Vier grote antiek 19e eeuwse grenenhouten deuren met panele, in goede staat +/- 209x87cm
Vroeg 19e eeuwse Hollandse empire penantkast van mahoniefineer op eiken, recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd 92x100x53cm. Cond.: G
Hollands eikenhouten kabinet 18e eeuws, met hoge getoogde deuren(zijkant onder fineer af) verder in goede staat. 240x170x61cm Cond:G
Antieke Neogotische penantkast van eikenhout, omstreeks1960 met ijzeren beslag in goede staat. 78x100x45cm
Hollandse eikenhouten, Neo Renaissence opzetkast (2 delig) 1 deurs met lade, snijwerk en leeuwenkoppen 160x75x45cm Cond:G
Groot antiek Jugendstil 3-delig kamerscherm ca. 1900 met floraal stikwerk en zweepslag motief (rafelig) 138x178cm. Cond.: R
Zwart lederen fauteuil met houten rugleuning 21e eeuw in goede staat
Zwart lederen fauteuil met houten rugleuning 21e eeuw in goede staat.
Zwart lederen bank met houten rugleuning, 21e eeuw in goede staat. 87x190x77cm
Duitse gerestaureerde 19e eeuwse grenenhouten melkkast met panelen en schuine klep. In goede originele staat 205x110x56cm.
Antieke notenhoutenLouis Philippe stoel omstreeks 1870, met snijwerk en druivenranken(lichtbeschadigd midden onder) 112x70x80cm Cond:G
Antieke mahoniehouten Louis Philippe fauteuil omstreeks 1870 Cond:G 122x70x70cm
Antieke marqueterie, ingelegde schrijftafel, mahoniehout, met lade en bandintarsia omstreeks 1800 (lichte fineerschade) verder in goede originele staat. 75x92x59 Cond:G
Mooie mahoniehouten Engelse salontafel met lade en verlengbaar blad (bekleed met schrijfleder) 20e eeuw in goede staat 150x70x56cm.
Zware antieke notenhouten bureaustoel, rondom handgestoken met bruin lederen bekleding staande op klauwpoten omstreeks 1900. 105x61x70 Cond: ZG
Antieke eikenhouten Jugendstil warmhoudtafel voor hotels, met koperen binennbak en afneembar blad met kopergeslagen oppervlakte omstreeks 1900 in goede originele staat 79x73x50cm
Bijzondere houtgesneden mahoniehouten Louis Philippe kamerscherm met petitpoint scherm, floraal decor omstreeks 1870, met drie spantpoot 128x70x40 Cond:G
Antieke kluis in Louis Philippe commode vorm, met originele beschildering en prachtig opengewerkt slot met twee sleutels, gemerkt F van der Ploeg, fabrikant Grouw 88x76x52cm Cond:G
Oud Hollands Wortelnoten bureau in Barockstijl omstreeks 1940 in goede staat 102x81x53cm
Goudkleurige vitrine ca. 1910 met glazen schappen in Louis Seize stijl met handgeschilderd paneel en bloemenmotief in originele staat 166x67x40cm. Cond.: G
Grote zware 19e eeuwse Engelse mahoniehouten voltaire omstreeks 1870 in goede originele staat met snijwerk, 110x76x85cm Cond:G
Grote zware 19e eeuwse mahoniehouten voltaire omstreeks 1870 in goede originele staat met snijwerk, 109x73x88cm Cond:G
Eikenhouten sidetable met lades, 2e helft 20e eeuw, stijlmeubel in goede staat. 72x180x47