Antiek Frans houtgestoken bureau met klauwpoten. Rondom bewerkt met putti, engelen en koppen op de hoeken. Afmeting: 108 x 145 x 85 cm. In goede staat.
19e Eeuws dubbelzijdig houten beschilderd kamerscherm met chinoiserie decor, floraal en vogels. Verbindingen zijn weg. Afmeting: 182 x 2 x 160 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek Frans damesbureau met bronzen beslag en florale intarsia. Lichte fineerschade. Circa 1890. Afmeting: 86 x 68 x 43 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse eikenhouten Zeeuwse Renaissance-stijl kast. Vier-deurs met leeuwenkoppen. Afmeting: 185 x 150 x 60 cm. In goede staat.
Franse stijl twee-deurs linnenkast met brandstempel. 20e Eeuw. Mooie kwaliteit rozenhout. Marquetterie met florale intarsia en vergulde bronzen versieringen. Met gebogen front. Uitneembaar met schroev...
Franse stijl dressoir met marmeren blad en gebogen front. Mooie kwaliteit rozenhout. Marquetterie met florale intarsia en vergulde bronzen versieringen. 20e Eeuw. Brandstempel. Blad gerestaureerd. Afm...
19e Eeuws eikenhouten historisme schrijfbureau met leeuwenkoppen, drie lades en gekruisde poten. Circa 1880. Neo Renaissance. Afmeting: 78 x 67 x 108 cm. In goede staat.
Vier antieke mahoniehouten stoelen. Waarvan één armleunstoel. Monogram J.B. Jac van den Bosch. 1868 - 1948. 't Binnenhuis Amsterdam. Circa 1920. Afmeting: 90 x 43 x 52 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten Gründerzeit secretaire met snekken, kroon, en een mooi binnenleven. Afmeting: 170 x 102 x 50 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten trumeaux met lade en florale intarsia. Ongerestaureerd. Afmeting: 90 x 100 x 60 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke notenhouten gebogen commode op hoge poten. Met messing beslag. Circa 1900. Afmeting: 75 x 34 x 52 cm. In goede staat.
19e Eeuws eikenhouten kabinet met getoogde deuren, klauwpoten en messing beslag. Afmeting: 250 x 176 x 55 cm. In goede staat.
19e Eeuwse beschilderde kinderwieg met fraaie beschildering van ooievaar en kind, floraal + tekst. Afmeting: 62 x 80 x 60 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Hollandse eikenhouten pastoorskast met één lade, afneembare kop en deuren. Met bronzen beslag. Afmeting: 215 x 180 x 58 cm. In goede staat.
Prachtig wortelnoten orgelgebogen Hollands secretaire met openstaande knieën, mooi binnenleven met kelder, bronzen beslag en klauwpoten. 20e Eeuw. Afmeting: 108 x 56 x 115 cm. In zeer goede staat.
Grote antieke goudkleurige Louis Seize-stijl halspiegel met facetgeslepen glas. Circa 1900. Afmeting: 166 x 77 cm. In goede staat.
Vier notenhouten Barok stoelen met bruin-lederen bekleding. Italië. Renaissance-stijl. Met ranken en figuren. Afmeting: 52 x 125 x 54 cm. In goede staat.
18e Eeuwse notenhout belijmde ladenkast met bronzen beslag en intarsia. Ongerestaureerd. Afmeting: 80 x 46 x 32 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Hollandse eikenhouten linnenpers met lade. Afmeting: 165 x 60 x 42 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Hollandse eikenhouten gebogen Barok secretaire met mooi binnenleven, klauwpoten en origineel bronzen beslag. Afmeting: 110 x 65 x 115 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Hollandse notenhouten Barok commode met klauwpoten. Ongerestaureerd. Lichte fineerschade + krimpnaden zijkant. Afmeting: 74 x 76 x 46 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuwse eikenhouten vier-laden Louis Seize commode. Afmeting: 85 x 88 x 53 cm. In goede staat.
18e Eeuwse eikenhouten vier-laden Barok commode met prachtig bronzen beslag. Afmeting: 95 x 55 x 95 cm. In goede staat.
17e Eeuws eikenhouten Renaissance sideboard met origineel slot, cherubijnkoppen, leeuwenkoppen, ranken et cetera. Met twee lades en twee deuren. Afmeting: 125 x 160 x 79 cm. In goede staat.