Twee oude Tsjechische Royal Dux figuren 2e helft 20e eeuw, romantisch stel letter R 140/29/19, dame met hoepelrok 3794/19/11, goede staat 20-24cm Cond:G
Antiek Frans porseleinen figuur J.P Jacob Petit omstreeks 1850 Franse edelman 32cm Cond:G
Twee grote 19e eeuwse Engels porseleinen figuren, edelman en edelvrouw bij boomstronk, in goede staat 23-24cm Cond:G
Twee antieke terracotta figuren, gesigneerd en gestempeld, Sevres A.J Dalou, man met schep, vrouw met waterkan 11-14cm. Cond:G
Groot porseleinen tafelstuk mediterrane, voorstellende een visfuik met krabben, kreeft vis en bloemen, 2e helft 20e eeuw Chinees gemerkt, voelsprieten kreeft beschadigd, 24x22x15cm. Cond:R/G
Grote zes armige porseleinen kandelaar, met putti en vele opgewerkte bloemen, gemerkt A.B, 2e helft 20e eeuw in goede staat (minimale chip mogelijk) 54x41ø Cond:G
Grote Royal Copenhagen ijsbeer drx 602 in goede staat 33,5cm Cond:G
Groot Llardo Spaans beeld van een oosterse danseres, nr 4 Rio, in goede staat 58cm.
Negentiende eeuws Nymphenburg porseleinen figuur, ruiter te paard mat jachthoorn omstreeks 1850. Teugels en jachthoorn beschadigd., 20,5x18x7cm Cond:R
Zeer grote 19e eeuwse Fayence dekselvaas op bronzen voet, Frans Fayence polychroom met geschilderd coulissendecor, Chinese motieven, monogram L.F 5.2 55cm. met gat in de bodem voor lampevoet. Cond:G
Vier oude meissen porseleinen ontbijtborden Zwiebelmuster, 20e eeuw, in goede staat ø20cm
Acht oude Duitse porseleinen Meissen maaltijdborden met zwiebelmuster decor 20e eeuws ø25cm Cond.G.
Zeven oude Duitse Meissen porseleinen gebaksborden Zwiebelmuster, 20e eeuw in goede staat ø18cm.
Drie antieke Duitse Meissen porseleinen bonbonschalen, Knauff Zeit, Zwiebelmuster, in goede staat 20,5cm. Cond:G
Groot antiek Duits stadt Meissen porseleinen servies omstreeks 1930, Zwiebelmuster, bestaande uit: 5 diepe schalen, 4 platte schalen, 2 bonbonschalen, 1 sauskom, 17 kop en schotels, 13 ontbijtborden,7...
Drie delen Duits Meissen porselein, rode rozen decor knauf 2 borden en een schaal 24t/m 29 cm. doorsnee Cond.G.
Duitse meissen porseleinen schaal Rosa Roze met geschulpte goudrand, 20e eeuw 4xø27,5 Cond:G
Twee delen oud Duits Meissen porseleinen Rote Roze met goud decor. 1x cakeschaal en een presenteerschaal beide 20e eeuws 27-29 cm. Cond.G.
Oude Duitse Meissen porseleinen servies Zwiebelmuster, 20e eeuw, 8 kopjes, 2 schotels, 2 soepkommen, sauskom, diepe schaal, dekseldoos, 2 verdeelschalen, 4 eierdoppen, 2 bladvormige schalen(chips moge...
Antieke bisquit porseleinen figuur met vergulde messing basis, vrouw met bloemenmand en putti, vleugel weg, voet beschadigd, vinger af, 17cm. Cond:R
Drie delen Duits Meissen porselein, grote sauskom omstreeks 1900, theepotje, schaal, 13-28cm Cond;M
Twee Duitse Jugendstil geglazuurde keramieken vazen, omstreeks 1910 vermoedelijk Karlsruhe, chip onderrand 26xø13cm. Cond:R/G
Antieke Duits porseleinen KPM opengewerkte bonbonschaal omstreeks 1900, handbeschilderd met floraal decor, kleine beschadigingen bovenrand, 9x19x22cm. Cond:R
Vijf vooroorlogse Duitse Meissen porseleinen schaaltjes met geschulpte rand, 4x Zwiebelmuster, 1 x bloemen met goudrand, Cond:G
Antieke Duits porseleinen K.P.M. verdeelschaalca 1900, handbeschilderd met bloemen en goud decor in goede staat. 13x30x26
Negentiende eeuws serviesje met blauw flotraal decor, keramiek, melkkan en 5 kop en schotels, theekan, 6-22cm
Antieke porseleinen eierhouder omstreeks 1900, ongemerkt 11x14x24cm. Cond:G
Zeven delen Duits Meissen porselein 20e eeuw, 3 maal asbak, 4 maal notenschaaltje, 8-12cm. Cond:R/G
Grote oude Duits Dresden porseleinen klomp, handbeschilderd met decor van bloemen en goud 20e eeuw 11x23x9cm. Cond.: G
Grote antieke Duitse porseleinen chocoladekan met floraal decor, omstreeks 1880, gemerkt, R, in tuit(minimale chip) 20x26xø 17cm. Cond:G
Groot porseleinen tafelstuk,eind 20e eeuw gemerkt AB met putti en opgewerkte bloem, minimale chip mogelijk, 46x41x22 Cond:G
Oude Duitse Hutschenreuther Selb Bavaria porseleinen vaas, decor Karl Tutter 1920-1938, floraal decor, 19,5x18øcm.
Twee antieke Duitse KPM porseleinen schalen omstreeks 1920 met floraal en gouddecor(bonbonschalen) 20-27cm. Cond:G
Twee oude Duitse Rosenthal porseleinen fruitborden met kersen en bosbessen decor, omstreeks 1950, ø22cm. Cond:G
Antieke grote Engelse Majolica Cachepot, bloempot met rozen en ranken, kleine beschadigingen, 29xø39cm. Cond:R
Oude Engelse stijl Majolica planten zuil, piedestal naar ontwerp mintoa 53x34,5ø, in goede staat
Drie delen oud Herend porselein, 20e eeuw, grote schaal met grepen, vogels en vlinder decor(greep gerestaureerd), rond schaaltje met floraal decor, geschulpt schaaltje, floraal decor 8-30cm Cond:R/G
Oude Meissen fruitschaal omstreeks 1930 met bloemen en gouddecor (onbeschadigd) lijmresten bevestiging voet op schaal 18x30ø Cond:R/G
Antieke Majolica lampenvoet met boswachter omstreeks 1900 gemerkt DEP BB 1677, 35cm. Cond:G
Veertien delig Duits porseleinen apenorkest, hoofdzakelijk Thüringen, omstreeks 1900-1940, 9 heel, 5 beschadigd, 11-15c,. Cond:R/G
Grote Duitse porseleinen vaas Sitzendorf met handbechilderd floraal decor 50xø26cm. in goede staat
Driedelige vazenset met zware bronzen monturen omstreeks 1870, Chinees decor met goud en draken decor, op klauwpoten, gemerkt met monogram anker 37cm. Cond:G
Antieke Duitse porseleinen schenkkan met spreuk, omstreeks 1900, in goede staat 29cm.
Grote Dresden porseleinen 2 armige kandelaar met brons, voorstelling met tuinen, 20e eeuw , nr 11524 U, beschadigingen, 45cm. Cond:R
Porseleinen dekselvaas 1e helft 20e eeuw, met putti en vele opgewerkte bloemen en gouddecor nr 100, minimale chip aan bloem mogelijk 33cm Cond:R/G
Kleine 17e/18e eeuwse Chinees porseleinen trekpot met florale decors in goede staat 6,3x10x5,7ø
Kleine 18e eeuwse Chinees porseleinen trekpot met coulissendecor(gemerkt) met een zilveren antieke comfort in goede staat 5,5x8,5x5,5cm
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen knobbelvazen met decor van figuren in landschap, (1goed/1gelijmd) 15,5xø7cm. Cond:M/G
Oude Chinees porseleinen kom, omstreeks 1900, Kang Xy gemerkt, met drakendecor in goede staat 7,5x16,2øcm.
Drie Chinese 18e eeuwse Imari porseleinen borden met tuindecor en gouddecor in goede staat 23ø Cond:G
Drie 17e 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met florale decors, lichte randschade ø22 Cond;G
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung borden met huis aan een baai decor, twee beschadigd, een goed 23,3ø Cond:R
Twee groot 18e 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen met floraal decor(beide randschade) 44,5xø19cm.
Achtiende eeuws Imari trekpotje, met tuin en gouddecor, Chip tuit, 14,5xø10,5cm. Cond:G
Zes 18e Eeuwse Chinees Imari Porseleinen kop en schotels met coullissen decor, landschappen.En met floraal en gouddecor. 6 schotels goed, 3 kopjes minimale chips, 3 kopjes goed. 5,5xø12 cm.
Zes Chinees porseleinen kop en schotels omstreeks 1800 met deksels Chinees Imari, met goud en floraal decor, 5 kopjes goed, 1 beschadigd, 1 deksel goed, 5 beschadigd, 4 schotels lichte randglazuurscha...
Vier 17e/18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met landschappen, berggeiten en vogel decor, randglazuurschade, haarlijn, gelijmd 28,5øcm. Cond:R
Zeldzaam 18e eeuws Chinees porseleinen familie Roze bord, met figuren en gouddecor, diverse kleuren, fijn gedecoreerd, minimale randschade, 2,5x23,3øcm. Cond:G
Twee antieke Chinese Yixing theepotjes, gesigneerd, 1e helft 20e eeuw in goede staat 5x10x6ø
Kapitale 17e/18e eeuwse Chinees porseleinen schotel met figuren en floraaldecor in coulissen, minimale randschade, geschulpte rand, 41,5ø Cond:G
Oude Chinees porseleinen wandplaquette, republikeinse periode, gesigneerd, man vecht met tijger, 22,3x15,5cm Cond:G
Blanc de Chine porseleinen vaas met tekst en signatuur, oude wijsheer op wolk 1e helft 20e eeuw of ouder 23x10ø Cond;G
Zeventiende eeuwse Chinese Wanli porseleinen kom met geschulpte rand, hertvoorstellingen(chip) 5x15,5ø Cond:G
Gesigneerde Chinese Pekingglazen vaas, zwart met wit, gedecoreerd met vlinders, symbolen en tekens, 20e eeuw in goede staat 21x11,5cm
Twaalf 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met florale decors(gemerkt) 4 borden met randschade Cond:R/G
Prachtige Chinese 18e eeuwse dekselterrine met originele onderschotel met landschappen en floraal decor 22x32x24cm. Cond:G terine heeft 1 chip aan de voet er af.
Zeldzame 18e-19e eeuwse Yixing trekpot met symbolen en foohonden decor, lichte beschadiging aan opgelegde figuren deksel, verder in goede staat 10,5x14x7cm.
Twee grote 18e eeuwse Chinees porseleinen borden Queng Lung, met landschappen 33,5cm. Cond:R/G
Oude antieke Yixing theepot 19e eeuws chip binnenrand deksel 10-18-12øcm
Chinees porseleinen kom op hoge voet met drakendecor, 19/20e eeuw, gesigneerd in goede staat 10,3x15,7ø Cond;G
Chinees porseleinen kom op hoge voet 5 landen vlaggen en gouddecor 20e eeuw 10,2x15,9cm Cond:G
Prachtige 17e/18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xy diep bord met coulissendecor, met krijgers en landschappen, geschulpte rand, gemerkt, chips rand, Cond:R/G 6,3x24,5ø
Chinees porseleinen diep bord, 18e /19e eeuws, Kang Xy gemerkt, met lange Lijs voorstellingen in landschap en coulissen, met geschulpte rand(sterretje en haarscheur) 1cm 4,5x20,7ø Cond:R/G
Grote porseleinen tafellamp, 2e helft 20e eeuw met 4 figuren, en opgewerkte bloem, minimale chip mogelijk, 58xø36cm. Cond:G
Grote Duits porseleinen Rosenthal vos, gesigneerd th Karner nr 1538 Kunstabteilung (Theodor Kärner 1936) 21x41x12cm. Cond:G
Twee zeer grote Sevresstijl porseleinen pronkvazen, 2e helft 20e eeuw met gouddecor, in goede staat 47x39ø Cond:G
Antieke Engelse 19e keramieken Toby Jug gemerkt B;P, bierschenkkan, 26cm. Cond;G
Grote antieke Chinees porseleinen Familie Rose buikvaas met figuren op water decor en olifanten koppen, gemerkt omstreeks 1920 in goede staat 33x25ø
Zeer grote Spaanse Llardo porseleinen figuur Jouen oriental sentado, zittende oosterse jongen, met certificaat no 198 2009, in goede staat 59x60x30cm.
Zeer grote Spaanse Llardo porseleinen figuur en Venus en Cupido no 565, serie limitada, in goede staat 59cm. Cond;G
Zeldzame 19e eeuwse Imari porseleinen kraantjeskan met goud en floraal decor, zilveren kraantje met vis in zeer goede staat 31x15ø deksel vakkundig gerestaureerd
Zeer grote Italiaanse keramieken figuur nr F 811/B Arabier te paard met bronzen zwaard(beschadigingen) 68cm. Cond:R
Grote Duitse Dresden porselein potpouri dekselvaas, 20e eeuw met landschap en figurendecor en gouddecor, in goede staat, minimale chip mogelijk, 47cm. Cond:G
Zeldzaam 5 delig kaststel, 18e eeuws polychroom ,gemerkt de Klaauw, voorstelling met adelijke portretten en tekst: hieronder rust ik rustig, ballustervormige vazen 1 deksel mist, 1 vaas gelijmd en gla...
Twee antieke Delftse polychrome aardewerken koeien met boer en boerin 18e-19e eeuw gemerkt VR beschadigingen 12x20x8 Cond:R
Twee grote antieke Delftse polychrome aardewerken trekpaarden, oud Delft omstreeks 1880 in goede staat 22x28x9cm Cond:G
Grote 17e/18e eeuws Chinees porseleinen trekpot, met keizerlijk familiedecor en gouddecor(chip tuit, binnenrand en deksel) 17x21xø12cm. Cond:R/G
Meissen porseleinen bonbonschaal omstreeks 1930 met handbeschilderd landschap en vergulding en opengewerkte omranding, in goede staat 25,3cm.
Grote Chinese porseleinen schenkkan, 17e -18e eeuws met rondom vliegende draak in de wolken(tuit afgebroken en voorzien van zilver) 23xø20cm Cond:R
Grote oude Chinees porseleinen vaas met blauw en floraal decor Xuang Tong gemerkt, 20e eeuw in goede staat 39x23ø Cond:G
Grote Sevres dekseldoos handbeschilderd ,met romantische figuren in landschapsdecor, gesigneerd Lefraine, onderkant gemerkt, stempel Chateau des Tuileries, en Sevres teken, 1e helft 20e eeuw of ouder,...
Set Hummels bestaande uit 620 "A Story from Grandma" en 621"A Story from Grandpa" uit de 1994 Excl. Ed. for members (10.000 ex.) met originele dozen en certificaten H.: 21-22cm. Cond.: G
Prachtige grote Meissen porseleinen beeldengroep ca. 1910 (ontwerp Otto Pilz), voorstellend een boer met koeienspan (Duitsland). 30x42x18cm. In goede originele staat
Antieke keramieken Rozenburg plaquette, letter K2, voorstelling naar een schilderij van Anton Mauve omstreeks 1900 met eikenhouten lijst 44,5x28,3cm Cond:G
Twee antieke Franse porseleinen pronkvazen door Jacob Petit 1830-1862, met floraal, goud, en vogeldecor, elke vaas is tweedelig met console, minimale chip 30cm. Cond:G
Grote oude Chinees porseleinen drakenvaas Jia Jing gemerkt(slijtage) 39,5x33cm Cond:G