Engelse ovale toiletspiegel van mahoniehout, 19e eeuw. Afmeting: 70 x 52 x 20 cm. In goede staat.
Leuke goud-kleurige stoel. Tweede helft 20e eeuw. In Louis Seize stijl, met leuke gele stoffering met goudrand. Afmeting: 100 x 62 x 53 cm. In goede staat.
Italiaanse houtgestoken Barok-stijl voltaire met gobelin (landschap) stoffering. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 107 x 74 x 80 cm. In goede staat.
Vroeg Biedermeier kamerschermpje op drie-spantpoot en borduursel (fineerschade bij poot). 19e Eeuw. Afmeting: 138 cm. In redelijke staat.
19e Eeuw Franse bijzettafel met twee lades, brons beslag en marmeren blad. (fineerschade) Afmeting. 73x40 cm ø. In matige staat
Vroeg 19e eeuwse empire mahoniehouten speeltafel op vierspant poot (minimale fineerschades op blad) Afmeting 73x83x83 cm. In redelijk/ goede staat
Duitse 19e eeuwse mahoniehouten zwart gelakte ridder stoel, omstreeks 1870, Afmeting 102x80x69cm. In redelijke staat
Negentiende eeuwse mahoniehouten Louis- Philippe armleunstoel,omstreeks 1870, Afmeting 100x60x50cm. In goede staat
Oude Thonet-stijl beukenhouten kapstok, twee delig. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 192 cm. In goede staat.
Antieke Duitse grunderzeit twee-deurskast van berkenhout. Ca. 1880. Sterke wormbeval en beschadigd. Afmeting. 191x120x55 cm. In matige staat
Louis Seize stijl stoel, omstreeks 1960 Italie met originele beschildering, bekleding beschadigd. Afmeting 85x66x65cm. In redelijke staat
Antieke vergulde spiegel in rococo stijl. Ca. 1900. Afmeting. 75x50 cm. In goede staat