Negentiende eeuwse mondgeblazen geribde karaf met gravering, wijnranken, molens en vogeldecor. 25cm. Cond:G
Grote moderne glazen vis op metalen standaard, 21e eeuw glasfusing, 34x49x16cm. Cond;G
Moderne glazen vaas met gezicht opgewerkt 21e eeuw in goede staat 33cm. Cond;G
Art deco stijl glazen vaas, 20e eeuw, chips bovenrand, 20x11,3øcm. Cond:R
Drie moderne glazen vazen 2e helft 20e eeuw, o.a. Murano Fiorio Glas, en ongemerkt, 1 blad zwarte vaas mist, in goede staat 23-29cm.