Oude Chinese Yixing trekpot, gemerkt 20e eeuw met salamanderdecor, 12x17x11cm. Cond:G
Oud Chinees yixing serviesgoed, gemerkt, 6 kop en schotels, bamboe grip, 20e eeuw 5x8,5øcm. Cond:G
Oude chinese Yixing theepot met abrikozendecor, 20e eeuw, stukje afgebroken meer er wel bij, 10x14,2x9cm. Cond;R
Twee oude Duits porseleinen figuren, 1x vrouwelijk naakt gerold Bavaria, en een danseres omstreeks 1950 gemerkt met kroon en 1764, handarbeid(topje vinger af) 20-25cm.
Groot keramieken beeld, 20e eeuw, valsspeler bij kaartenspel(chip hoed) Cond:R
Antieke porseleinen figuur, elegante dame met bos bloemen, floraal en gouddecor, gemerkt met kroon en VD, omstreeks 1900(stukjes bloemen missen. 19cm. Cond;R
Antieke Chinees porseleinen kom 18e-19e eeuws, onduidelijk gemerkt, met 3 wijsheren in tuin decor, minimale randglazuurschade. 6-11,5øcm. Cond:R/G
Duitse Schierholz Thüringen, porseleinen kuiken met gouddecor, omstreeks 1930, in goede staat 8cm.
Llardo dame met parasol en grote porseleinen limogesstijl ei, 16-32cm. (parasol beschadigd) Cond:R/G
Grote Japanse Imari porseleinen schotel met landschapdsdecor, gemerkt, omstreeks 1900 in goede staat 5x36,5øcm.
Oud Delftsblauw 6 pas tegeltableau met boerderijvoorstelling in houten lijst, in goede staat 45x30cm.
Twee grote geglazuurde keramieken vazen met kippendecor, 20e eeuw, bruin/groen, beschadigingen bovenrand. 41,5cm. Cond:R
Grote antieke Engelse keramieken vleesschotel omstreeks 1880 warranted stone ware AB+G, Chinees decor. 49x31cm. Cond:G
Hollandse antieke platelen vaas, schilder C.A.Prins, koninklijke plateel bakkerij Zuid Holland omstreeks 1920-1930(scherf bovenrand gelijmd,chip voet) 28x15ø Cond:R
Vier porseleinen vogeltjes: 3x Goebel (vink, roodborstje en koolmees) en 1x onbekend (gemerkt) vogeltje, 5-10cm. Cond.: G
Grote 19e eeuwse porseleinen biedermeier vaas, omstreeks1830, handgeschilderde figurenvoorstelling, 29x22x13cm. (twee chips) Cond:R
Twee antieke porseleinen borden met romantische figurenvoorstelling, grote Wenen omstreeks 1880, kleine Suhl R.S Duitsland, in goede staat 27,5x30øcm
Antieke 19e eeuwse porseleinen dekseldoos met romantisch figurendecor 4,5x8ø Cond:G
Oude Duitse figurengroep omstreeks 1920 Thüringen, chique paar met bloem, licht beschadigd. 13cm. Cond:R
Chinese yixing theepot 20e eeuw pompoenvorm, in goede staat 11x17x11øcm.
Twee Chinese jade gestoken madaillon plaquettes met goudkleurige laagm chionese tekens en floraal decor. 21e eeuw, 1x7cm.
Oude grote porseleinen met messing lampenvoet, geelectrificeerd, haarlijn in bovenste porseleinen reservoir, 48cm. Cond:R
Drie 19e eeuwse engels aardewerk, 2 figuren met rozenvaasjes, 1 beschadigd bij rozensteck, 1x staffordshire figuren met hond en vrouw. 15-16cm. Cond;R/G
Vier oude Engelse keramieken Toby Jugs 20e eeuw, wood en sons England 9-19cm. Cond:G