Hollandse mahoniehouten empire secretaire met mahoniehouten binnenleven, Oudere restauratie. ca. 1820. Afmeting. 158x104x52 cm. In redelijke staat
Stapelkast met grepen 19e eeuw. Wortelnoten en noten gefineerd op grenen, ca. 1870. Minimale fineerschades. Afmeting. 205x130x60 cm. In redelijk/ goede staat
Kersenhouten eethoek met verlengbaar blad en vier stoelen. Kwaliteits stijl meubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting. 77x117 cm. en 91x50x45 cm. In goede staat.
Hollands mahoniehouten meidenkastje ca. 1870 Afmeting 158x110x47cm.In goede staat
Hollandse mahoniehouten Willem-3 twee- deurs vitrinekast , met lades achter de deuren. Omstreeks 1870, Afmeting 185x103x36cm. In goede staat
Hollandse eikenhouten Groenlose kussenkast in Renaissance-stijl. Uitneembaar, met lades en schappen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 172 x 60 x 190 cm. In goede staat.
Mahoniehouten Biedermeier armleunstoel. 19e Eeuw. Stoffering beetje kaal, verder in goede staat. Circa: 1850. Afmeting: 93 x 53 x 60 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse Willem III theetafel op wielen met wortelnoten blad, met uitschuifbare bladen. Circa 1870. Afmeting: 69 x 77 x 57 cm. In goede staat.
Hollands antiek eikenhouten theekastje met gebogen glazen deurtje, klein geslepen spiegeltje bovenin en parelrand, ca. 1920. Afmeting. 90x45x76 cm. In goede staat.
Notenhouten barokstijl armleunstoel, met groene velours stoffering. 20e eeuw. Afmeting. 83x60x57. In goede staat.
Antiek Duits eikenhouten Gründerzeit hangkastje. Historisme, circa 1880. Afmeting: 85 x 45 x 25 cm. In goede staat.
Hollandse barokstijl vitrine opzetkast in wortelnoten. Stijlmeubel 2e helft 20e eeuw.Afmeting 220x42x140cm. In goede staat
Kleine Gotische kist met origineel slot (slotbeugel mist) 16e Eeuw. Lichte oude wormbeval. Originele scharnieren. Afmeting: 88 x 31 x 42 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuws mahoniehouten gebogen Louis Quinze barok commode, met gebogen zijkanten. Voorzien van bronzen beslag op lades en poten en intarsia rondom. (oudere restauratie). Afmeting: 75 x 77 x 45 cm. I...
Antieke Louis Seize-stijl vitrine kast met geslepen en gebogen glas. Circa 1900. In originele grijs-witte beschildering en goud decor. (gebogen glas kapot en zonder achterwand). Afmeting: 162 x 126 x ...
Eikenhouten bureaustoel met bruin leder. Circa 1920. Afmeting: 81 x 53 x 60 cm. In goede staat.
Engelse mahoniehouten hoek-vitrine kast. Tweede helft 20e eeuw. Stijlmeubel met twee deurtjes. Afmeting: 185 x 65 x 33 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek Engels eikenhouten archiefkastje met jalouzie deurtje. Circa: 1900. Afmeting: 95 x 54 x 54 cm. In goede staat.
Antiek Duits notenhouten Jugendstil wandkastje met vakken en snijwerk. Circa 1915. Afmeting: 88 x 80 x 22 cm. In goede staat.
Franse antieke notenhouten boekenkast met lade (voorheen kleerkast), met volle zuilen en Corintische capitellen. Afmeting. 204x130x48 cm. In goede staat.
Antiek Duits halbankje met klep op sledepoten. Circa 1910. Afmeting: 102 x 98 x 42 cm. In zeer goede staat.
Grote vergulde Italiaanse stijl-spiegel. Circa 1980. Afmeting: 180 x 70 cm. In goede staat.
Twee antieke eiken Jugendstil nachtkastjes met wit marmeren blad. Circa 1910. Afmeting: 80 x 40 x 35 cm. In goede staat.
Wortelnoten drie-laden commode op Queen Anne poten, met origineel beslag. 19e eeuw. Afmeting: 72 x 44 x 67 cm. In goede staat.