Twee antieke ivoren krokodillen (1x pootje weg, 1x staart gerestaureerd) 22-23cm. Cond.: R-G
Antieke ivoren bewerkte tand, voorstellend omhoogklimmende figuren 32cm. Cond.: G
Twee oude Chinese of Japanse gesneden figuren van been 20e eeuw 33cm. Cond.: G
Twee oude Chinese of Japanse gesneden figuren van been 20e eeuw 14-15cm. Cond.: G
Antieke ivoren bewerkte slagtand, voorstellend een man met vaas op hoofd (beschadigd) 55cm. Cond.: R
Twee oude Chinese benen snuffbottles met erotische voorstellingen 20e eeuw in goede staat 8x4,5x3cm. Cond.: G
Ivoren 19e eeuwse houder met 2 ivoren klepdeksels op 8-kantige voet (bevat monogram) 7xø6,5cm. Cond.: G