Grote 18e eeuwse Delftse vistreef (haring) twee scheuren, ingelijmd 38ø Cond:R
Duitse antieke eivormige dekseldoos met floraal decor, gemerkt R.S Suhl, omstreeks 1900, 12x18x11cm. Cond:G
Acht oude Duitse porseleinen Meissen maaltijdborden met zwiebelmuster decor 20e eeuws ø25cm Cond.G.
Antieke keramieken st Lukas Utrecht, Jugendstil vaas nr 133 letter K omstreeks 1910, iriserend blauw groen 24cm Cond:G
Vijf oude Duitse Fayence bierpullen met tinnen deksels naar oud barok voorbeeld gemaakt 20e eeuws 22-24 cm. Cond.G.
Twee grote 18e eeuwse Delfts blauwe schotels met floraal decor, randglazuurschade, ø31cm. Cond:R/G
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen vaas met floraal decor, in goede staat 59x24cmø Cond:G
Diepe sierschaal door Chris Lanooy, 1 sept 1900-1925 Cl.BR, groen blauwe glazuur met abstract decor, in goede staat 5-ø29cm.
Grote zes armige porseleinen kandelaar, met putti en vele opgewerkte bloemen, gemerkt A.B, 2e helft 20e eeuw in goede staat (minimale chip mogelijk) 54x41ø Cond:G
Twee grote 18e eeuwse Chinees porseleinen borden Queng Lung, met landschappen 33,5cm. Cond:R/G
Zeldzaam 5 delig kaststel, 18e eeuws polychroom ,gemerkt de Klaauw, voorstelling met adelijke portretten en tekst: hieronder rust ik rustig, ballustervormige vazen 1 deksel mist, 1 vaas gelijmd en gla...
Twee grote antieke Delftse polychrome aardewerken trekpaarden, oud Delft omstreeks 1880 in goede staat 22x28x9cm Cond:G
Drie delen Hollands Makkums keramiek, polychrome vogels en florale decors 20e eeuw, grote 8 kantige bloempot(chips rand) groot bord met geschulpte omranding(minimale chip) dekselpot (chips onderrand) ...
Grote Chinese porseleinen dekselpot met floraal decor 17-18e eeuws, haarlijn en chip, 26xø22cm. Cond:R
Lot Engels Royal Albert serviesgoed, bestaande uit Old country roses decor, thee met comfort, cakeschaal, melk en suikerpot, taartschaal,schaaltje, kandelaar, 9 kop en schotels, 8 cakeborden, diverse ...
Drie delen Familie Roze porselein 2 diepe bordjes met floraal decor(goed) 1 bord met floraal decor en kippen decor (randglazuurschade) 17-ø26cm Cond:G
Drie oude, antieke Engelse keramieken Toby Juugs, o.a. gemerkt Wood & Sons, Tony Wood Staffordshire en de grote gemerkt: Burlington Shaw & Sons. 15-23 cm in goede staat. Cond.: G
Zeer grote oud Delft polychrome beschilderde apothekers dekselpot Electuarium tamarindorum compositum met floraal decor 20e eeuw 58cm Cond:G
Oud Royal Copenhagen servies, 16 kop en 23 schotels, melk en suikerpot, 5 presenteerschalen, drie ontbijtborden, 13 gebaksborden 10-36cm, minimale beschadiging mogelijk, Cond:G
Grote Royal Copenhagen ijsbeer drx 602 in goede staat 33,5cm Cond:G
Vier Delftse blauwe borden 18e eeuw met figuren en floraal decor, glazuurschade en gelijmd.
Set van 5 18e eeuwse Chinees Imari kop en schotels, 1 extra kopje, goud en bloemdecor, 2 kopjes goed, 2 schotels goed, 6-11lcm. Cond:R/G
Hummel 855, Limited edition (7.500 ex.), "Millennium Madonna" met originele doos en certificaat H.: 26cm. Cond.: G
Chinees porseleinen dekselvaas 18e-19e eeuws met rood floraal decor, in goede staat 20x12cm. Cond:G
Drie delen antiek Chinees porselein, 1 dekselpot, Capucijne omstreeks 1800 in goede staat, 1 17e/18e eeuws bord met floraal decor en een geribbelde rand, (minimale chip) en 1 17e/18e eeuws Queng Lung ...
Hummel 331, 1990 Limited Ed. (20.000), "Crossroads, Sign-Down" met originele doos en certificaat H.: 17cm. Cond.: G
Drie kleine 18e-19e eeuwse Kang Xy schoteltjes met figurendecor, randschades en haarscheur 10,3ø Cond:R
Negentiende eeuwse Japans porseleinen diepe schaal Satsuma gemerkt, floraal en figuren decor 9,5xø24cm. Cond:G
Zeven oude Duitse Meissen porseleinen gebaksborden Zwiebelmuster, 20e eeuw in goede staat ø18cm.
Grote 18e-19e eeuwse Chinees porseleinen trekpot, met Geisha en Chinese man, tuindecor, 13,5x16xø11cm. Cond;G
Oude Chinees porseleinen vaas met krijgers en Foohonden, 20e eeuw, in goede staat 27xø12,5cm.
Grote 18e eeuwse Duitse Fayence bierpul met springend paard in landschapdecor en tinnen onderrand en tinnen deksel(craquele in glazuur) 28cm. Cond:R/G
Antieke Royal Dux Deutschland porseleinen figuur, omstreeks 1930, voorstellende een naakte dame in goede staat 38cm. Cond:G
Twee Duitse Dresden porseleinen tafellampen 2e helft 20e eeuw, twee voorstellingen met schaapsherders(pootje schaap los erbij) 28cm. Cond:R/G
Vier antieke Duitse bierpullen met tinnen deksels, omstreeks 1900, 1 maal Villeroy en Boch met tekst, oker-zalmkleruig, 1maal Mettlach rondom figuren, mettlach rondom figuren, gebarsten, mettlach man ...
Uitgebreid Duits Fürstenberg servies, rosa soze, 20e eeuw, koffiepot, theepot,roomset, schalen, borden, vazen etc. chips mogelijk, 10-23cm. Cond:G
Achttiende eeuwse Chinees porseleinen vaas met familie Roze floraal decor en gouddecor in goede staat 10.8cm Cond:G
Twee Duitse antieke porseleinen amfora vorm Nymphenburg vaasjes, omstreeks 1900, met faunkoppen(chip) 16cm. Cond:R/G
Acht diverse oude/antieke Duitse bierpullen. diverse soorten onder andere glas met tin, steengoed met tin en keramiek met tin. 14-18cm. Cond.:G.
Vier maal oud Hollands plateel, decor Regina W.B Rosario Gouda Holland, twee vazen, dekselvaas en bord 21,5x31cm Cond:G
Antiek Chinees porseleinen drakenservies, opgewerkte draken omstreeks 1920, eierschaal porselein met transparante Geisha portretten in de boden van de kopjes 12 delig (minimale chips) 5-18cm. Cond:G
Zeer grote 19e eeuwse Fayence dekselvaas op bronzen voet, Frans Fayence polychroom met geschilderd coulissendecor, Chinese motieven, monogram L.F 5.2 55cm. met gat in de bodem voor lampevoet. Cond:G
Antieke Duitse porseleinen schenkkan met spreuk, omstreeks 1900, in goede staat 29cm.
Twee grote porseleinen kaars kandelaren, 2e helft 20e eeuw, beide tweedelig, 4 lichts gemerkt met wapen en handpainted, beschadigingen, 52cm. Cond:R/G
Drie maal antiek Engels aardewerk omstreeks 1900, grote tabakspot old Charley, Royal Doulten RdNo 787515 S 2 maal schenkkannetje, ongemerkt , in goede staat 11-14cm. Cond:G
Grote antieke kantonese vaas omstreeks 1900, met krijgers gemerkt, in goede staat 43x45cm. Cond:G
Drie antieke Duitse Meissen porseleinen bonbonschalen, Knauff Zeit, Zwiebelmuster, in goede staat 20,5cm. Cond:G