaine veritable Belgium'.Afmeting 22x15x5.5cm. In goede staat.
Duits porseleinen figuur, ca. 1950. Twee ijsvogels op tak. Gemerkt met kroon en Gdr. Afmeting. 12 cm. In goede staat.
Divers antiek Chinees porselein. Twee miniatuur dekselvazen, 19e-20e eeuw , een vaasje met figuren decor (heeft chips bij deksel).en een antieke octagonale kop en schotel met tekst en landschap decor...
Oude Chinese Kantonese vaas met florale en paradijsvogel decor. (Gemerkt) Eerste helft 20e eeuw. Afmeting. 16.5 cm. In goede staat.
Drie grote antieke Duitse K.P.M. porseleinen schalen met korfvlecht decor en floraal decor. (chip). Ca. 1900. Afmeting. 34-49 cm ø. In redelijk/ goede staat
Antieke Jugendstil keramieken natfruitschaal met lekschaal. Circa 1915. Gemerkt 'RVR' en wapen en roos. In bladvorm met goud decor. Afmeting: 8 x 22 cm ø. In goede staat.
Oude keramieken geglazuurde Oosterse olifanten hocker. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 43 x 50 x 25 cm. In goede staat.
Russische porseleinen drankfles (ongeopend + verzegeld), waarschijnlijk gevuld met wodka. Afmeting: 25 cm. In goede staat.
Twee grote oude Chinees porseleinen gemberpotten met ganzen decors. 20e Eeuw. Afmeting: 18 x 14 cm ø. In goede staat.
Duits porseleinen theepot in Meissen-stijl. Circa: 1920. Afmeting: 14 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Duitse K.P.M. porseleinen schaal. Handbeschilderd met goud en bloemen decors. Afmeting: 30 x 19,5 x 5 cm. In goede staat.
Twee maal antiek porselein. Eén maal Wachtelsbach plantenbak, gevlochten en met goud decor, circa 1920. Eén maal Frans porseleinen sauciere met goud decor, 19e eeuw. Afmeting: 25-26 cm. In goede staat...
Vier oude Duits porseleinen gebaksborden. Drie maal 'Hutschenreuther' (Ole Winther), vogel decors. Circa: 1980. Eén maal K.P.M., tweede helft 19e eeuw. Afmeting: 16 - 18 cm. In goede staat.
Twee antieke Japanse Imari porseleinen kraagvazen. Circa 1900. Gemerkt. Afmeting: 18 cm. In goede staat.
Twee maal oud aardewerk/porselein. Eén maal Royal Copenhagen vaas met landschapdecor L.P. Eén maal keramieken presenteerblad, circa 1900. Witteburg, decor Marble. Afmeting: 15 - 37 cm. In goede staat.
Twee delen Hollands oud plateel. Groot sierbord, 'Gouda Regina Rosario' door Hulshof (chip). tafellamp 'Gouda Roba'. (bodemrand beschadigd) Ca. 1930. Afmeting. 36-61 cm.
Vier keramieken Hollandse vazen Gubbels Helden, geglazuurd. Afmeting. 9-15 cm. In goede staat.
Porseleinen schoteltje met zilveren beugel voorzien van parelranden. MT: A.Chr.Fontani Sr, Amsterdam. Barst in schotel, Afmeting ø13x12 cm.
Vier delen oud porselein met florale en of goud decors. 20e Eeuw. Twee verdeelschalen, één diepe schaal en één bord. Afmeting: 25-27 cm. In goede staat.
Drie blauw imari porseleinen schaaltjes, eerste helft 20e eeuw. Met landschappen decor. Afmeting. 16x12x2.5 cm. In goede staat.
Drie oude/antieke porseleinen presenteerschalen met florale decors. Afmeting: 25 - 44 cm. In goede staat.
Zeer oude bodemvondst. Terracotta schenkkan (oudere randschades). Afmeting: 11 x 13 x 18 cm. In goede staat.
Vijf maal antiek aardewerk, circa 1910-1930. Eén maal Jugendstil dekselvaas. Twee maal Jugendstil kannetjes. Twee maal Turn Wien vaasjes. Afmeting: 13-20 cm. In goede staat.
Vijf delen oud aardewerk/glas. Drie maal goudsteen keramiek, 19e eeuw. Eén maal plated glazen bokaal, 19e eeuw. Eén maal porseleinen verdeelschaal B.S. Limoges, France. Circa 1910. Handbeschilderd. Af...
Oude Chinese Kantonese vaas. 20e Eeuw. (gemerkt). Afmeting: 30 cm. In goede staat.
Twee oude Chinese terracotta geglazuurde figuren (monniken). Eerste helft 20e eeuw. Chips + vingers beschadigd. Afmeting: 16 - 17 cm. In redelijke staat.
Lot diverse Guilliaume Corneile serviesgoed. Onder andere; zes bekers, twee borden, twee mocca kopjes, één schaaltje, drie pro secco glazen en vier limonade glazen. Afmeting: 5 - 20 cm. In goede staat...
Vier oude/antieke Chinees porseleinen dekselpotjes. 19e-20e Eeuw. Bestaande uit: drie maal tonnetjes-vorm met florale decors, 20e eeuw. En één maal Kantonees (deksel kapot), 19e eeuw. Afmeting: 6,5 - ...
Drie-delig antiek Jugendstil Majolica kaststel. Nr. 11553 II. Circa 1900. Afmeting: 11 - 23 cm. In goede staat.
Lot oud/antiek celadon porselein (gemerkt). Eerste helft 20e eeuw. Eén grote schaal, vijf borden, zes schaaltjes. Afmeting: 11 -32 cm. In goede staat.
Twee oude Duitse steengoed kruiken, eerste helft 20e eeuw. Eén maal fles (hengsel gelijmd), één maal rumtopf. Afmeting. 33-37 cm. In redelijk/ goede staat
Twee goudsteen keramieken kommen met florale decors. 19e Eeuw. (grote kom chip) Afmeting. ø 12-17 cm. In goede staat.
Antieke keramieken hanglampmet witte glazen kap en met florale Jugendstil decor plafond bevestiging.. Ca. 1910. Afmeting. 45x27 cm. ø. In goede staat
Twee oude duitse Gerold porseleinen figuren. (bij één vogel is staart er af). Afmeting . 14 cm. In redelijk/ goede staat
Twee oude Chinees porseleinen figuren met draken decors (gemerkt). 20e Eeuw. Afmeting: 44 -45 cm. In goede staat.
Twee oude Chinees porseleinen borden met landschappen. 20e Eeuw. Afmeting: ø 20 - 22 cm.
Oude messing tafellamp met porseleinen rozen en figuur (Italië). Circa 1960. (één roosje mist) Afmeting: 43 cm. In goede staat.
Antiek Duits porseleinen 'Nymfenburg' bonbonschaal met florale en goud decor. Circa: 1900. Afmeting: ø 23 cm. In goede staat.
Antiek Duits Royal Bonn sierbord met wandophanging. Ca. 1900. Decor Tokio. Afmeting. 27 cm. ø. In goede staat.
Antieke Duits porseleinen chocoladekan met 'Zwiebelmuster' ( uien) decor. Gemerkt met groot kruis en H in het midden. Circa: 1900. Afmeting: 18 x 22 x 16 cm ø. In goede staat.
Twee Duitse 19e eeuwse steengoed kruiken met blauwe florale decors. Afmeting. 31-32 cm. In goede staat.
Acht 19e eeuwse Chinees porseleinen blauwe kraaghalsvaasjes met floraal- en landschapsdecor, Afmeting 7-10cm. In goede staat
Twee stuks Hollandse keramieken Gubbels Helden vazen. Eén keer ivoor kleurige glazuur, één keer blauw-groene glazuur. Afmeting. 22-23 cm. In goede staat.
Vier oude Chinese Bland de Chine porseleinen figuren. 20e Eeuw. Afmeting. 13.5-18 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Meissen porseleinen presenteerschaal (Knauff). Ca. 1900. Met handbeschilderde florale decors in roccoco-stijl (één minimale chip) Afmeting. 45x33 cm. In redelijk/ goede staat
Twee antieke Duitse Jugendstil bloempotten, ca. 1910. Eén maal Marthi Kräuse en één maal genummerd 1 (één kleine chip). Afmeting. 18x20.5 cm ø en 17.5x22.5 cm ø. In goede staat
Duitse Meissen porseleinen opengewerkte bonbonschaal met uien (zwiebelmuster )decor. Heeft randschade en is gelijmd Afmeting: 6,5 X 23 cm ø. In redelijke staat.
Twee delen oud porselein. Eén maal Duitsland, Dresden, mand (twee stukjes eraf). Eén maal Napels, dame met parasol. (minimale beschadigingen). Afmeting: 26 - 18 cm. In redelijke staat.
Duitse porseleinen figuren groep. 'Scheibe Alsbach' (G.D.R.) Circa: 1960. Afmeting: 18 cm. In goede staat.
Vier maal Hollandse wandtegel met fruitschalen decor. 17e Eeuw. (restauraties). Afmeting: circa 13 x 13 cm. In redelijke staat.
Vier maal keramiek. Eén maal een drie-delig Delft gemerkt kaststel, circa 1920. Eén maal plaquette Boch, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 24 - 33 cm. In goede staat.
Vier maal grote handbeschilderde porseleinen schalen met florale decors en goud decor. Eerste helft 20e eeuw. Eén maal Dresden, drie maal ongemerkt Frankrijk. Afmeting: 28-32 cm. In goede staat.
Twee antieke porseleinen Duitse Jugendstil schalen met florale decors. Circa: 1915. Gemerkt B.R.C. Bavaria. Afmeting: 26 - 28 cm. In goede staat
Twee oude Chinees porseleinen figuren, keizers. 20e Eeuw. Afmeting. 28-30 cm. In goede staat.
Twee antieke bisquit porseleinen Royal Dux figuren. Eerste helft 20e eeuw. Herder en herderin. (één chip). Afmeting: 30-31 cm. In redelijk/goede staat.
Twee oude porseleinen figuren. Eén maal wit porseleinen Chinese Quan Yin, 20e eeuw (één vinger eraf). Eén maal bisquit porseleinen figuur, 19e eeuw (beschadigd). Afmeting: 26 - 28 cm. In redelijke sta...
Grote antieke aardewerken schaal. Oosters of Perzisch, circa 1900. (iets glazuurschade). Afmeting: 12 x 42 cm ø. In goede staat.
Lot antiek Japans, Kutani porselein, circa 1900. Bestaande uit zeven vazen, één bekertje, één hengselschaaltje, één gecontourneerde opdienschaal en één Imari kom. (minimale chip mogelijk). Afmeting: 4...
Antiek Japans porseleinen servies, divers. Circa 1920. Bestaande uit drie theekannen , vier melkkannen, twee suikerpotten, vier grote borden, vier kleinere borden, twee dekseldozen + kom. (minimale ch...
Drie grote oude Chinees porseleinen vazen, 20e eeuw. Vazen zijn voorzien van florale en goud decors. Afmeting: 31 - 43 cm. In goede staat.
Drie oude Chinese keramieken olielampjes. Eén paardje, één olifant, en één met tekst en landschap. Afmeting: 13 - 15 cm. In goede staat.
Porseleinen mocca kopje, kobalt blauw met zilver overlay. 20e Eeuw. Afmeting: 5,5 x 11 x 9 cm. In goede staat.
Vijf oude Chinese Yixing theepotjes, gemerkt. 20e Eeuw. Afmeting: 5 - 10 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen olifanten figuren met blauwe decors. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 21 cm. In goede staat.
Oude Celadon keramieken madonna met kind. 20e Eeuw. Afmeting: 30 cm. In goede staat.
Duitse Meissen porseleinen sauskom + lekschaal, voorzien van rozendecor ( rote rose). Periode: tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 13x31x20. Beiden in goede staat.
Zes maal Chinees/Kantonees porselein. 20e eeuw. Onder andere; twee bloempotten, één dekselvaas, en drie losse vazen. Afmeting: 14-37 cm. In goede staat.
Vijf oude/antieke Chinees porseleinen theebussen (één keer Makkums). 20e Eeuw. Afmeting: 13 - 17 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinese natuurstenen snijstukken. Circa 1900. Eén maal dekseldoos met florale decors. Eén maal wijsheer (één chip console achterkant). Afmeting: 13 - 16 cm. In goede staat.
Antiek Chinees porseleinen kom met florale decors. Circa: 1900. Afmeting: 5,5 x 13 cm ø. In goede staat.
Tien delen Japans porselein met figuren decors (gemerkt). 19e Eeuw. Twee kop en schotels, zes losse schotels met geschulpte omranding (één chip) Afmeting. 6.5 x13 cm. ø . In goede staat
Antiek Duits keramieken presenteerblad met bramen en insectendecor, en een antieke Engelse(gemerkte) goudsteen keramieken melkkan, ca. 1880. Afmeting 17-46 cm. In goede staat