Negen oude/antieke Boheems kristallen glazen met handbeschilderde florale decors en goud omranding. 19e en 20e eeuws 11-16cm. Cond.G.
Dertien oude Duitse gekleurde kristallen Roemer Glazen 20e eeuws. 13-20cm. Cond.:G.
Vijf delen oud kristal, 20e eeuw, hoge vaas(chip), tafelschaal met dolfijn(plated) 2 dekseldozen met messing deksels, fruitschaal stukjes af, 10-30cm. Cond;R/G
Achtiende eeuwse gegraveerde glazen drinkbeker met florale decor. 10.5x 9ø in goede conditie.
Twee antieke glazen stopflessen met emaille decor meisje in de natuur ca. 1880 in goede staat 23-24cm.
Twee malachietkleurige glazen parfumflacons, 1 grote fles met in de dop een vrouwenfiguur verwerkt, uitgegeven door Gregor, 1938-1988 en gnr 15, 23 cm, en een flacon compleet bewerkt met bloemen, 17 c...
Tien diverse glazen/kristallen parfum flesjes, 20e eeuw 10-16cm Cond:G
Stel fraaie antiek geslepen kristallen gembercoupes met amandelslijpsel op stam met knop en ingesloten traanvormige luchtbel. ø14x31cm. minimale chips mogelijk. Cond.: G
Antieke geslepen bruidskaraf met dubbele oren, ribbels en diverse geetste gematteerde gravures o.a. molen, vogel en zeilschip e.d.ø11x18 cm. Cond.: G
Unieke kristallen drankflacon met geslepen stop, die tevens te gebruiken is als glaasje. In een bruin foudraal. En een Boheems sierglas met diverse handgravures. Schade aan de voet. 5x7x19 cm en ø6x10...
Twee antieke knijpflessen voorzien van zilveren monturen, 835/000, en geslepen stoppen. 8x21cm en 10x26 cm. Cond.: G
Tien diverse glazen parfum flesjes, diverse kleuren en vormen 20e eeuw 1 zonder dop, en stuk uit hals. Cond:R/G
Antieke Boheemse karef + glas, met florale decors omstreeks 1900, in goede staat 11-25cm. Cond:G
Drie Coasta Boda kristallen schalen met blauw gesluierd decor in het transparantie glas verwerkt 11,5x21,5cm. Cond:G
Orrefors glazen vaas, Sven Palmquist, met gegraveerde voorstelling, meisje met viool 16,5cm. Cond:G
Vijf delen antiek glaswerk omstreeks 1900, Jugendstil vaasje,2x bonbondekselschaal boheems, 2 pronkglazen boheems, 8-22cm. Cond:R/G
Twee maal antiek boheems kristal, 19e eeuws, robijnrood, pronkschaal met gravering en kristallen pegels, grote pronkbeker met edelhert in landschapsdecor, 20-32cm. Cond:G
Drie oude kristallen asbakken twee grote ongemerkt, kleinere Vall Lambert (min. chips) Cond:R/G
Acht diverse glazen parfumflacons, 4 licht roze van kleur, 2 kunstgeblazen flacons met een prachtig kleurpalet, en 2 glazen flesjes met messing montuur met emaille en strasssteentjes. 8-11 cm hoog. Co...
Zeven glazen parfumflacons, 2 oranje gekleurde flacons met witte stop, 1 matglazen flacon met handbeschilderde voorstelling, 1 antieke grote flacon mat rose van kleur en 2 wit geribbelde flacons, 1x h...
Acht diverse glazen parfumflacons, 2 opaline met bloemdecor, 3 gekleurde met zandeffect, 2 beschilderde stopflesje en een goudkleurig flaconnetje, 20e eeuw, 11-15 cm Cond.:G
Grote antieke Jugendstil siervaas omstreeks 1900(chip) gestileerd decor 26xø14cm. Cond:R
Tien diverse glazen parfum flesjes, diverse kleuren en vormen 20e eeuw 10-16cm
Tien diverse glazen parfum flesjes, diverse kleuren en vormen 20e eeuw 12-17cm Cond:G
Lot van 22 diverse kristallen geslepen glazen bestaande uit o.a. Boheems glas met diverse afbeeldingen. 6-20 cm Cond.: G
Lot van 23 diverse kristallen glazen met diverse slijpsels en afbeeldingen. 5-14 cm Cond.:G
Groot lot diverse gekleurde glazen, 25 stuks diverse slijpsel en kleuren en marmeren borrelglaasjes, 5-15cm. Cond:G
Lot divers glas, o.a twee glazen schalen op voet met slijpsel en gouddecor, 5 setjes van 2 borrelglaasjes, 20e eeuw 6-24cm. Cond:G
Groot lot met 26 diverse glazen, veelal met gouddecor en diverse slijpsels 5t/m 12cm. Cond:G
Negentiende eeuws gebrandschilderd raam met kerk(gedeelte lood los van glas, drie scheurtjes glas)43x54cm Cod:R
Tien diverse glazen parfum flesjes, kleuren blauw en lila en vormen 20e eeuw 10-15cm Cond:G
Zes delen oud Copier glas 1e helft 20e eeuw, grote ronde vaas, viekant vaasje, kleine potjes (chips) 2,5-9cm Cond:R/G
Achtergals schildering, boom met bloesems(Russisch?)50x60cm Cond;G
Glasschildering met bloemen en lijst, 2e helft 20e eeuw 30x40cm Cond:G
Glasschildering met zonnebloem en lijst 2e helft 20e eeuw 50x50 Cond:G
Vier delen ou Italiaans glaswerk, eenmaal hoge paarse Murano vaas, groene vaas met luchtbellen Italy, transparant blauwe vaas, schelpvormige schaal 16-34cm Cond:G
Drie oude Copier glazen bolvazen 20e eeuw, transparant, Anna groen en kantige bolvaas (chips) 11-17,5cm Cond:R/G
Kristallen karaf met zes glazen coupes 20e eeuw 10-30cm Cond:G
Drie delen oud glas 1e helft 20e eeuw, grote groene vaas, donkergroen galzen schenkkan, vaas met gele strepen
Acht kristalglazen dieren 20e eeuw, schildpad, konijn, pinguin, vogel, muis , zeeotter en twee octopussen 3-8cm Cond:R/G
Twee grote Oosterse plated parfum flacons met blauw glazen reservoirs 20e eeuw 22-25cm gesigneerd Lanvin France Cond:G
Aparte glazen vaas met luchtbellen omstreeks 1960 in goede staat 16x9ø
Vier kristal glazen bewerkte schalen met kerstvoorstellingen, gemerkt Rastal, 20e eeuw 30,5ø in goede staat.