Decoratieve spiegel van hout en messing. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 90x67 cm. Cond. G.
Hollandse eikenhouten wandvitrine in barokstijl. Ca. 1930. Afm. 53x55x17. In goede staat.
Eikenhouten bijzettafeltje (tafel heeft klepdeksel) en notenhouten gebeitste houten piedestal. 20e eeuw. Afm. 50x29x29 cm en 51x22x22 cm. In goede staat.
Wortelnoten bijzettafel met wangen omstreeks 1960, stijlmeubel met lade en messing klauwpoten op wielen 53x37x 47(72cm). Cond:G
Louis Seize stijl stoel, omstreeks 1960 Italie met originele beschildering, bekleding beschadigd. 85x66x65cm. Cond:R
Negentiende eeuws grenenhouten schommelbed in goede staat. 80x103x70cm.
Antieke Amsterdamse-school stijl kinderkappersstoel met lederen zitting, ca. 1920. Afm. 198x68x45 cm. In goede staat.
Teakhouten wijntafel. Tweede helft 20e eeuw. Stijlmeubel op 3-spant poot. Afm. ø 55 x 65 cm. Cond. G.
Hollands eikenhouten barok wandvitrine-kastje. (Scharnieren vervangen en rugwand later). Afm. 65x64x17 cm. In goede staat.
Antiek Duitse notenhouten Gründerzeit kruk met originele zitting. Afm. 50x40 cm. ø. In goede staat.
Notenhouten barokstijl armleunstoel, met groene velours stoffering. 20e eeuw. Afm. 83x60x57. In goede staat.
Notenhouten antieke bijzettafel omstreeks 1880 met onderling verbonden poten, geschulpt blad, in goede staat 62x59øcm.
Engels trommelvormig bijzettafeltje, mahoniehout, 2e helft 20e eeuw, Stijlmeubel, in goede, staat, op koperen wielen 60x60øcm.
Negentiende eeuwse goudkleurige spiegel met hoekornamenten. Spiegel verweerd, minimale beschadigingen 127x81cm. Cond:R/G
Hollandse wortelnoten barokstijl wandvitrine. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afm. 83x79x21 cm. Cond.: G.
Antieke Duitse mahoniehouten Louis- Philippe naaitafel met ingelgd binnenwerk, omstreeks 1870, behoeft restauratie 75x47x40cm. Cond:R
Antieke Duitse mahoniehouten Louis- Philippe tafel omstreeks 1870. In goede staat 78x119x82cm.
Drie antieke Duitse notenhouten grunderzeit stoelen, omstreeks 1880, in redelijk goede staat 97x55x48cm.
Jugendstil bamboe spiegel met keramieken tegels en geslepen spiegel, ca. 1910. Afm. 195x84x35 cm. In goede staat.
19e Eeuw Franse bijzettafel met twee lades, brons beslag en marmerenblad. (fineerschade) Afm. 73x40 cm ø. Cond.:M
Mahoniehouten Louis Seize-stijl halve maan kastje met jalouzie deuren. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afm. 70x74x38 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten Hollandse wandvitrine in barokstijl. Ca. 1900. Afm. 78x82x20 cm. In goede staat.
Spiegel met goudkleurige houten lijst, 2e helft 20e eeuw. In goede staat 87x64cm.
Spiegel met goudkleurige houten lijst met spiegelglas belijmd, 2e helft 20e eeuw. In goede staat 115x54cm.