Hollands wortelnoten Louis Quinze kabinet 18e eeuws, recentelijk gerestaureerd, met bronzen beslag staande op klauwpoten Cond:G 240x190x65cm
Zeldzame Duitse mahoniehouten fineer Biedermeier secretaire omstreeks 1830, met volle Corinthische zuilen, mooie tollen, mooi binnenwerk te openen met deksel, met veel sierwerk en diverse lades, uitsc...
Spaanse 18e eeuwse kastanjehouten betaaltafel met rondom koperen beslag en 2 lades. Robbelijsten onderling verbonden en getorste poten. In zeer goede originele staat 85x130x88cm.
Zeldzame antieke eikenhouten Renaissance stijl schrijftafel, historisme omstreeks 1880, met vier volplastische houtgesneden neptunus figuren en 2 lades, recentelijk vakkundig gerestaureerd, in zeer go...
Zeer zeldzame antieke Engelse salontafel, Victoriaans Thuyawood ovale tafel, in Hollandse en Sous stijl, met hoog kwalitatief inlegwerk, diverse houtsoorten op blad, sierwerk en 4 spant poot. in zeer ...
Zeldzame Duitse eikenhouten Barock kast met datering 1800, met Louis seize invloeden, capitellen, platte zuilen, 2 lades , snijwerk, 2 schnappsloten met sleutels, in zeer goede originele staat.202x180...
Vroeg 19e eeuwse Hollandse barok vitrine opzetkast, compleet wortelnoten met 2 lades. geheel staand op hoge klauwpoten met origineel bronzen beslag. Slot op de deuren mist, verder in goede originele s...
Kleine 18e eeuwse Hollandse Louis Quinze barok kabinet, wortelnoten fineer op eiken, met klauwpoten(krimpnaden en fineerrestauratie, 233x160x61cm Cond:R
Zeldzame grote Hollandse vitrinekast, pallisanderhout met prachtig snijwerk en grote kroon, kwaliteitsmeubel omstreeks 1870, snijwerk met vogels en druivenranken, bloemen peren etc. binnenkant gehele ...
Hollandse wortelnoten orgelgebogen barokstijl vitrinekast omstreeks 1880 met origineel bronzen beslag en fijn snijwerk, staande op hoge klauwpoten 235x180x46cm Cond:G
Antieke Hollandse Willem 3 Bonheur, drie delig met losse voet, compleet met prachtig snijwerk en tollen omstreeks 1870(binnenin wortel fineer) 230x120x60cm Cond:G
Grote Schwarzwalder stijl berenbank, houtgestoken, met twee volle gesneden beren, 2e helft 20e eeuw, 130x86x45cm Cond:G
Hollands mahoniehouten 4-deurs kabinet, Louis Seize ca. 1800 met bandintarsia en messing versieringen. Lichte fineerschades, in originele staat 228x160x55cm. Cond.: R-G
Prachtige antieke wortelnoten bijzettafel omstreeks 1900 met florale intarsia rondom, en bronzen versieringen, Louis Quinze stijl, 78x68x42cm Cond:G
Hollands 19e eeuws eikenhouten Louis Quinze barok kabinet met verguld bronzen beslag en klauwpoten 240x170x55cm. Cond.: G
Negentiende eeuwse Chaise Longue, in Empirestijl, mahoniehout met bronzen leeuwenpoten(1 poot achter gerestaureerd) 81x170x64cm
Zeldzame antieke Schwarzwalder houtgesneden muziekstandaard, 2 delig met wijnrankendecor omstreeks 1880, 112x63x35cm Cond:G
Grote mahoniehouten Louis Quinze stijl porseleinkast ca. 1910 met mahoniehout fineer. Bevat 4 lades, bronzen beslag en geheel staand op klauwpoten 200x240x55cm. Cond.: G
Hollandse 18e eeuwse wortelnoten barok secretaire met verguld bronzen beslag, met diverse geheime lades, ook in kelder(stukjes lijst weg) oudere restauratie verder in goede staat Cond:G 106x125x65cm
Grote 19e eeuwse eikenhouten Bretonse buffetkast, 3 delig in zeer goede staat, met snijwerk en stijlen in de deuren, ook zijkanten met snijwerk, 5 deuren en twee lades, 245x150x55cm Cond:G
Antieke mahoniehouten fineer Jugendstil 2 zits bank, met intarsia, omstreeks 1900, recentelijk vakkundig gerestaureerd en gestoffeerd, in zeer goede staat 104x120x170cm Cond:G
Hollands wortelnoten Barok kabinet 18e eeuws, met bronzen beslag en klauwpoten in originele ongerestaureerde staat(Louis Quinze) 245x185x62cm Cond:R
Groot massief mahoniehouten schrijfbureau, 20e eeuw in zeer goede staat, recentelijk vakkundig gerestaureerd met 6 lades 80x98x180cm
Zeldzame mahoniehouten Empire bank ca. 1830 met prachtig snijwerk, intarsia en goede gave stoffering. In zeer goede staat 98x70x225cm.
Grote Hollandse pallisander kussenkast, Neo Renaissance met geeboniseerde zwarte halve zuilen, cherubijn koppen leeuwenkoppen en ranken, en robbelijsten, 2e helft 20e eeuw, stijlmeubel in goede staat ...
Houtgestoken eikenhouten kist 17e/18e eeuws met sledepoten(zeldzame uitvoering) met zadeldeksel en antiek schnappslot en sleutel, 42x63x42cm Cond:G
Groot deocratief houten beschilderd kamerscherm 2e helft 20e eeuw met bloemenvaas-decor, in goede staat 240x170cm.
Antiek Louis Phillipe mahoniehouten bankstel met 2 stoelen, omstreeks 1870, met bruin leder bekleed(lichte craquele vorming) 105x172x90cm 102x78x85cm Cond:G
Grote 19e eeuwse uitneembare mahoniehouten Biedermeier kast (louis Philippe) omstreeks 1870 met 5 lades, schappen, in goede staat,(1los stuk, koplijst erbij) 230x180x66cm Cond:R/G
Antieke Franse eikenhouten gestoken vitrinekast met volle zuilen, en in de deur een muziekinstrument gesneden, 1 deurs met lade, houtgestoken schappen omstreeks 1880, in zeer goede staat 220x110x50cm
Amsterdamse School dressoir ca. 1930-1950 "'t woonhuis Amsterdam" van pallisander met notenhout fineer en originele sleutel. 49x89x200cm. Cond.: G
Oude notenhouten gestoken Dagobert stoel, met draken en duivelskoppen, en lederen bekleding, omstreeks 1900 professioneel gerestaureerd, 76x73x57cm Cond:G
Antieke Hollandse wortelnoten barok opzetvitrine omstreeks 1900(2 stukjes lijst weg) verder in goede staat 234x45x160cm Cond:G
Grote Duitse wortelnoten Grunderzeit commode met volle zuilen ca. 1880. Recentelijk gerestaureerd en in zeer goede staat met 5 lades en bronzen beslag 90x107x62cm.
Zes 19e eeuwse eikenhouten gestoken stoelen in renaissance stijl met koppen en getorste poten ca. 1880. Goede stoffering en geheel in goede staat 105x53x42cm.
Hollandse 19e eeuwse eikenhouten kussenkast met ebbenhout sierwerk afgezet, uitneembaar, in goede originele staat. 179x150x60cm.
Antieke notenhouten Dresdner barock commode omstreeks 1880 met messing monturen 2 lades en in goede staat 76x47x62cm
Hollandse wortelnoten Barokcommode omstreeks 1800 staande op klauwpoten, met geschulpt blad, in goede originele staat 88x96x60cm
Hollandse vitrine opzet omstreeks 1930 Barokstijl, met klauwpoten, bronzen beslag, zijkanten van glas, mooi snijwerk in goede staat. 220x44x130cm Cond:G
Oud Engels wortelnoten schrijfbureau met 9 lades , groen schrijfleer en koperen beslag. Stijlmeubel 20e eeuw in goede originele staat 76x115x65cm.
Mooie Hollandse mahoniehouten Bonheur omstreeks 1870 met grote kuif en druivenranken (Louis Philippe) in goede staat 215x106x52cm (binnenlades beschadigd) Cond:G
Prachtige grote Duitse eikenhouten rolbureau met uittrekbaar schrijfblad 2e helft 19e eeuw, 12 lades, deurtje en vakverdeling. Origineel beslag en in zeer goede originele staat 160x85x140cm.
Grote antieke Duitse eiken eettafel omstreeks 1880 in goede staat 235x79x93cm Cond:G
Duits wortelnoten Gründerzeit buffet omstreeks 1880 met volle zuilen en snecken(lichte fineerschades) in goede originele staat, 225x145x58cm
Antieke Chaise lounge 19e eeuws, houtgestoken mahonie, mooie kwaliteit met goede velours stoffering.
Achttiende eeuwse Engelse eikenhoutgestoken kast met gothische panelen en intarsia, handgestoken togen(aanpassingen scharnieren) mooie patina 2 delig, 4 deuren 180x135x55cm
Oude eikenhouten side table, kwaliteitsmeubel naar antiek voorbeeld, met drie lades en bodemetage, 20e helft 20e eeuw 77x45x180cm Cond:G
Negentiende eeuwse Bretonse eikenhout gestoken wandtafel, met twee figuren, in zeer goede staat 77x108x37cm
Duitse notenfineer uitneembare Grunderzeit kast ca. 1900 met wortelnoten panelen, lades, legplanken en origineel beslag. In goede staat 203x140x64cm.
Zeldzame 19e eeuwse mahoniehouten salontafel met prachtige houtgesneden poten omstreeks 1870 (lichte fineerschade) 72x123x75cm Cond:R/G
Zeer zeldzame houtgestoken eiken bijzettafel omstreeks 1900 met adelaarskoppen en lange klauwpoten, 70x42ø in zeer goede staat.
Antieke Duitse wortelnoten vertico omstreeks 1880, Gründerzeit met spiegel opstand, 179x95x46cm (minimale gebruikerssporen, Cond:G
Achtiende/negentiende eeuwse eikenhouten gestoken Tudor stijl wandmeubel(renaissance) met twee lades en leeuwenkoppen ranken etc 105x77x145cm Cond:G
Grote 2-delige mahoniehouten vitrinekast met gebogen glas en snijwerk, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw in goede staat 225x150x47cm.
Antieke mahoniehouten Louis Philippe meidenkast omstreeks 1870, 2 deurs met lade boven(krimpnaad zijkant)162x110x48cm Cond:R/G
Antieke Hollandse wortelnoten Barokstijl secretaire omstreeks 1880 met bronzen beslag, met mooi wortelnoten binnenleven en intarsia, uitschuifbare vlakken met bronzen capitellen, lichte fineerschades....
Grote oude Engelse sheraton tafel, mahoniehout met lades en lederen blad, 2e helft 20e eeuw, stijlmeubel, 52x125cm Cond:G
Oude Chinese houtgestoken bijzettafel met natuurstenen blad, met koppen en rankendecor, 20e eeuw 66x50ø Cond:G
Goudkleurige vitrine ca. 1910 met glazen schappen in Louis Seize stijl met handgeschilderd paneel en bloemenmotief in originele staat 166x67x40cm. Cond.: G
Negentiende eeuwse eikenhouten renaissance stijl 4 deurs kast met laden, halve Corinthische zuilen, putti, leeuwen en grote figuren, poten weg, kast moet worden gerestaureerd, verbindingen/lijstwerk l...
Oude metalen medicijnkast met glazen schappen, inclusief slot en sleutel. 75x50x31cm. Cond.: G
Prachtige massief notenhouten armleunstoel met bewerkte poten en gesneden leeuwenkoppen omstreeks 1890 110x85x71cm Cond:G
Oude Boulle stijl tafel 20e eeuw met uitklapbaar blad en groen leer, bronzen beslag, zwart gelakt, 81x73x46cm Cond:G
Hollandse Barokstijl wortelnoten orgelgebogen commode met bronzen beslag, stijlmeubel, 1e helft 20e eeuw, staande op klauwpoten Cond:G
Oude Chinese houtgestoken tafel, met drakendecor en floraal decor, marmeren blad, en driespant poot 53x35x35cm Cond:G
Antieke Hollandse mahoniehouten eettafel met geschulpt blad en houtsnedes, 4 spant poot, omstreeks 1870 66x125x93cm Cond:G
Hollands notenhouten Willem III rolbureau ca. 1870 met 2 lades en rolklep met daarachter diverse lades 117x63x90cm. (lichte beschadigingen) Cond.: R-G
Hollandse eikenhouten barok-commode ca. 1800 met bronzen beslag geheel staand op klauwpoten (1 achterpoot licht beschadigd) 77x88x53cm. Cond.: G
Negentiende eeuwse mahoniehouten fineer Louis Philippe penantkastje omstreeks 1870 met gebogen front 84x77x35, in goede staat.
Antieke Duitse massief mahoniehouten dekenkist omstreeks 1830, met slot, in goede staat. 80x114x57cm Cond:G
Prachtige 19e eeuwse mahoniehouten houtgestoken piedestal (mooie kwaliteit) in goede staat, staande op 33 spant klauwpoten. 132cm
Grote oude teakhouten eettafel met lade in goede staat, 2e helft 20e eeuw, 180x75x80cm
Oude Franse Boulle stijl kastje met drie laden, 2e helft 20e eeuw, staande op hoge poten, 74x40x28cm Cond:G
Engelse antieke wortelnoten kaptafel omstreeks 1870, in goede originele staat (leer blad laat iets los) met diverse laden, 180x120x60cm Cond:G
Moderne vitrinekast (afsluitbaar) met 6 glasplaten, 2 spots boven en 5 spots aan de zijkant 187x60x30cm. Cond.: G
Moderne vitrinekast (afsluitbaar, deel van de sluiting afgebroken) met 5 glasplaten, 2 spots boven en 5 spots aan de zijkant 187x60x30cm. Cond.: G
Groot mahoniehouten receptiebureau met lades en vakverdeling, stijlmeubel, 2e helft 20e eeuw, achterkant bewerkt met panelen en mooi gebogen lijsten 110x173x88cm Cond:G
Vier zeldzame 19e eeuwse Louis Philippe stoelen mahoniehout, in goede staat. 100x52x46cm
Beukenhouten gebeitste hoekkast met gebogen deuren en glas, 2e helft 20e eeuw in goede staat 201x70x55cm.
Eikenhouten 18e eeuwse 1-deurs spinde (aanpassingen) 100x89x46cm. Cond.: G
Italiaans notenhouten Barokstijl secrataire met intarsia, 2e helft 20e eeuw in goede staat, 90x83x40cm
Oude LOuis Quinze stijl stoel, 2e helft 20e eeuw 102x70x82cm. Cond.: G
Antiek eikenhouten gestoken kastje omstreeks 1880 zijkanten ook gestoken met florale decors 73x45x43 Cond:G
Prachtige mahoniehouten boekenmolen, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw, 6 kantig met stijlen en bandintarsia, 72x56x56cm Cond:G
Wortelnoten gebogen schrijfbureau, 2e helft 20e eeuw, stijlmeubel met bandintarsia 98x98x50cm Cond:G
Hoge antieke grenen deur met gegraveerd venster omstreeks 1870 in goede staat. 255x78 Cond:G
Antieke eikenhouten halkastje, 1deurs omstreeks 1900 Jugendstil in zeer goede staat, 164x63x41cm
Oude Bruine lederen armleunstoel, 2e helft 20e eeuw, Chesterfield stijl, 90x90x85cm Cond:G
Oude Bruine lederen armleunstoel, 2e helft 20e eeuw, Chesterfield stijl, 90x90x85cm Cond:G
Eikenhouten theetafel ca. 1930 op wielen, geheel in zeer goede staat 80x60x40cm.
Duitse antieke mahoniehouten Louis Philippe 3-laden commode ca. 1870 in goede originele staat (lichte fineerschade) 80x95x50cm.
Prachtige wortelnoten Queen Anne stijl commode, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw met 6 lades en origineel bronzen beslag 71x98x49cm. Cond.: G
Grote eikenhouten kist in Gotische stijl met ijzeren beslag, poorten en figuren, 20e eeuw in goede staat. 54x145x47cm
Antiek eikenhouten theekastje met gebogen glas, omstreeks 1900, met parelrand en Queen Anne poten, in goede staat, 90x50x80cm
Hollandse eikenhouten 18e eeuwse dekenkist met kerfsnede floraal front, zijkanten vermaakt en van lades voorzien. Geheel in goede staat 83x167x76cm.