Antieke notenhouten Dresdner barock commode omstreeks 1880 met messing monturen 2 lades en in goede staat 76x47x62cm
Houtgestoken eikenhouten kist 17e/18e eeuws met sledepoten(zeldzame uitvoering) met zadeldeksel en antiek schnappslot en sleutel, 42x63x42cm Cond:G
Grote iepenhouten tafel naar oud voorbeeld, reflectory table, 21e eeuw in goede staat. 76x99x210cm
Antieke eikenhouten vitrine opzetkast omstreeks 1910 met zijkanten van glas en spiegel in achterkant, twee buffetbladen en twee deuren in goede staat 179x120x50cm
Antiek mahoniehouten Hollandse bonheur omstreeks 1870 met spiegeldeur, gebogen front, in goede staat 123x101x40cm
Hollands eikenhouten kabinet 18e eeuws, met hoge getoogde deuren(zijkant onder fineer af) verder in goede staat. 240x170x61cm Cond:G
Prachtige 19e eeuwse mahoniehouten fineer chiffoniere met 6 lades (mahonie op eiken) 170x110x51cm. Cond.: G
Prachtig 19e eeuws kamerscherm met gobelin achter glas, met floraal decor en rocailles in zeer goede originele staat. 126x100x50cm
Mahoniehouten Bonheur omstreeks 1870, 1 deurs met spiegel en snijwerk 215x109x52 cm Cond:G
Antiek Hollands mahoniehouten empire kabinet ca. 1820 (mahonie of eiken) met Zinkeldak, lichte fineerschades 225x165x60cm. Cond.: R-G
Notenhouten 19e eeuwse vitrine, Biedermeier ca. 1870 met kroon, tollen en zijkanten met glas. Spiegelrugwand en schappen, alles in zeer goede staat 208x110x46cm.
Hollands eikenhouten 18e eeuws Louis Quinze kabinet met geëboniseerd snijwerk, verguld bronzen beslag, halve zuilen en messing capitellen in goede staat 240x170x63cm.
Hoge 19e eeuwse Engelse eikenhouten 5-laden commode met koperen beslag in zeer goede staat 119x117x55cm.
Chinees tropisch houten 2-delige kast 21e eeuw met lades, deuren en bronzen beslag in goede staat 191x144x48cm.
Prachtige grote Duitse eikenhouten rolbureau met uittrekbaar schrijfblad 2e helft 19e eeuw, 12 lades, deurtje en vakverdeling. Origineel beslag en in zeer goede originele staat 160x85x140cm.
Duitse eikenhouten barokkist anno 1751 met diverse houtsoorten ingelegd. in zeer goede originele staat met origineel beslag slot, en sleutel. 140x90x70 Cond:G
Antiek Duits geeboniseerd damesburo, Gründerzeit omstreeks 1880 met schildpad belijmde lades (9lades) heeft oiit opstand gehad. 101x63x102cm Cond:G
Zwart lederen bank met houten rugleuning, 21e eeuw in goede staat. 87x190x77cm
Vroeg 19e eeuwse Hollandse empire penantkast van mahoniefineer op eiken, recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd 92x100x53cm. Cond.: G
Vroeg 19e eeuwse iepenhouten 4-laden commode ca. 1820. Recentelijk vakkundig gerestaureerd en gepolitoerd. In zeer goede staat 97x103x49cm.
Grote Duitse wortelnoten Grunderzeit commode met volle zuilen ca. 1880. Recentelijk gerestaureerd en in zeer goede staat met 5 lades en bronzen beslag 90x107x62cm.
Duitse 18e eeuwse eikenhouten rococo barokkast, 1-deurs met snijwerk en sterintarsia. Bevat verdekte lades in voet Cond.: G 115x189x49
Duitse naaitafel ca. 1840 Biedermeier met wortelnoten-, noten-, essen- en mahoniefineer op vurenhout. Bevat bandintarsia met mooi origineel binnenleven in lade. Recentelijk vakkundig gerestaureerd en ...
Bijzondere houtgesneden mahoniehouten Louis Philippe kamerscherm met petitpoint scherm, floraal decor omstreeks 1870, met drie spantpoot 128x70x40 Cond:G