Drie antieke renaissance-stijl tegels. Eén maal grote Italiaanse tegel, waarschijnlijk 18e eeuw (gelijmd). Twee maal polychrome, 17e eeuw. Afmeting: 14-34 cm. In redelijk/goede staat.
Vier Chinees porseleinen Familie Rose borden met florale decors (één bord heeft chips). 18e Eeuw. Afmeting: 23,5 cm ø. In goede staat.
Twee grote Imari porseleinen vazen met Geisha en florale decors. Afmeting. 37 cm. Eén vaas bovenrand gelijmd, één vaas haarlijn. In redelijke staat
Twee mooie antieke Chinees porseleinen borden. 17e-18e Eeuw. Octagonaal en geschulpte omranding, met vaas decor. (Beide haarlijn). Afmeting. ø 23 cm. In redelijk/ goede staat.
Twee Chinees porseleinen gemberpotten met deksel Afmeting, 18x13øcm. In goede staat
Vier antieke Societè Maastricht rode keramieken kastkommen met decor Teadrinker, ca. 1880. Afmeting. 11 x 16 cm. ø. In goede staat.
Twee oude/antieke Chinees porseleinen vazen met figuren, landschap en goud decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 41 cm. In goede staat.
Uitgebreid antiek Petrus Regout Maastricht servies. Decor 'Bouquet Bleu'. Bestaande uit: Theepot, melkkan, suikerpot, botervloot, vier platte schalen, drie terrines, één diepe schaal, elf kop+schotels...
Lot 19e eeuws Japans porseleinen kop en schotels met geisha's (musicerend) en bloempotten decors (gemerkt). Vijf kopjes (één kopje gelijmd), zes schotels (schotels goed). Afmeting: 9 x 13 cm ø. In red...
Chinees porseleinen Familie Rose Chicken bord, 18e eeuw. (haarlijn). Afmeting: ø 24 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen Familie Noir vazen met vechtende figuren, goud decor. Gemerkt. 20e Eeuw. Afmeting: 49,7 cm. In goede staat.
Twee grote oude Chinees porseleinen vazen met groene glazuur en figuren decors. 20e Eeuw. Afmeting: 38 cm. In goede staat.
Wedgwood keramieken servies, decor 'Moss Rose'. Het servies bestaat uit twintig kop + schotels, bonbonschaal, suikerpot, schaaltje + extra schotels. (minimale chip mogelijk). Afmeting: 7 - 25 cm. In g...
Grote oude Chinees porseleinen sierschotel met floraal- en vlinder decor. Gemerkt. Eerste helft 20e eeuw. (randschade). Afmeting: 6 x 38 cm ø. In redelijke staat.
Drie oude Chinees porseleinen tablets, familie Verte, 20e eeuw, met landschappen- en paradijsvogel decor, Afmeting 22-25cm. In goede staat
Grote gesigneerde Chinese porseleinen Familie Rose bord met figuren, rijtuig en goud decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting. ø 31.5 cm. In goede staat
Zweeds Röhrstand porseleinen serviesgoed 'Ost India'. Bestaande uit: Acht kop en schotels + vier gebaksborden. Afmeting: 5 - 17 cm. In goede staat.
Twee oude Chinees porseleinen Familie Verte gemberpotten met zilveren deksel. Eerste helft 20e eeuw. Potten zijn voorzien van figuren decors. Afmeting: 17 - 18 cm. In goede staat.
Twee antiek Chinees porseleinen bolvazen met diverse figuren in coulissen decor. Gemerkt. Afmeting: 39,5 x 22,5 cm ø. In goede staat.
Antieke grote tegel in eiken lijst, circa 1900. Naar een schilderij van Mesdag. Gemerkt J.M. Holland J.L. (Jan Willem Mijnlief) 469. Bomschuiten bij avond op zee. Afmeting: 34 x 51 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen papbord met florale/coullissen decors en sprinkhaan. 17e-18e Eeuw. Gecontourneerd. Afmeting: 4 x 16,4 cm ø. In goede staat.
Zes Kantonese Chinees porseleinen borden met coulissen decors, 19e eeuw. Afmeting: 25,6 cm ø. In goede staat.
Gesigneerde Hollandse Makkums keramieken wandplaquette. 20e Eeuw. Met polychrome landschap met figuren beschildering. Afmeting: 30 x 26,5 x 2 cm. In goede staat.
Twee Duitse Dresden porseleinen figuren. 20e Eeuw. Eén maal Guardia Nobile 1801. Eén maal Trombettiere Guardia Nobile 1801 (chip hoed af). Afmeting: 22 - 23 cm. In redelijk/goede staat.