Grote Goldscheider Wien keramieken Arend op rots nr 4810 87 14 MII gesigneerd Facke 27cm in goede staat
Antiek Engels keramiek servies Johnson Bro's, met floraal decor en geschulpte rand, 6 delen goed, 5 borden beschadigd, 23xø31cm. Cond:R
Oude Duitse Hoechst porseleinen vaas met landschap beschildering( gesigneerd) 20e eeu 14,5x11,5ø Cond:G
Drie delen oud Duits Meissen porselein 2e helft 20e eeuw met decor van flora en goud: 1x vleesschaal en 2x ontbijtborden in goede staat 22-36cm. Cond.: G
Antieke Chinese schenkkan celadon aardewerk, stijl Song Dynasty 21xø20cm.