Grote oude Lalique glazen siervaas (Lalique France) met vogels- en rankendecor in goede originele staat 20e eeuw 17xø12cm. Cond.: G
Oude Lalique glazen bonbonschaal met 4 vogels op de stam (Lalique France) 20e eeuw in zeer goede staat 8,5xø14cm. Cond.: G
Glas-in-lood venster 18e-19e eeuw met afgebeeld een gebrandschilderde driemaster. In goede originele staat 24x18,5cm.
Prachtige zeldzame Copier Leerdam blauwglazen cactuspot ca. 1930 in Art Deco stijl 13x10x10cm. Cond.: G
Antieke glazen Emile Galle vaas (1846 - 1904) met bessenrank-decor. In goede originele staat 10,5x9,5cm.
Zeldzame 18e eeuwse glazen kan anno 1775 met wapen van Zeeland. In zeer goede originele staat 26xø14cm.
Hoge glazen vaas ca. 1890 van Legras (of Lagras) met landschapsdecor in zeer goede staat 35,5xø13cm.
Kristallen 3-delige bowlpot (sterslijpsel)19e eeuw; onderschotel, bowlpot en sleef. Minimale chips bij bowlpot 36xø21cm. Cond.: R-G
Antieke Hollandse Biedermeier kristallen soezenschaal met amandelslijpsel (chips rand) ø22-ø24cm. Cond.: R
Prachtige antieke robijnrode Boheems kristallen 7-delige set. Bevat gegraveerde glazen en facetgeslepen karaf ca. 1900 in goede staat 45xø13cm. en 3,5xø6cm. Cond.: G
Grote oude Boheems kristallen vaas ca. 1930. Blauw kristal en opliggend gouddecor. In zeer goede staat 40xø13cm.
Twee delen Lalique kristal; 1x kaarskandelaar 7,5x6,5cm. en 1x asbak (randschade) 6xø10cm. Cond.: R
Twee prachtige grote Boheems kristallen tafelschalen. Facetgeslepen, blauwtransparant 20e eeuw in zeer goede staat 32xø30cm.
Twee delen glaswerk 20e eeuw; 1x blauwe stopfles en 1x neutrale bolle karaf 30-38cm. Cond.: G
Negen kleine dessertborden Lalique Frankrijk 2e helft 20e eeuw, onderkant gesigneerd. Gedecoreerd met bladdecor en zwarte lijnen ø16cm. Cond.: G
Oude dike glazen mondgeblazen vaas 20e eeuw (oranje) 18xø14cm. Cond.: G
Antieke Duitse beschilderde historisme wijnkan uit 1885 met opschrift "L. von Doetinchem de Rande H. von Losse von Asselt Erg. Bonn 1885". In Renaissance stijl 30x14x15cm.
Prachtige karafset met 6 glazen Jugendstill ca. 1920. Goud overlay bloemendecor in goede originele staat 13-29cm.
Zeven delen oud glaswerk/kristal o.a; 5 kristallen glazen (bewerkt), 1x grote amandelgeslepen kristallen roemer en 1x Murano glazen mandje 12-20cm. Cond.: G
Groot 19e eeuws gebrandschilderd venster met voorstelling van Jeanne D'Arc te paard met ridders. Gesigneerd "Pitt van Treeck Hüls/Krefeld" 1 Klein venster gescheurd 123x80cm. Cond.: G
Twee delen blauw glaswerk 20e eeuw; 1x grote karaf (mondgeblazen) met neutrale voet, handgrip en stop en 1x bolle flesvaas 45-27cm. Cond.: G
Twintig 19e eeuwse mondgeblazen glazen o.a. met gravures, portret etc. 11-22cm. Cond.: G
Oud/antiek mondgeblazen glas met wapens en tekst (17e eeuw?) Duitsland 17xø8,5cm.
Grote oude melkglazen dekselpot met Chinees decor van figuren in tuin. 26xø11cm. Cond.: G