Tien antieke Hollandse barok slingerglazen. 18e Eeuw. Afmeting: 14 - 15 cm. In goede staat.
Antiek glazen Loetz vaas. Jugendstil. Circa 1900. Afmeting: H 13 x Ø 15 cm. In goede staat.
Antiek glazen Loetz vaas groen/blauw iriserend. Circa 1900. Johan Lötz Witwe Klostermühle. Afmeting: H 14,5 cm. In goede staat.
Antiek glazen Loetz vaas. Jugendstil. Circa 1910. Met iriserend paars/oranje/gele gloed. Afmeting: H 29,5 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse mondgeblazen slingerglazen. Afmeting: H 13,5 - 14,8 cm. In goede staat.
Mooie, antiek gegraveerde en gesatineerde kristalglazen vaas met violist/naakte figuren/bosgezicht decor. Circa 1930. Ongesigneerd. Moser? Mooie kwaliteit. Afmeting: H 21,8 cm. In goede staat.
Antiek glazen piece de milieu t.b.v. bloemen. Circa 1900. Afmeting: H 50 cm. In goede staat.
Lalique France gesatineerd glazen figuur. Naakte dame met haas. 20e Eeuw. Afmeting: H 11,3 cm. In goede staat.
Zeldzame set Murano-glazen kaarskandelaren. Venetië. 20e Eeuw. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.
Stef Uiterwaal Glasfabriek Leerdam. Madonna van gesatineerd glas. 1929. Afmeting: 25 cm. In goede staat.
Acht-delige Hollandse likeurset. Bestaande uit: Karaf, zes glaasjes en een tablet. Handbeschilderd met landschappen + zeegezicht decor. Circa 1900. Afmeting: 24 - Ø 22 cm. In goede staat.
Twee delen glaswerk. 20e Eeuw. 1x Murano glazen lampenvoet. 1x Lalique France gesatineerde glazen lampenvoet met lichtgroene kap. Afmeting: H 27 - 32 cm. In goede staat.
Modern glasfusing masker op metalen standaard. Maker? Murano?. Afmeting: 53 x 44 x 12 cm. In goede staat.
Modern glasfusing vrouwelijk hoofd met rode lippen. 21e Eeuw. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.
18e Eeuwse glazen jachtflacon met wildvoorstelling. Afmeting: 13 cm. In goede staat.
Grote glazen schaal van A.D. Copier Leerdam Serica. 20e Eeuw. Afmeting: H 4,5 x Ø 38 cm. In goede staat.
Twee delen antiek glaswerk. 1x Beker met edelman + annotatie 1656. 1x Dekselbokaal Augustus Rex emaillebeschildering, 19e eeuw of ouder. Afmeting: 14 - 22,7 cm. In goede staat.
Venini Murano vaas. Italië. Transparant, groen en blauw van kleur. 20e Eeuw. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Antieke E. Gallé glazen lampenvoet. Jugendstil. Circa 1900. Floraal decor + signatuur. Afmeting: H 24,3 cm. In goede staat.
Antieke Gallé vaas met varen decor. Circa 1910. Afmeting: H 13,1 cm. In goede staat.
Antiek groen kristalglazen vrijmetselaars glas. Octogonaal, met monogram en symbolen. Circa 1900 of ouder. Afmeting: 16,2 cm. In goede staat.
Glazen sculptuur met thermometer. Ontwerp Jaroslav Brychta 1956. IJsschots met ijsbeer. Afmeting: 17 x 14 x 6 cm. In goede staat.
Moderne glazen vaas. Transparant met rood en zwart. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 62,5 cm. In goede staat.
Vijf oude glazen paperweights, onder meer Millie Fiori. Divers. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 5 - 8 cm. In goede staat.