Vijf handbeschilderde gebaksborden MPM "Meissen Porzellan Malerei" Saxonia met diverse decors en gouddecor (draken en flora) in doos Cond.: G
Twee Oost-Duitse porseleinen bierpullen Unterweissbach: 1x met roofvogel en 1x met ram. Handbeschilderd en in goede staat 21cm.
Twee delen Duits porselein: 1x ijsvogel Kaiser Germany , handbeschilderd G.P 13x15x12cm. en 1x Art Deco stijl kaarskandelaar, spechtsbrunn met gouddecor 17xø23cm. Cond.: G
Grote Duitse porseleinen siervaas, Kaiser Germany decor Largo - K. Nossek. Handbeschilderd met paradijsvogels, magnolia's en gouddecor 65xø32cm. Cond.: G
Zeldzaam Villeroy & Boch servies ca. 1900, decor Phoenix met decor van bloemen en papegaaien bestaande uit: koffiekan, theekan, roomstel, 5 eierdoppen, 9 borden, 15 kopjes, 9 schotels, taartschaal, bo...
Twee grote 19e eeuwse imari porseleinen schotels met florale decors en geschulpte omranding ø31,5cm. Cond.: G
Set van 2 grote 19e eeuwse imari porseleinen borden met geschulpte omranding en decor van bloemvaas (1x goed en 1x met oude haarlijn) ø34cm. Cond.: R-G
Twee grote porseleinen dekselvazen naar F. Bouchet 1754, met figuren,landschap en gouddecor. 20e eeuw. 41x16 Cond:G
Twee grote 19e eeuwse Imari porseleinen kraagvazen met decor van figuren in tuin met kraanvogels (gesigneerd). beide vazen minimale chip kraag, H.: 47cm. Cond.: R-G
Twee 19e eeuwse imari porseleinen kop & schotels ca. 1800 (1 schotel met haarlijn) 4xø9,5cm. Cond.: R-G
Twee antieke Fayence deksel-amfora's, gemerkt Gien (vermoedelijk Frankrijk): 1x beschadigd en gelijmd, 1x voet gelijmd, 42cm. Cond.: M
Drie 19e eeuwse imari porseleinen borden met geschulpte rand: 1x set met floraal gouddecor en bloemvaas decor (1x randschade) en 1x bord met floraal decor (lotusbloem) 15,5-21cm. Cond.: R-G
Drie delen antiek Chinees/Japans porselein: 1x imari schotel met goud en figurendecor, gemerkt (haarlijn), 2x kommetjes 19e eeuw (1x decor landschap, 1x decor flora (barst)) ø6,5-ø24cm. Cond.: R-G
Imari porseleinen 19e eeuws bord met floraal- en gouddecor in goede staat met geschulpte rand ø30cm.
Prachtige grote imari porseleinen gelobde schaal met decor van flora, coulissen en paradijsvogels 18e-19e eeuw, gesigneerd. 9xø25cm. (randschade) Cond.: R
Grote 19e eeuwse imari porseleinen bord met gekartelde rand. Decor van symbolen en flora ø31cm. Cond.: G
Prachtige 19e eeuwse Imari porseleinen vaas met decor van dansende figuren, geisha en flora 30,5xø14cm. Cond.: G
Grote keramieken roofvogel op rots ca. 1900 van Amphora (Czecho-Slovakia, nr. 8281 43). In zeer goede staat 40x17x33cm.
Grote Royal Copenhagen porseleinen vos, genummerd 437 in goede staat 27cm.
4 oude tarracotta figuren ca 1900 deze zijn pas later blauw gekleurd, man met vat, man met kool, man met mand(hoed beschadigd) man met regenjas(hoed beschadigd) Cond: R\G
Twee Duits porseleinen figuren ca. 1900: 1x bisquit porseleinen dame, gemerkt J.M. 438 P. (stukje vingertoppen weg) en 1x porseleinen groep ca. 1900 (arm weg) nr. 1334 1, 29-30cm. Cond.: R-M
Grote DUitse Hutschenreuther porseleinen leeuw in goede staat 16x27x7cm.
4- 19e eeuwse handbeschilderde figuren met gouddecor, een dame met hoed, dame zonder hoed (arm eraf)dame met een roze jas(middel gelijmd) en een man met hoed, 19-20 cm Cond: R\G
4 porseleinen figuren,een blauw-wit paar 20 eeuw (chip voet) en een musicerend paar 19e eeuw(beschadigd) 11-13 cm.Cond: M\R