Antieke Engelse mahoniehouten opklabbare speeltafel, omstreeks 1900 gemerkt, borrowes Folding table. 69x75x75cm. Cond:G
Oude theetafel met etage, houten en glazen blad op wielen omstreeks 1930 in goede staat, 67x71x47cm
In hoogte verstelbare mahonie displaytafel, 20e eeuw in goede staat 84x65x75cm. Cond:G
Duitse antieke Louis Philippe tafel met wortelnoten blad, omstreeks 1870, minimale fineerschade 76x115x74cm. Cond:R/G
Moderne design glazen etage tafel met chrome in goede staat 51x81x41cm. Cond:G
Spiegel met goudkleurige houten lijst, 2e helft 20e eeuw in goede staat 87x64cm. Cond:G
Spiegel met goudkleurige houten lijst met spiegelglas belijmd, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 115x54cm.
Notenhouten antieke bijzettafel omstreeks 1880 met onderling verbonden poten, geschulpt blad, in goede staat 62x59øcm.
Wortelnoten bijzettafel met wangen, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw in goede staat 60x54x60cm. Cond:G
Wortelnoten bijzettafel met wangen omstreeks 1960, stijlmeubel met lade en messing klauwpoten op wielen 53x37x72cm. Cond:G
Antiekie Jugendstil mahoniehouten bijzettafel omstreeks 1900, lichte krasvorming verder in goede staat 77x91x62cm.
Louis Seize stijl stoel, omstreeks 1960 Italie met originele beschildering, bekleding beschadigd. 85x66x65cm. Cond:R
Teakhouten Chinese plantentafel, 20e eeuw 92x45x44cm. Cond:G
Negentiende eeuwse mahoniehouten tafel met 4 gestoffeerde stoelen. in goede staat. 75x87x96cm. en 90x45x38cm.
Negentiende eeuwse goudkleurige spiegel met hoekornamenten spiegel verweerd, minimale beschadigingen 127x81cm. Cond:R/G
Duitse antieke spiegel, met bewerkte goudkleurige lijst. Omstreeks 1900. 80x70cm. Cond;G
Negentiende eeuws grenenhouten schommelbed in goede staat. 80x103x70cm.
Antieke Duitse mahoniehouten Louis Philippe naaitafel met ingelgd binnenwerk, omstreeks 1870, behoeft restauratie 75x47x40cm. Cond:R
Twee witte stijlmeubel bijzettafels met geschulpt blad en gebogen poten, 2e helft 20e eeuw, 43x45x45cm. Cond:G
Wortelnoten hoekvitrinekast stijlmeubel 2e helft 20e eeuw, in goede staat 184x66x40cm.
Antieke Duitse mahoniehouten Louis philippe tafel omstreeks 1870, in goede staat 78x119x82cm. Cond;G
Drie antieke Duitse notenhouten Grïnderzeit stoelen, omstreeks 1880, in redelijk goede staat 97x55x48cm.
Negentiende eeuwse mahoniehouten voltaire armleunstoel op porseleinen wielen, in goede staat 105x70x80cm.
Negentiende eeuwse houtgestoken zwart geeboniseerde Louis Philippe breistoel, vlek op zitting, 100x56x48cm. Cond;G
Negentiende eeuwse eikenhout gesneden bidstoel met heilig kruis, petit point stoffering, beschadigd. 90x47x45cm. Cond:R/G
Oude koperbeslagen Brassero tafel met centraal Brassero, 20e eeuw, 8 kantig. 44x112x112cm. Cond:G
Negentiende eeuwse mahoniehouten biedermeier tafel omstreeks 1840 met houtgestoken poot in redelijke staat 75x94cm. Cond:R
Antiek industriele werktafel van gietijzer en eikenhouten blad, draaibaar, gemerkt Th.A.A. Simonis Den haag, omstreeks 1920, 54x46x60cm. Cond:G
Louis Philippe breistoel, omstreeks 1870, overgeschilderd 80x70x60cm. Cond.R
Vier antieke mahoniehouten Jugendstil stoelen met intarsia, omstreeks 1900. 92x91x41cm. Cond:R
Vier negentiende eeuwse mahoniehouten Biedermeierstoelen met nette cremekleurige stoffering, lichtschade, 90x45x52cm. Cond:R
Hollands eikenhouten kastje met jalouziedeurtjes, 20e eeuw in goede staat, 75x67x38cm.
Duitse 19e eeuwse mahoniehouten zwart gelakte ridder amrleunstoel, omstreeks 1870, 102x80x69cm. Cond:R
Antieke Thonetstijl Bugholz schommelstoel, omstreeks 1900 in goede staat 100x135x60cm.
Antieke Duitse eikenhouten gestoken bijzettafel in renaissance stijl zeshoekig, omstreeks 1880 in goede staat 76x50x58cm.
Antieke Art Nouveau tafel met diverse wortelhout fineren belijmd en mahonie poten, omstreeks 1920, stukje hout poot gebroken, verder in goede staat 76x85øcm.
Duitse antieke biedermeier vurenhouten beschilderde commode omstreeks 1846, beschildering later, rugwand vernieuwd, in goede staat 81x102x49cm.
Negentiende eeuwse mahoniehouten Louis philippe armleunstoel in goede staat, omstreeks 1870, 100x60x50cm. Cond;G
Twee antieke 19e eeuwse spiegels, 1 x mahoniehout biedermeier, zonder spiegelglas. 1x Louis Philippe notenhout, 168x93cm. 130x60cm. Cond:R/G
Negentiende eeuwse mahoniehouten speeltafel, met groen velours en 4 spantpoot, in goede staat 72x85x85cm.
Negentiende eeuwse eikenhouten gestoken bijzettafel met etage, floraal decor in bladen, geschulpt blad, in goede staat 73x50x50cm. Cond;G
Decoratieve spiegel mahoniehout met goudkleur, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw, in goede staat 95x54cm.
Vier 19e eeuwse mahoniehouten stoelen met petit point stoffering in goede originele staat 93x44x54cm.
Hollandse mahoniehouten empiretafel omstreeks 1830, lichtschade en lichte fineerschade 75x113øcm. Cond:R
Antieke Duitse notenhouten fineer naaitafel omstreeks 1890, in redelijke goede staat 78x48x39cm.
Negentiende eeuwse 1 persoons mahoniehouten biedermeier bed, in goede staat 95x94x200cm.
Antieke Engelse mahoniehouten kastje met bandintarsia omstreeks 1880, 74x103x51cm. in redelijk goede staat.
Antieke Franse eikenhouten spiegel met getorste zuilen, omstreeks 1880 140x90cm. Cond:G