Vertico met opzet. Circa 1880. Noten/wortelnoten opgelegd. Afmeting: 185 x 98 x 45 cm. In goede staat. Dit object is op afspraak te bezichtigen in Gildehaus.
Eiken twee-deurs kast. Massief. Circa 1840. Afmeting: 180 x 168 x 54 cm. In goede staat. Dit object is op afspraak te bezichtigen in Gildehaus.
Drie-deurs garderobekast met in het midden een geslepen spiegel. Jugendstil. Circa 1910. Afmeting: 238 x 190 x 60 cm. In goede staat. Dit object is op afspraak te bezichtigen in Gildehaus.
Antieke Hollandse mahoniehouten penantkast. Ca. 1870. Afmeting. 99x46x100 cm. In goede staat.
Vier Italiaanse Philip Starck Dr. Glob Kartell stoelen. Tweede helft 20e eeuw. Kunststof met metaal. Afmeting: 92 x 46 x 40 cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten Louis Philippe eettafel met gecontourneerd blad. Circa 1860. Afmeting: 77 x 130 x 96 cm. In goede staat.
Duitse notenhouten Gründerzeit bureaustoel met lederen zitting. Circa 1880. Afmeting: 82 x 65 x 69 cm. In goede staat.
18e Eeuws eikenhouten boeren Twents secretaire. Afmeting: 54 x 109 x 204 cm. In goede originele staat.
17e - 18e Eeuwse Franse vurenhouten reiskist met origineel beslag, leder en slot. Afmeting: 36 x 84 x 44 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Gründerzeit notenhouten zuilensecretaire met mooi wortelnoten binnenleven. Circa 1880. Beschadigingen. Afmeting: 170 x 107 x 57 cm. In redelijke staat.
Antiek eikenhouten schrijfbureau met lades achter deur. Circa 1920. Lichte fineerschades. Afmeting: 72 x 80 x 145 cm. In redelijke staat.
19e Eeuwse Franse naaitafel met intarsia, diverse houtsoorten. Etages en messing omrandingen. Afmeting: 85 x 32 x 42 cm. In goede staat.
Antiek kersenhouten nachtkastje. Circa 1900. Recentelijk professioneel gerestaureerd en met schellak handgepolitoerd. Afmeting: 78 x 37 x 33 cm. In goede staat.
Art Deco boekenkast met ovale glaspanelen. Circa 1920. Rondom met snijwerk in bloemmotief. Mahonie, deels massief. Onder gebogen met drie deurtjes. Afmeting: 185 x 153 x 55 cm. In goede staat. Dit obj...
Eiken buffetkast in Gotische-stijl. Circa 1910. Deels massief. Met opzetspiegel (geslepen) en twee glasdeurtjes. Afmeting: 205 x 150 x 58 cm. In goede staat. Dit object is op afspraak te bezichtigen i...
Duitse wortelnoten Louis Philippe salontafel. Circa 1870. Afmeting: 62 x 130 x 86 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten gestoken vossekoptafel ca 1870 ,et 4 vossenkoppen verwerkt in de poot met een klauw. cond.G 62xø102
Twee eikenhouten white wash bijzettafels met lade. 21e Eeuw. Afmeting: 54 x 50 x 50 cm + 54 x 40 x 40 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Louis Philippe wortelnoten tafel met onderling verbonden poten. Circa 1870. Afmeting: 63 x 57 x 93 cm. In goede staat.
Drie laden commode. Circa 1900. Noten op zachthout gefineerd. Gerestaureerd. Afmeting: 101 x 77 x 52 cm. In goede staat. Dit object is op afspraak te bezichtigen in Gildehaus.
19e Eeuwse aparte Engelse eikenhouten gestoken kolenbak met zitting. Neo Renaissance. Met koppen en ranken decor. Afmeting: 70 x 45 x 40 cm. In goede staat.
Antiek Duits Schwarzwald kastje op schaarpoten met snijwerk, strijkinstrument etc. Circa 1880. Afmeting: 81 x 55 x 38 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Engelse mahoniehouten kapspiegel met lades en kaarskandelaren. Afmeting: 105 x 120 x 23 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten kinder-bakkersstoel met oren. Afmeting: 65 x 40 x 45 cm. In goede staat.
Eikenhouten Jugendstil bureaustoel. Circa 1915. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 80 x 55 x 62 cm. In zeer goede staat.
Eiken drie laden commode, ca.1890. In goede staat. Afm.: 108x85x57 cm. Dit object is op afspraak te bezichtigen in Gildehaus.
Mahoniehouten opzet-buffetkast. Achterkant met geslepen spiegels, bovenstuk met veel snijwerk. Onderstuk met twee uitschuifbare planken aan de zijkanten. Circa 1870. Afmeting: 200 x 119 x 50 cm. In re...
Fruithouten salontafel met twee lades. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 53 x 117 x 70 cm. In zeer goede staat.
Eikenhouten white wash bijzet tafel met lade. 21e Eeuw. Afmeting: 51 x 79 x 80 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse notenhouten piedestal-tafel met messing beslag en etage. Afmeting: 87 x 42 x 30 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Gründerzeit blank eikenhouten handwerktafel met klapbaar blad en lade. Circa 1880. Afmeting: 79 x 42 x 54 cm. In goede staat.
Antieke Amerikaanse mahoniehouten traporgel. Estey Orgam Co. Brattleboro UT. USA. Circa 1915. Afmeting: 125 x 117 x 60 cm. In goede staat.
19e Eeuwse ijzeren kluis met originele beschildering en klauwpoten. Tevens originele sleutel. Afmeting: 83 x 66 x 42 cm. In goede staat.
Engelse mahoniehouten eettafel met koperen klauwpoten en wielen. 20e Eeuw. Afmeting: 71 x 104 x 150 cm. In goede staat.
Duits Art Deco tafeltje met tussenblad van mahonie. Met vruchtenhout ingelegd. Circa 1930. In goede staat. Afm.: 60x ø80cm. Dit object is op afspraak te bezichtigen in Gildehaus.
Grote Duitse uitneembare notenhouten Biedermeier-stijl kast met florale intarsia. Circa 1930. Afmeting: 220 x 63 x 210 cm. In redelijke staat. Linkerkant achter fineer schade.
17e - 18e Eeuwse Engelse eikenhouten dekenkist. Mooie patina. Afmeting: 72 x 115 x 50 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Engelse eikenhouten dekenkist. Mooie patina. Afmeting: 54 x 51 x 104 cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten ovale Empire tafel met vier klauwpoten. Circa 1820 - 1830. Afmeting: 77 x 84 x 115 cm. In goede staat.
Vier antieke Duitse notenhouten Gründerzeit stoelen. Circa 1880. Stoffering versleten. Afmeting: 94 x 40 x 60 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Engelse mahoniehouten kinderstoel. Afmeting: 62 x 35 x 35 cm. In goede staat.
Antiek wortelnoten schrijfsecretaire met twee lades en vakverdeling. Neo Barok. Circa 1920. Afmeting: 101 x 76 x 45 cm. In goede staat.
Mahoniehouten Art-Deco kapspiegel met lades die je kunt wegklappen.is wel een restauratie objecten een zitbankje met klep. Ca. 1930 165x72x40 cond.R/S
Licht noten Art Deco achthoekige bijzettafel. Duits. 1890 - 1900. Afmeting: 68 x 70 x 80 cm. In goede staat. Dit object is op afspraak te bezichtigen in Gildehaus.
Antieke mahoniehouten theetafel met etage en gebogen poten. Circa 1900. Afmeting: 70 x 56 x 41 cm. In goede staat.
Antieke Engelse ovale mahoniehouten spiegel. Circa 1900. Afmeting: 67 x 95 cm. In goede staat.
Antieke Amsterdamse School armleunstoel met gebloemde stoffering. Circa 1920. Afmeting: 95 x 65 x 70 cm. In goede staat.
Moderne zwart-lederen armleun relax stoel. Afmeting: 90 x 80 x 90 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse mahoniehouten etagere tafel met verguld messing. Afmeting: 79 x 39 x 30 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten bijzettafel met etage omstreeks 1920 67x74ø in goede staat.
Antieke eikenhouten gestoken tafelspiegel. Circa 1900. Afmeting: 79 x 50 x 20 cm. In goede staat.
Engels model salontafel. ca.1920. Plateau mahonie ingelegd. Afmeting: ø 101 cm. H. 55cm.In goede staat. Dit object is op afspraak te bezichtigen in Gildehaus.
Twee 19e eeuwse Louis Philippe notenhouten stoelen met vlechtwerk zittingen. Afmeting: 95 x 46 x 45 cm. In goede staat.
Facet geslepen spiegel met houten lijst. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 68 x 98 cm. In goede staat.
Moderne spiegel. Blauw-zilver kleurig. 21e Eeuw. Met facet geslepen spiegelglas. Afmeting: 130 x 55 cm. In goede staat.
Zes-kantige wortelnoten wijntafel. Stijl-meubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 60 x 60 x 60 cm. In goede staat.
Eikenhouten in hoogte verstelbare lessenaar. 20e Eeuw. Afmeting: 123 x 44 x 28 cm. In goede staat.